2021 Nisan Anneleri

Yok canım açılma yok rahim hazırlığa girmiş doğum için dedi önemli olan düzenli sancılanmış ama bende çok korktum sancı vurdukça yükseldi hep yavaş yavaş doğumlar başlayacak sanırım artık

Bende en çok ikinci bebeğime hamileyken nasıl olcağımı merak ediyorum çünkü şimdi rahatım istediğim de yatıyorum istediğim de kalkıyorum
Yaş aralığına bağlı ben gibi 9 yasnda çocugun varsa ben akşam 9.30da bayılmışım yavrum beni izliyor gözümü açtım ki babası wc gitmis içim sızladı yavrum napyon dedim melek annem diyor valla sırf onun için hareket etmeye çalışıyorum ne kadar küçük olursa aslında okadar iyi diyorlar ama yetebilmek duygusu çok önemli. Mükemmeliyetçi bir insansan hak geçti olarak düşünüyorsun.

Millet yoksa 2.aradan çıkarıyor hazır 1 le büyüsün diye

Durun kiz biz nisan görünümlü mart annesi degiliz ❤❤

Ben yaptım.kiz kötü değilimdir mutfakta kızartma ama bizim ki ben haşlama niyeyse pek sevemiyorum bizim ufaklık delisi anneeeee limona benzeyen koreden yapsanaaaaaa diye yakama yapıştı kaç gündür. Ben de bugün attim robota o yoğurdu ben doldurdum
Benim bebeler kolay yemek istemezler büyük olan da manti istiyor canım dedi, baban haftasonu evde bekle öyle yapalım dedim kız belim yanılıyor hamur ac kes doldur kapat haşla
Yeşil mercimekli bulgur pilavı, yeşil mercimekli salata, yeşil mercimek çorbası varya büyük kızım anne yine yeşil mercimek yapma dedi diye 10 gündür yapmıyorum ama acayip seviyorum mideme de iyi geliyor tok tutuyor immmmm ağzımın suyu altı yine
Bizim ufaklık ne olacak ikisi de başlıyor bana çeker inşallah et sever diyor, oburu benim gibi olsun sebzeci olsun diyor çocuk aralarında kalacak gibi.... anne beni daha çok sever di mi diyor ufak olan kızım ikinizi de çok sevecek diyorum. Annelere ben komiklik yapıp guldurebilirim di mi hadi sen şakacıktan osun tamam mi bak ben ona neler yapacagimi gostereyim diyor başlıyor sebeklige eve resmen hareket geldi sağlıkla bir gelse bebeklerimiz ah ahhhh

Eline sağlık tarifi varmı içli köftenin ben dışını her zaman tutturamıyorum dağılıyor.

Yani eğer yaş aralığını uzun tutcaksan senin ki gibi baya kendini bilmesi lazım bencede :) yoksa diğer türlü 2 yaş 4 yaş çok farketmez bence

Ayy yarın bende nstye gireyim ozman bi ya ne olur ne olmaz bnmde geçtiğimiz kontrolde az almıştı kilo doktor bisey demedi ama banada az gelmisti inşallah bu haftaki kontrolde toparlamıştır diyorum bende
Takılmayayım diyorum diyorum ama üzülüyorum 2 haftada 500 600 alması gerekir bebeklerin 260 çok az ilk defa böyle oldu baya üzüldüm inşallah bir sonrakinde toparlar seninkinin kilosu yine maşallah iyi

Aslında son haftalarda daha çok alıyorlarmış neden öyle oldu anlamadım bende

Canim o an tarif edilemez ama ben cok korkmustum degisik bi duygu herseyi hissediyosun anliyosun ama aci yok ittirim cekiyolar biseyler yapiyiolar sadece bebegimi cikardikdan sonra tansiyonum dusmustu o dakika uyuttular zaten. Okadar guzel bir uykuyduki en son doktor seslenince uyandim negerek vardi uyandirmaya. Sonraki 6 saatte de bacaklarmi hic hissetmedim oda beni cok tedirgin etmisti belkide cogu seyi bilmedigim icin cok korkmustum aniden oldugu icin. Ama bu hamileligimde komple uyutulmayi tercih ediyorum.

Merhaba kızlar yine çok birikmiş ben asla yetişemiyorum Bugün 35+0 benimde kontrol vardı cok şükür nst de sancı cıkmadı bastan korkuttu benim fıstıklar ama şuan duruyorlar bakalım biri 2330 biri 2670 olmuş Allah ın izniyle. Herhalde artık kendilerini kurtardılar diyorum bakalım hayırlısıyla. Artık sabırsızlanıyorum ve epey zorluyor

Ahaa benim gibi düşünen birini buldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…