2021 Nisan Anneleri

8 bin nedir ya? Vicdan yoksunlari.Ayrica nie hast ayri doktor ayri aliyor iyice zivanadan ciktilar.
Onun doktoru disardan gelir özeldir o yuzden canim benim doktorm da ozel muaynanesi var 3 hastaneyle anlasmaliydi dogum yapacagim hastaneye onu istersem 5 bin tl istedi eger hastanenin kendi doktoruyla yaparsm 3200 dediler

Benim 16.haftada susuzluk sorunum olmustu benim doktorum demedi ama baska doktordab birde ibrahim saracoglundan duyup icmistim her sabah 200 ml havuc suyu hatta bazen 2 kez.Prof perinatologa yolladilae beni organ kontrolu icin saglam cikmisti ve suyum o hafta hemen artti.Cay kahve tuketme sicak banyo yapma dedi bana.Su sorunu sonra hic olmadi ama son aylarda olabilihor bakalim.Havucta taze olacak ve sert olacak mutlaka.onun suyunu icmek lazimmis.

Takılmayayım diyorum diyorum ama üzülüyorum 2 haftada 500 600 alması gerekir bebeklerin 260 çok az ilk defa böyle oldu baya üzüldüm inşallah bir sonrakinde toparlar seninkinin kilosu yine maşallah iyi
Bnmkide 130 gr almıştı kuzum aynı hesap işte bua hafta görücez yine ayniysa nedenini sorucam doktora beslenmem flan hep aynı değişmedi hiç plasentada iyi durumdaymis gayet sebebini sorcam bakalm en son 2530 falandı cnm çok ileri deildi normalde 300 alıyordu haftalık

8 bin nedir ya? Vicdan yoksunlari.Ayrica nie hast ayri doktor ayri aliyor iyice zivanadan ciktilar.
Ebe+Doktor 8bin dedi, kendi muayehanesi var dışardan geliyor cnm hastaneye hastane 1gece ve doğumhane için 3.5istiyor, doğal doğumcu birde sağlık sigortası var diye seçtim bu doktoru ama keşke insaflı rakamlar olsa da herkes yararlanabilse

Kızlar selam, ya size ne soracağım, kordon dolanması ile alakalı bilgisi olan var mı? Ben şimdi 33 ün içindeyim de, boynunda bir tur kordon dolanmış bebişimin, doktor önemli değil dedi, normal doğum olursa dikkat ederiz o kadar dedi, ama şimdi benim dikkat etmem gereken bişeler var mı?

Benim bu konuda hic bir fikrim yok oyuzden bisi diyemiyorm cnm

Ben de dahil galiba hep söylüyordum eşim de bana kızardı sen cagiriyorsun diye ama öyle değil hissim böyleydi bak işte durdurmaya çalışıyoruz beyefendiyi yerinde
Bende dün akşam eşime sürekli ben doğurucam galiba diyip durdum bugün de sancılar çıktı nst de demek ki bir çoğumuzda başlayacak bu sancılar

Aynı doktor mu ölçtü canım yoksa farklı bir doktor mu farklı doktorsa eğer arada fark oluyor ama aynı doktorsa seninkide birazcık yavaşlamış gibi

Kıyamam ya ama pek minik çok zor küçük bebeyle tabiki benmki büyük Allahtan öylesi daha zor minnak abiş
aynen öyle bide sürekli kucak istiyor sipa ama hastayim dedimmi rahat birakiyo anne uyu diyor hemen o sayede uzaniyorum onada firsat doguyor hemen yapisiyo gögsüme memci geldiiii diyerek Ben aralarinda mesafe olmasin istedim beraber büyüsün anlasabilsinler diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…