2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarr günaydn aranizda bio oil kullanan oldu mu hem çatlak icin hem de leke icin benim 2 gözümünün kenarında leke olusmaya basladı gebelik lekesiymis sürsem fayda eder mi aceba

Kızlarr günaydn aranizda bio oil kullanan oldu mu hem çatlak icin hem de leke icin benim 2 gözümünün kenarında leke olusmaya basladı gebelik lekesiymis sürsem fayda eder mi aceba
Bio oil çatlak için almayi düşünüyorum. Bu arada benim yüzümde isilik dökmüş gibi oldu hiç böyle olmazdı hormonlardan sanırım

Dün bir tanıdığımız aradı muhakkak bio oil kullan dedi benim kullandığım yerlerde çatlak adına birşey yok ama kullanmadığım yerlerde çatlak oluştu dedi ama bazılarıda kullandığı halde çatlamış o yüzden ne iyi gelir bilemiyorum çatlaklar için

Ya ben kullanmadım ama çatlak için etkili diye biliyordum onu. Bi de oluşan lekelere etki eder mi bilemedim benim de yüzde sol gözün altında Bi lekem oluşmuştu önceden sanki genişliyor .sen çatlak için bişe kullanıyomuydun

günaydın kızlar bebeğin hareketlerini hisseden var mı hiçbirşey hissetmiyorum tekme falan 16 bitcek kontrole de daha 14 gün var korkuyorum
Valla bende bişe hissetmiyorum hisseden hatta çok çok önce hisseden arkadaşlar var nasıl oluyor anlamıyorum helal olsun yalan değil beni de korkutuyor

Kuzum bio oil in yeni içeriğini alacaksan al. Diğerinde bir sürü zararlı madde varmış. Avrupa’ya sunduğu ile Türkiye ye sunduğu aynı içerikte değilmiş. Tepki çekince bu yıl yeni ürün sundu piyasaya. Daha temiz içerikli. Çok güzelmiş herkes aşırı memnun ama ben markaya sinir oldum ikisini de almadım. Zaten çatlayacaksa çatlıyor her şekilde diye. Leke durumunu bilmiyorum canım

Cildiyeye gitmek ıstiyorum yüzüm hic böyle olmazdi kalacak diye korkuyorum sağ yanagim pıtır pıtır bir tuhaf:)
Bende de egzama pörtledi gebelik tetikliyormuş. Doktor ilacını kullanabilirsin dedi ama yine korkuyorum ama öbür türlüde geçmeyecek çok rahatsız edici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…