2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben tam kapanmada gitmedim işe ama hamile olduğumdan değil 10yaş altı çocuğum olduğundan açıldıktan sonrada esnek olduğu için haftada 1 gidiyorum.Yani hamilelik bi etki etmedi.1hazirandan sonra ne olacak bakalım beklemedeyiz canım.Bide hamilelere 24.haftadan sonra izin var diye biliyorum

Walla ben sağlık çalışanıyım. Hiçbiir kolaylık yok. Hatta covidli hastada çalıştım geçen ay. İtiraz ettim ama başhekim öyle bir yönetmelik yok dedi. Covidin gebeleri daha fazla etkilediğine dair bir makale falan bile yok dedi. Normal nöbet ve çalışma rutinimiz devam anlayacağın.

Çok şaşırdım yazdıklarına .Benim doktorumun muayene odasında lavabo var hemşire beni hazırlarken önce tuvalete girmemi istiyor sıkışıklığım varsa diye.Önceden gittiğim doktorunda kapısında kağıt asılıydı tuvaletinizi yapmış şekilde muayeneye girin diye

Arkadaşlar kaçıncı haftadasiniz kaç kilo aldınız ben 17. Haftadayim 3 kg aldım 73.5 la hamile kaldım 76.5 oldum son zamanlarda yemeği fazla kaçırıyorum benim gibi olan var mi

Kese gözükmediği zamamlar 1 hafta sonra sıkışık gel görürüz dedi ben sadece o zaman geçerli sanmıştım görüntüler gayet net çıkıyo ama bilmiyom bidakine öyle deneyim

Arkadaşlar kaçıncı haftadasiniz kaç kilo aldınız ben 17. Haftadayim 3 kg aldım 73.5 la hamile kaldım 76.5 oldum son zamanlarda yemeği fazla kaçırıyorum benim gibi olan var mi
15 haftadayım 54tü 52e düştüm kusmalardan 50 hedefim inşallah düzelirimde 65e kadar çıksam yeter

Maalesef Avrupada da aynı 3 senedir orada yasiyoruz ama Turkiyede tup bebek yaptim pandemide hemen kapatiyorlar klinikleri sonra dogum takibi icin bulundugumuz yerin hastanesini aradim doktor takip etmiyormus ebe takip ediyormus dogumada ebe giriyormus amcak bi sorun olursa doktoru ariyormus bence bu konuda ortacagda kalmislar ayrica standart sigortaniz yuzde yuz oduyor dedikleri devletin verdigini yuzde yuz oduyormus tamamlayici saglik sigortasi yapmaniz mecbur gercekten odemesi icin fiyatlari doktor bana doktor girsin ve ya 41 yasindayim 42 olacagim dedigimde sezaryen vs dedigimde o zaman ozel klinikle anlasmali ozel doktora gidin o zaman doktor girer belki sezeryan yapar dedi.turkiyede herkese doktor giriyor dogumda.

Günaydın hayırlısı olsun benim de aynı sizin paylaştığınız en alttaki ultrason görüntüsünün aynısı var doktor çok yüksek ihtimal erkek dedi kesin konuştu 11+5 te Bakın paylaştım sizin için

Eklentiler

• D2D48B9E-E444-44C8-85EC-48E131DF5726.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 63
Erkek evet tatlı. Ortadaki çıkıntı pipi benim oğlanda aynı pozisyonda gösterdi popo altından hayırlı olsun

Ben arada lık lık gibi his hissettim geçen hafta hıçkırık demiştim ama onun içinde heniz erkenmiş o zaman ben daha hissetmiyorum normal demi kızlar 14+6 yum ama bebek bi hafta önde gene telaşa ettim

Birde kızlar bebek nerde şuan tam artık kaşıkta değil mi göbek hizası mı yani hisseden orda mı hissediyor benle aynı hafta olanlar hissediyor mu acaba

Birde kızlar bebek nerde şuan tam artık kaşıkta değil mi göbek hizası mı yani hisseden orda mı hissediyor benle aynı hafta olanlar hissediyor mu acaba

Bebek henüz göbek deliğinizin altındaki bölgede. Beredeyse 23. Haftaya kadar hissedememeniz cok normal. Telaş etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…