2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar iyi pazarlaar 14+5'te görüş almak için bir perinatoloğa gitmiştim. Oradaki ultrason görüntüsünü paylaşacağım sizlerle ama doktorun tahminini söylemeyeceğim şimdilik çünkü kesin demedi, hala yanıltıcı olabiliyor dedi. 12+3 te falan da her zamanki gittiğim doktor başka demişti ama çok erken, yanılıyor olabilirim de demişti :)
Bakalım sizler ne diyeceksiniz :)

Devlette oldugunu bilmiyordum günde zor gelir o zaman

kız dıyorum ben ama bildim mi bilemesim mi söyle

Bu arada kızlar bir iki şey harıc (onlarda neydi hatırlamıyorum) teoriler falan hep tuttu
Ama ben en cok nub a ve kızıma hamıle oldugum zamanla şimdili belirtilerimin aynı olmasından dolayı demek ki buda kız dıyordum dogru cıktı tek farkla bulantım azaldı ama halaaa bitmedi bazı gunler eskiye dönüyor hatta

Ben de oyumu kizdan yana kullanıyorum

Kızlarda ne belirtilerin vardı canım

Ayrıntılı ultrason tarihleriniz kaç benim 12 temmuz bide bana diyo sabah 9da gelcen tüm gün burdasın gerçek mi bu

Kızlarda ne belirtilerin vardı canım
Bulantının basladıgı zaman arttıgı hafta falan hep aynıydı. Tatlı degilde ekşi şeyler istiyordum. Mesela normalde erik sevmem yani cok aramam dıyım ilk haftalar ıkısınde de yemek ıyı geldı ıksıınınde de canım vişne istedi amaa orjinal halde yiyemedim daha normalde oturup vişnede yiyemem ama yicem inşallah karnım aynı şekli alıyor kızda sanki daha yayık oluyor erkekte top gıbı sıvrıde diyorlar ya çirkinlesmem aklıma gelenler bunlar. Sen kendini daha mı guzel hissedıyorsun daha mı çirkin

Ayrıntılı ultrason tarihleriniz kaç benim 12 temmuz bide bana diyo sabah 9da gelcen tüm gün burdasın gerçek mi bu
Benim 22 haziran. Bana oyle vir sey demedi ama tum organlari tarayacaklari icin bazen bebek uygun pozisyonda olmaya biliyor o zaman biraz yuru bir seyler ye yeniden gel diye biliyorlar. Eger sansliysaniz ve bebek uygun pozisyondaysa tum gun sürmez

Cesaret ister bir de sabır hazırlıkları hem kız hem erkek gibi yapacaksın o zaman ben kendi adıma söyliyim yapamazdım

Sanırım ben sabrederim de eşimde o sabır yok bana yakın cinsiyet öğrenenleri duydukça bizde gidip öğrenelim diyor
minel06 evet ya bebek kıyafetleri kpnusunda sıkıntı :) ilk hamılelıgımde cınsiyet belli olmadan birşey alalım demişti annem ve magazda ıkı cınsıyetede uyacak guzel seyler sayısı azdı
Genelde güzel şeyler evet hep cinsiyete göre ama ne hikmetse bende cinsiyeti öğreneyim merakı daha belirmedi belkide erken diye 1 ay sonra fikrim değişir
Eveet evet tabiki. Sırf meraktan. Sağlıklı olması en büyük dileğimiz isteğimiz

Aaaaay ne diyosuuuun? Ciddi misin?
Ciddi olup öğrenmemek istiyorum da eşim fazla merak ediyor o öğrense bana söyleme desem dayanamaz
Teorilerdenpek anlamam fakat kızdan yana kullanıyorum oyumu

Valla ben çok kusuyorum erik istedim nisan ayında ekşi tuzlu şeyler beni rahatlarıyo diye mi istedim bilmiyorum tatlı pek aramadım göbek sivri gibi yaygın gibi bilemedim orasını yatınca yaygın çok solgun kaldım kusmalardan hep yattım halim yok saçımı tarıcak halim bile yok oldu postaki gibi düğüm oldu artık dön oraya dön buraya bakamıyorum kendimi saldığın için baya çirkin görüyorum kendimi arada adet günlerimde sivilce çıkıyo gene 1 2 tane bari bu dönem çıkmasaydı bilmiyom artık ya kız belirtileri var gibi ama erkek gibi çocuk

Özel mi bu yarım saat falan sürüyor ama niye öyle dedi ki bana 28 hazirana randevü verirler sana dedi ama bir kac gun daha beklıcem yıne erken cagırıyor beni
Burda üniversite hastanesini meth etti arkadaş randevu almak zor tanıdık varsa erken alırsın dedi herhalde ondan geç aldık tanıdık yok ücretsiz galiba özel değil çünkü

Benim 22 haziran. Bana oyle vir sey demedi ama tum organlari tarayacaklari icin bazen bebek uygun pozisyonda olmaya biliyor o zaman biraz yuru bir seyler ye yeniden gel diye biliyorlar. Eger sansliysaniz ve bebek uygun pozisyondaysa tum gun sürmez
İnşallah ya valla anlamadım bişey benim dr istediklerini yazmış bunu göster dedi bu testleri yaptır diye galiba biri 26temmuzda o ney gari bilmiyom kafam karıştı 2li test yaptırmadım ben ondan mı uğraştırıyo bilmiyom

Arkadasım iki farklı hamılelıgınde kız olanda bulantı vardı erkekte cok rahattım 4.ay biraz baslamıstı dedı mesela tutanda vardır tutmayanda tabi ye ekşiyi cıkar ayseyı ye tatlıyı cıkar hakkıyı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…