2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba erkek çocuk için farklı isim önerisi olan var mı acaba hiç duyulmamış veya farklı anlamı olan

Benim mide bulantilarim ise gidip calisamayacak kadar fazlaydı koku hassasiyetim istahsizlik bulantı kusma halsizlik hepsi vardı birde odada uc kisiyiz küçücük oda yanimdakiler maske mesafe dikkat etmiyorlar ben cift maskeyle otururken onlar maskesiz yiyip iciyor buda beni psikolojik olarak cok rahatsiz ediyordu covitten dolayı doktoruma bunları anlattım sağolsun rapor verdi

Ben varım ama küçük cocugum olduğu için değil. Kamuda çalışmama rağmen on yas alti cocugu olan hickimseye izin vermediler. Ben hamile olduğum için acikcasi eşimde burada sevilen biri olduğu için mudurumle arası iyi olduğu için kapanmaya birlikte beni idari izne ayırdılar 1.5 aydır evdeyim 1 haziranda basliyorum. Oğlumu şansına evde geçirdim zor zamanlari
Arkadaşlar kaçıncı haftadasiniz kaç kilo aldınız ben 17. Haftadayim 3 kg aldım 73.5 la hamile kaldım 76.5 oldum son zamanlarda yemeği fazla kaçırıyorum benim gibi olan var mi
Hic sorma 75 le kaldim 80 oldum bide bu kiloları vermek 8 yılımı aldı. Tam verdim gene kaldim aynı hatayı yapmam çok kilo almam diyordum ama gene aliyorum bide evde olmak beni çok hareketsiz yapıyor. Haftaya işle birlikte yürüyüşe başlayacağım ins

Merhaba erkek çocuk için farklı isim önerisi olan var mı acaba hiç duyulmamış veya farklı anlamı olan
İsim olayı çok zormuş yaa. Ben şimdiye kadar yani ne zaman anne olacağımı düşünsem hep bir kızım olacak gibi gelirdi erkek hic düşünmemiştim. Simdi bir oğlumuz olacak ve isim konusunda cok zorlanıyoruz eşimle. Hem klasik olmasın hem de cok saçma olmasın diye diye isim bulamadık can var düşündüğümüz bir de uras bakalım zamanla oturur kafamızda diye düşünüyoruz

Öncelikle hayırlı olsun Cidden zor benim bir oğlum var İsmi Aren çok beğeniliyor genelde onun gibi farklı birşey olsun istiyorum ama bulamadım Bakalım ne olacak

Ben kesin kamudasınız diye düşünmemiştim, kamuda hamileler idari izinli sayılacak diye açıklanmıştı ya onu demek istedim. Çünkü kamuda da olsa yerine, amirine göre yine çalıştırılan bir çok memur var. Yani demek istediğim, kamuda ya da özelde farketmeksizin aynı şeyler uygulansa

Hiç değilse rapor vermiş doktor, bir de o uğraştırmamış sağolsun ama oda arkadaşlarınız da yani... İnsanlar nasıl bu kadar tedbirsiz ve anlayışsız olabiliyor ya aklım alamıyor bir türlü. Üstelik bir de hamilesiniz... İnsaf ya!
En iyisini yapmışsınız rapor almakla. Sağlıkla geçsin

Kızlar çok korktuğum bi konu var bugün korkum tazelendi bi arkadaşım doğum yaptı göğüs ucu yok bebek tutmuyor kızımda da bende tutturamamıştım hiç uç yok bende de. Yine aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. O zamanlar pompa, silikon uc falan hep denememiştim ve o kadar sağıp vermeme rağmen şuan hala uç yok

Canım benımde durum aynı özellikte tek tarafta. Annem sagolsun bana yatıp ustunden tutarak emzirmemi söylemişti o şekilde kavrayabilmişti yavrum Annem göstermeseydi böyle hastaneden falan söyledıklerıyle yok olmayacaktı.

Benimde aynıydı canım 10gün falan pompayla sağıp vermiştim.10 gün sonunda göğüs ucum çıktı ve tuttu şükür.Uç önemli değil diyorlar ya biz tutturamıyoruz ya gerçekten önemli.Allah yardımcımız olsun belki bu sefer rahat yakalarlar.

Şuan korktum çünkü benimde hiç göğüs ucum yok

Göğüs ucu olmayanlar eds emzirme destek sistemine bir göz atsınlar. Bebek ordan besin geldiğini anlayınca daha kuvvetli çekiyor çektikçe uç çıkıyor uç çıkıyor süt iniyor eds uygulamaya da gerek kalmıyor bir süre sonra. Bir bakın derim.

Mesajı biraz geç gördüm ama ben tam 13 . Haftada kanama yaşadım pruluton Depot yapıldı iğne bir gece hastahanede kaldım sonra hap şeklinde alıyordum ikinci gün tekrar oldu tekrar gittik alttan muayene etti plasenta rahim ağzına yerleşmiş kanama bu sebepten olmuş sonra hapı fitil olarak almaya başladım bu güne kadar bişey yoktu dün sabah kalktım kahverengi bı kaç damla leke yine gelmiş doktor ile görüştük fitil e devam ve haftada bir de iğneyi yaptırcam inşallah geçer bana da 20 ye kadar devam et dedi

Günaydın herkese. Cuma günü devlete gittim ilk defa devlette kadın doğuma gittim randevu almama rağmen kalabalıktı baya. Aslında detaylı ultrasona gün alabilmek için gitmiştim ama sadece şehir hastanesinde varmis bebeğimi tekrar görmüş oldum büyümüş. Doktor bakar bakmaz erkek dedi. Zaten kendi doktorumda kesin demişti. Kızımda detaylı yaptirmamistim bunda yaptırayım dedim ama yaptirmayacaz herhalde yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…