2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Biraz ayakta dolaşınca, bişeyler yiyince yada tuvalete gidip geldiğinizde sırtüstü düz uzanın elinizi karnınıza koyup bekleyin bence hissediceksiniz
Deneyeyim canım bakalım ama damar atması bağırsak hareketi gibi şeylerle ayırt etmek zor geliyor bana çünkü göbek damarım atar benim zaten pıt pıt kalp gibi o yüzden baya geç anlayacağım sanırım diyorum. Çokta istiyorum tabii hissetmeyi

nurselek nerelerdesin hic sesin cıkmıyor
Canım benim. Ankaraya gittim geldim hep bi telaşe 2 3 güne bir girdim onda da yazamadım. 2 gündür de kendi annemler var koptum o yüzden biraz buradan. Ve böyle hengameydi yolculuktu başka bişeydi falan bunlarda hep bir an önce bebekleri görmek istiyorum çok korkuyorum içten içe

Ne zamandı kontrolün korkma bir sikayetin olmadiktan sonra bisey olmaz Allah ın izniyle

Hayırlı olsun in s 3 Ağustos pozitif sonuc alırsın...

Benim ki de aylık valla bende korkuyorm persembe kontrolüm 30 haziranda gitmistim valla yıl gibi geciyor insana
Gerçekten aylık daha zor geçer. Bi de dedim ya ekstra şeyler olunca daha çok tedirgin oluyosun. Değişikliklerim oldu. Ödemim arttı elimde ayağımda şişlik. Tansiyon kontrol ediyorum normal, muhtemelen yol ve sıcak havadan oldu diyorum. Sonra karnım aşırı gergin ileriki aylar gibi büyüdü. Gaz desen yok çıkaramıyorum çok afedersin. Ha bi de hissiyat bir de ikizler daha erken hareket hisseder derlerdi bende hiç bişe yok. Bilmiyorum işte

Bunun bağırsak hareketi olmadığını hissediyosun karnını ittiriyo resmen kesinlikle ayırtedilebilir

İyi valla canım öyleyse 16+4 de ben. Bazan yatarken elimi koyuyorum karnıma Kilya nın dediği gibi damar atışımı hissediyorum. Boşveriyorum sonra.
Ben 17 deyim 18 olacağım hala yok ilk hamilelik ise 20.haftalarda net hissediliyormuş öyle yazıyor ama bilinmez kişiye göre değişiyor sanırım sağlıklı olsunlarda

Hareket kisiye kiloya göre degisiyor hic oyle düsünme yol felanda gidip gelmissin ya ödem sislik ondan da oluyordur insallah birsey olmaz merak etme

benim baya azaldı ya zaten çok bişeyim yoktu yine korkmaya başladım
Senin başından beri olmadığı için şimdi artık 12. Haftaya gelirken hiç kalmaması normal bence canım.. Aslında ne kadar güzel hiç bulantı fln olmaması, yoruyor insanı o his ama işte hissetmeyince de endişe ediyosun devamlı.. Bişi yoktur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…