2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şu maskesiz dolaşıp hele hele kapalı mekanlara girenlere hakkımı helal etmiyorum lambur lumbur adam fırına daldı maskesiz.
Şuanda denetim adına hiç birşey yok insanlarda anlayış adına hiç birşey yok marketlerde çalışanlar bile kullanmıyor sinir oluyorum ben açık havada kullanmayanada hakkımı helal etmiyorum bazıları konuşuyor bazıları aksırıyo tıksırıyo ee bu hastalıkta damlacık yoluyla bulaşıyor kapalı ortamda kullanmayana da helal etmiyorum insanlarda bir rahatlık bir gevşeklik var hastalık yokmuş gibi davranıyorlar ben şaşkınlıkla insanları izliyorum kimsede korku adına yada belki bende vardır başkalarına bulaştırırım adına birşey yok

Şu maskesiz dolaşıp hele hele kapalı mekanlara girenlere hakkımı helal etmiyorum lambur lumbur adam fırına daldı maskesiz.
Canım valla hastanede covid bölümünde bile takmayan var o kadar diyim sana.. Artık aşıya mı güveniyorlar, hastalığı atlattılar antikorlarına mı güveniyorlar bilmiyorum ama her seferinde çok şaşırıyorum..

Aynen öyle kuzum en azından önce denetim vardı da kendimizi dışarıdaki işleri yaparken hastalık sayısı fazla olsa bile daha güvende hissediyorduk. Ne denetim var ne anlayış çok sinir bozucu

Ne olursa olsun. Kendilerini gözden çıkarabilirler ama sana bana bunu yapmaya hakları yok. Kimse de dur demiyor maalesef…

Kızlar merhabalar ben de 2 saat önce ikinci transferimi oldum odada yatmaya devam ediyorum inşallah bu sefer güzel olacak herşey 3 Temmuz test günüm
Bir iki aydır takip edemedim sayfaları şimdi ne yemeliyiz ne yememeliyiz onları çok konuşmuştuk o mesajlara bakmaya geldim aslında ve grubun hala aktif olduğunu görünce şaşırdım çünkü yüzlerce sayfa yazılmış hiç bildirim gelmedi bana ama sevindim de valla
tanıdık bir kaç isim de gördüm güzel haber alan
Onları da göremediğim diğer herkesi de tebrik ederim

Hayırlı uğurlu olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın canım

Canım belirtiler geri geldi 2-3 günden beri akşam bulantısı tam gaz devam.. Karnım da yemeklerden sonra şişiyor, o zaman demek ki iştahsızlıktan süzüldüğümden gitmiş gerçekten..
benim baya azaldı ya zaten çok bişeyim yoktu yine korkmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…