2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Buyuk ıhtımal sasırcakları zaman yavrular kocaman olur yoksa duyulur mu o zamana ben kımseyle gorusmuyorumda ya bu arada bende carsamba gidicem cunku doktor izinliymiş işi varmıs zaten bende kararsızdım aynı gun ogrenırız ınsallah

Sağolun Keşke öyle eşit olsa ama dediğiniz gibi para vererek ancak oluyor araştırma hastanesi de olsa onu demeye hakkı yok doktorum başka hastane var diye bana doktorluk yapmıcaksa niye maaş alıyor ki? Şaka gibiler.keşke herkes işini hakkıyla yapsa ama zor

Ben de görüşmüyorum uzun sürede kimseyle görüşemeyiz zaten ama paylaşım yapınca duyulacak güzel haberi vermek bile heyecanlı Ay ne güzel inşallah aynı gün öğreniriz haberleşelim

Ben de görüşmüyorum uzun sürede kimseyle görüşemeyiz zaten ama paylaşım yapınca duyulacak güzel haberi vermek bile heyecanlı Ay ne güzel inşallah aynı gün öğreniriz haberleşelim
Aynen öyle yapalım ben sosyal medyauı o kadar kullanmıyorım ki uzun zamandır paylassam tuhaf olur en son 3,5 sene once paylasım yapmıstım snaırım oda kişisel bir hesapta degil sen ne zaman duyuracaksın

Aynen öyle yapalım ben sosyal medyauı o kadar kullanmıyorım ki uzun zamandır paylassam tuhaf olur en son 3,5 sene once paylasım yapmıstım snaırım oda kişisel bir hesapta degil sen ne zaman duyuracaksın
Oo sizin baya olmuş şaşırtıcı olur Bilmiyorum ki öğrendikten sonra doğru düzgün foto çekinebilirsem hemen paylaşırım bakalım

Kızlar göbekte yılan dansı var bebek mi acaba bağırsak mı ses yok gurultu ama akşamdan beri erken ama 5.ay dedi dr

Kızlar göbekte yılan dansı var bebek mi acaba bağırsak mı ses yok gurultu ama akşamdan beri erken ama 5.ay dedi dr
Gurultu deyince bağırsak hareketimi acaba dedim ama illa 5. Ayda olcak diye birşey yok ben nerdeyse 1 aydır hissediyorum hele bugün çok çok hareketli eşimle oturup baya izledik dışardan da belli oluyor artık. Tatlı yiyip sodamı içiyorum sırtüstü uzunınca özellikle çok hareketli

Oooo maşallah çok çabuk olmuş

Günaydınlarrrr ya benim göbeğim çok fena 5 aylık gibi neden böyle çok şaşkınım daha 3 aylık aslında
İlk hamileliğimde 3 aylıkken sıfır göbekti

Evet arkadaş doğru demiş zaten doktorların çoğu söylüyor sıkışık gel diye. Ben bir kere unutup tuvaletimi yapıp gitmiştim, sadece yolda içebildiğim kadarıyla sıkışmıştım görüntünün farklılığını ben bile hissettim. Sıkışık gittiğimde hem görüntü çok net oluyor hem de rahim ağzını vs de rahatça görebiliyor.

Günaydınlarrrr ya benim göbeğim çok fena 5 aylık gibi neden böyle çok şaşkınım daha 3 aylık aslında
İlk hamileliğimde 3 aylıkken sıfır göbekti
2. 3. Hamilelikte daha çabuk çıkıyormuş göbek ondandır bende ilk hamileliğimde ne zaman çıktı hatırlamıyorum yoksa bununla kıyaslardım

Kızlar hamile olduğu için iş yerinde çalışma günleri vs değişen, düzenlenen oldu mu? Ben araştırma görevlisiyim özel bir üniversitede. Kamu çalışanları idari izinli sayılıyor ama biz tam kamu personeli sayılmadığımızdan ben her gün işe gidip geliyorum. İşe gidişleri konusunda amiriyle görüşen oldu mu? Olduysa bu konuyu nasıl dile getirdiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…