2021 Nisan Anneleri

Son 1 sene kaldi bacim bizde boyle diyar diyar gezmeye alistik burdan sonraki duragimiz neresi olacak bakalim nasip kismet ama gaziosmanpasanin yeri cok baska bende
Evet bende çocukluğumdan beri buralardayım başka bir şehri düşünemiyorum ama kazancın neredeyse karnın nerede doyuyorsa oradasın tabi sağlık olsun herşey geçer gider

Bende en çok ikinci bebeğime hamileyken nasıl olcağımı merak ediyorum çünkü şimdi rahatım istediğim de yatıyorum istediğim de kalkıyorum
ah ahhhh ilkinde bende öyleydim gör halimi iste böyle olacaksin hele bide emmeyi cok seven meme asigi olursa oglun tam ben olursun inek gibi olcam 2. de geldiginde evden cikmayi düsünmüyorum cünkü biri emecek digeri sira beklicek yada uzanacam ikiside cökecek memislere. Bide ikiside bezli of offf ben bittim gelemem artik buralara

Bennn mesela birlikte büyüsünler dedim bide bacim yas 37 beklersem oglum kardessiz kalir dogurmam 40 yasindan sonra dedim. Yasim genc olsaydi ama beklerdim oglumla doya doya zaman gecirirdim. Kücükten dolayi ihmal eder yetisemem diye cok üzülüyorum, herkesi tembihledim öyle bir ihmal olursa uyaracaklar beni.

Gelirsin geliir öyle düşünme Allah bi kolaylığını verir zor olur ama güzel de olur şimdi bebişte geliyo ya daha çok emer rekabet olacak bi ortak daha cıkıyo memeye

Aynı doktor mu ölçtü canım yoksa farklı bir doktor mu farklı doktorsa eğer arada fark oluyor ama aynı doktorsa seninkide birazcık yavaşlamış gibi
Farkli doktordu ama genelde başabaş giderdi ikisinin ölçümleri cnm bakalm.persembe anliycam daha cok ölçümden mi bebeden mi diye

Canım yaşında dolayı normal ona bisi diyemem ayırt edeceginide sanmiyorum her rvladin yeri ayri gönlünü ferah tut❤❤❤

Ben 22 yaşında anne olunca dedim bari bekleyin 24 25de anne olsaydım ama hemen 27 28de dogururdjm

Kızlar resmini atmayı da unuttum ağlıyordu benim sıpa resmen ağlayışını izledim
Oyyy suratlara bakkk aglamasi bile tatli masallahh Sen neye agliyosun kuzumm anan evhammi yapiyor:) Oy masallah ya kocaman oldular

Masallah ikisinede canim kurtardilar kendilerini artik güzel büyümüs ikiside Bizim tanidiklarin ikizleri hep 2 kilo alti ve neredeyse 2 ay erken dogup simdi kocaman olan cimcimeler var. Seninkiler masallah iyi durdular az daha beklesinler saglikla zamaninda gelsinler insallah

Yaslandim kiz hele erkek cocuklari cok aktif oluyor ya enerjileri bitmiyo hic. Esimde yamuldum bunun enerjisinden 2. de ölürüm diyo bogusurken

Hmm insallah öyle bir sorun yasanmaz dogumlar yaklasti birsey kalmadi.

Aynen 1tur onemli degil ilk hamilelikte benimde olmustu hatta kafaya takip baya konusuyodum kizim cikar kordonu falan diye sonra dogumda ilk onu sordum kordon varmiydi boynunda diye yoktu cikarmisti yani cikariyolar doktor her kontrolunde bakar bence cikaricak merak etme sen

Benim de ilk gebelikte senin haftanda bir tur kordon vardı. Sorun değil demişti doktor doğum için. Ama benim 34-35 te ikinci turu da dolamıştı oğlum .. iki tur dolanık olanınca ve birde sancılarımda olunca doğuma kadar 3 güne bir nst+ultrasona gidiyordum.. yani 1 tur sıkıntı değil bence takip eder doktorun

Benim neyi takip etmem ya da nelere dikkat etmem gerekli peki, çünkü bi sonraki randevuyu da 3 hafta sonraya anlaştık, daha erken mi gitsem acaba?

Ay hadi inşallah ya, peki sence kontrol sklığımı artırayım mı? Bir de eğer bir problem yaratacak olursa bu durum, kendini hareketlerini azaltarak mı belli eder ki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…