2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Detayşı için hangi haftaya gun verdı canım? Devlette detaylı bakıkıy
Devlette detaylı oluyır mu canım. Kacıncı hafta cagırdı detaylı için? Fiyat ne dediler ben gecen sordum 500 zamlanmazsa dediler
28-30 Haziran arası yaptır dedi.o zaman 22.haftanın içinde oluyorum.orda 500 TL idi.ama kağıda Alsancak görüntüleme merkezi yazdı fiyat olarak daha uygun istersen burdada yaptırabilirsin dedi şimdi aradım 300tl miş.bize biraz uzak kalıyor.devlette bakılıyorsa doktorum neden beni yönlendirmedi anlamadım.1 ay sonra gel dedi o zaman direk yollayabiliyor mu direk bakılabiliyor muyuz ki.devlette varsa devlete giderim tabi.doktorumu sevmiyorum ama detaylıda başka biri bakıyor sonuçta
teşekkür ederim evet özele gidince kendimi insan gibi hissettim nasılsın falan diye karşıladı noluyoruz oldum oysaki normal olan bu.genelde göstermezse kız derler ondan dedim Aslında iyi bir doktor kızı da erkeği de anlıyor sizin doktor gibi

Canım kanda ci siyet nasıl öğreniliyo ve ne zaman

Arkadaşlar videoya almıştım ordan kendim çektim her anda farklı kız mı erkek mi bilemedim doktor da sanki kız ama kesin bir şey diyemem dedi aradaki şey göbek kordonu mu oluyor sizce ne bu haftaya gelince insan baya merak ediyor hayır cinsiyeti belli olsa sosyal medyamdan pylaşım yapıp duyurcam artık

Fiyat farkına bak devlette olur mu bilmiyorum hiç kızımda da aynı hastanede yaptırmıstım hatta damarda çentik oldugu için doguma kadar her ay dooplere girmiştim damar daah cok tıkanıyor mu diye bakılıyordu inşallah bu sefer hersey yolundadır bakalım.
Bende bir kac gun once acile girmiştim kontrol sürem prrsembe bitiyormus kendi dokroruma gidicem ama persembe mi gitsem yarın mı gitsem kararsızım cinsiyet için

Doktor edasıyla cevap vericem çünkü milyon tane cocuk dogurttum neyse bence o kordon yanı aynı kalınlıkta devam ediyo ki doktor bile bunu görüp erkek demediyse kordondur o

Geçmiş olsun inşallah bu sefer her şey yolundadır Kontrol süresi 10.gün bitiyor sanırım hastanede birileri konuşurken duydum tam 10.gün gitmiş bakmamışlar.daha çok varmış özlediyseniz müsaitseniz yarın gidin iyi bir doktorsa 12de bile görüyor
Doktor edasıyla cevap vericem çünkü milyon tane cocuk dogurttum neyse bence o kordon yanı aynı kalınlıkta devam ediyo ki doktor bile bunu görüp erkek demediyse kordondur o
hadi ya mantıklı o açıdan düşünmemiştim hayırlısı bakalım bizde artık kızım diyoruz haftaya kontrol süresi bitmeden tekrar gidicez o zaman kesinleşir sanırım

İnşallah canım ya gecen göremedik desem yeridir zaten telaşla gitti sonrada doktor hep ölcum yaptı devlette gibiydim yuzunu falan göremedim 12 de birden kız dedi kesin mi dedim %90 dedi kendimizi kaptırdık kız ismi düşünüp duruyorum erkek derse isim sevenekleri var kızda da vardı da %90 dıyınce bı acaba olduk var mı senın aklında isiim? İnşallah kesinlesirde seninde haftaya

Oo yüzde 90 büyük rakam keşke bize de öyle deseydi hiç kesin konuşmadı inşallah haftaya sizin de bizimde kesinleşir sağlıkla gelsinler Ece Mihrimah masal bunları düşündük ama karar veremedik değişik isim istemedik o yüzden sıradan gelebilir

Bu mesajı yeni gördüm bana hiç olmadı çünkü alıntı yapmayı bilmiyorum hep cevapla kısmını kullanıyorum.bu sorun bir tek bana yazarken olduysa sorun bendedir

Ay yok bende sıradan seviyorum yeni isimlere ısınamıyorum, masal eşim begenmıyo ece yide normalde severim esimede ben demıstım o begenıyo sımdı ben nedense ece ye sıcak bakamaz oldum Hamılelıkten önce kesin Ceren diyorduk kızımın adı ceyda kardeşide ilayda mı olsa dedim eşimde begendi ama sonra bu ısım koyulabılır yazan sitelerde var koyulmamalı diyende dini acıdan bir sakıncası olmasın istiyorum
Eşim hem öneride bulunmuyo hemde yok yok dıyıp duruyo
Ya öyle dedi ama %100 desin inanayım. Hatta tam emıb olmam için detaylıya girmem lazım orada bilmiyormus fıbı yapıp tekrar sorarım
Amin canım inşallah o gunleri görürüz

Bu mesajı yeni gördüm bana hiç olmadı çünkü alıntı yapmayı bilmiyorum hep cevapla kısmını kullanıyorum.bu sorun bir tek bana yazarken olduysa sorun bendedir
Yok yok herkesde oluyor hatta gecen benim yuzumden alıntılar karıstı

Benimde 12. Haftada erkeğe benziyo dedi çıkıntı baya var 14.haftada bu hafta gittik bacaklarını makas yapmış gözükmüyordu gizlemesi kız mı acaba dedim birden
Hep öyle diyorlar kızımda 16.haftada ögrendık. O haftaya kadar hıc tahmın olmadı dıyınce hep kızdır ondandır dıyorlardı ama bilmiyorum Utangac mınnosum sonrada yüzünü göstermezdi elini koyardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…