2021 Nisan Anneleri

kızlar bebe battaniyeleri yıkadınız mı bozulur mu yıkamasam mı acaba
Ben yıkadım kaldı ki doğumdan sonra sürekli yıkanacak illa ki bozulmazlar polyester olanlara hiç bir şey olmuyor ama benimki akrilik pamuklu düşük ısıda yünlü programda yıkadım öyle koydum çantaya sıkıntı olmadı

Bende ayni düsüncedeyim benim oglanda buraya bakildiginda prematüre duruyo bakalim. Saglikla gelsinler

Bugün tek atımlık antibiyotikten içtim midem çok kötü sabah çocugun canlı dersi öğleden sonra ebeye uğrayacam derken gunaydin kizlar

Miraç kandiliniz mübarek olsun❤❤❤❤
Sagol canim seninde. Kiz senin bu profil resimlerin beni öldürecek Oglum olacak görmim su resmi zaten suratini göstermiyo töbe töbeee

Felaket değil canım ya protein kaçağı başlamış ama düşük ayrıca kreatinin de düşük muhtemelen daha yakın takip eder haftalar ilerledi işte bi bahane olacak ki doğacaklar
Öyle cnm zatende az 2 hafta beklemek zorundayız kan sulandiriciyi kesmek için flan ama bebeğe bi zararı olur mu beklemek sıkıntı çıkarır mi ona gerildim biraz
Canim bu tahlilleri neden yaptirmistin ben karistiriyorm burda herkesi takip ederken baya haftalar ilerledi artik kendini tedirgin etme takiple 2 hafta daha gider sanirim
Devlet hastanesinde yaptırdım canm yarınki kontrole goturcem sonucları direk

Hanımlar daha önce doğum ağrısı yaşayanlara bi şey sorsam. Doğum için belden gelen ağrıda karın kasılması geçse de beş ağrısı sabit mi oluyor yoksa o da geçiyor mu? Benim iki gündür belim çok ağrıyor, normal bel ağrıma benziyor ama dinlenmeyle geçmeyince acaba mı dedim, bi de bugün sabahtan beri midem bulanıyor, ilk aylar dışında yaşamamıştım, bazıları doğum zamanı yaşıyormuş

Bu tahliller her gittiğinizde yapılıyor mu kızlar yani kanınıza falan hep bakılıyor mu? Benim en son şeker ölçümü yapılırken kan ve idrar tahlili yapıldı ondan sonra hiç istemedi doktorum ben mi istesem

Tansiyon probleminiz yoksa yapılmıyor.

Benim başta, şeker testi zamanı bir de 3-4 hafta öncesinde toplam üç kere yapıldı

Kan sulandırıcı ne kullanıyorsun? Benim de aspirini kestik ama iğneye devam ayrıca 1 hafta yeter dedi doktor ayrıca öyle acil müdahale edilecek bi durum değil rahat ol ben aylardır protein kaçırıyorum en düşüğü senin 10 katın kadar filandı hala duruyoruz bi sorun yok
Yok tansiyon protein kaçağı gibi riskli bir durum yoksa istemez

Bana da o zaman yapıldı sonra tansiyonum yüksek çıkınca istedi normal de istemiyolar yani

Sagol canim seninde. Kiz senin bu profil resimlerin beni öldürecek Oglum olacak görmim su resmi zaten suratini göstermiyo töbe töbeee

Cikinca haber verde ben sana mesaj yazarken cok kotu oluom profilindeki adama yaziyomusum gibiya
Benim kızda suna benzeyecek çok korkuyorum
Whatsaptan ata ata

Sizin oglanalrda ona benzer

Eklentiler

• Screenshot_20210310-134202_WhatsApp.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 13
Tansiyon probleminiz yoksa yapılmıyor.
Benim başta, şeker testi zamanı bir de 3-4 hafta öncesinde toplam üç kere yapıldı
Yok tansiyon protein kaçağı gibi riskli bir durum yoksa istemez
Bana da o zaman yapıldı sonra tansiyonum yüksek çıkınca istedi normal de istemiyolar yani
Teşekkürler cevaplar için rahatladım

Coraspin cnm benmde keserler sanırım hemen iğneye devam tabii hayırlısı olsn hakkımızda bakalm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…