2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaptım canım cikmadi malesef
Hakkına hayırlısı olsun canım gec olsun güc olmasın evet zorlu uzun ve yorucu bi sürec biliyrm ama herşeyin bi vakti vardır sabır sana en güzel hediyeyi nasip etsin inşallah kızlarında dedikleri gibi iyice arastır kafana yatan doktorla devam et

Çok söyledim ama etmedi yaştan dolayı malesef

Öyle yapicam evet. Desteğin için teşekkür ederim canım iyiki varsınız

Çok söyledim ama etmedi yaştan dolayı malesef
Hayırlısı olsun kuzum. İyice araştır. Güzel vitamin takviyeleri al yumurta sorunun yokmuş ama daha da kaliteli embriyolar olmasına destek olur inşallah. Sigara vs uzak dur bu süreçte de. Eşin de muhakkak ayrıntılı değerlendirilsin kuzum öyle adım atın. Rabbim büyük belki yeni bir tedaviye bile gerek kalmaz kendiliğinden de gelebilir inşallah

Yaa inşallah kuzum inşallah Allah'ım hayirlisinj versin

Anladım canım benimde 32 de 3 tane çıkmıştı oranım çok düşüktü yumurta sayısına göre
Canımm, hayırlısına daha zaman var demek ki.. Şimdi çok üzse de yıpratsa da rabbim daha güzelini vereceği içindir inşallah en yakın zamanda Herkes demiş zaten, başka doktorlarla da görüş.. Maddi durumunuz varsa mutlaka embriyoyu gen’e göndermenizi tavsiye ederim çok yumurta toplanıp az embriyo elde edilmesi kalite konusunu düşündürüyor, benim doktorum önemsiyordu bunu.. Bende de haşimato var, takma ona çok fazla, ben de bağışıklığı çok kafama takmıştım doktorum hiç önemsemedi. Dinlen, kendini toparla, moralini yükselt bugün olmazsa yarın

İnşallah canım şuan için çok yıprandım bakalım kendime biraz zaman tanımak istiyorum

Anladım canım benimde 32 de 3 tane çıkmıştı oranım çok düşüktü yumurta sayısına göre
Benim İstanbul memorialde 2013 te 6 yumurtadan 4 blast olmustu...
Bu nisan ayında 2 yumurtadan 2 blast oldu..simdiki toplamadan 2 de 1 blqst oldu.. sayim cok az ama labratuvarlari cok iyi olduğu için ilerliyor.

canim uzuldum ama vardir hayir ben de 5.denemede hamile kaldim inan pozitifi gorunce cekilen eziyetler unutuluyor doktor arastirip bir sure kendini dinlendir sonra yine toparlanip baslarsin hepimiz bu yollardan gectigimiz icin cok iyi anliyorum yasadiklarini o yuzden uzme kendini

Haklısın canım biraz dinlenmek iyi gelecek çok teşekkür ederim

Yaptım canım malesef negatif

Üzüldüm cnm nasipten ötesi olmuyor ama ben hamile kalamiyorum deme ben 4 denemede hamile kaldım diğer üçünde kimsayal bile göremedim kan değerim üçünde de 0.1 çıktı inan ki genetige gönderilebilir elinden geleni yapiyorsun sen devam et rabbim sevindirecek senide kendine kızma sakin biraz dinlen rahatla sonra yola devam olana kadar ins olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…