2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben aynı ilacı günde 2 oral alıyorum peki akşam koyduğunuzda da aynı şikayet oluyor mu

Sabah biraz daha erken uyanıp attıktan sonra biraz beklesen

S Shezofren88 canım kendini yorup cevap vermeye bile değmez. Görmezden gel öylelerini Senin de forumda aktif olmadığını düşünen de ne bilim yani
Ben anlamıyorum bugüne kadar oyle yorum okudum burda bu arkadaş ve diğer arens mi nicki o arkadaş kadar birden kavgaya tutuşan birini görmedim. Niye herşeyi tartışmaya çekiyorsunuz yok ona cevap vermeye değmez yok senin aktif olmadığını düşünende ne bileyim gibi yorumlar yapıyorsunuz ki. Siz bu shezofren nickli arkadaşı çok mu iyi biliyorsunuz

Kizlar mrb dr bi tahmin yurutmedi daha ama cok merak ediyorum sizce kizami erkegemi benziyor 2 haftaya randevum var sizce ozamana belli olurmu tecrubeli anneler??

Eklentiler

• 20210527_180547.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 42
Görmediyseniz ne yapabiliriz haber mi vermeliyiz biz yorum yazıyoruz diye? Bu ne biçim bir mesaj ya hamilelik hormonları çok etkiliyor herhalde hepinizi. Sırf isminiz görünmüyor kişisel bilgileriniz yok diye kimse kimseye saldıramaz burda hiç altta kalmam kusura bakmayın

Şaka mısın sen daha önce hiç birseye yorum yapma sonra gel kavga et. Bu başlıkta olmak istiyorsan saygılı ol herkese gerilim yaratma

Neyse ya sabır diyorum ben buraya birşeyler danışmaya birilerinin sorularına yardımcı olmaya giriyorum sizin gibilerle uğraşmaya hiç vaktim yok.
Şaka yapan "sizsizniz" sanırım."size" yapılan bir yorum varmıydıda araya girme gereği duydunuz onu bile anlamış değilim.Bu arkadaşlar nerden çıktı diyorsunuz "sizin" çıktığınız yerden çıktık.Konunun başlarından beri burdayım.Başka yorumlarımı görmeyipte buna takılmanız :) Bilen biliyor demek ki... "sizin" gibi bir insana cevap verdiğim için noooolur kusura bakmayın.İyi akşamlar "size".

Son düzenleme:
Bilmiyorum ben de sabırsızlıkla bekliyorum tekme zamanlarını ama şu an gerçekten hic birşey hissetmiyorum

Korkma tatlım yanındayız bende sanmıyorum bişi çıkacağını gerilime boşuna benimde ölçümler yanlış çıktı mesela üzme kendini duam seninle hiç
Bişi olmayacak
Çok teşekkür ederim. Detaylı ultrasonu tamamladık, 3 saat kadar aralıklı sürdü, gerginlik çok zordu ama sonuç olarak herşey normal görünüyor. 3 hafta sonra tekrar bakacağız dedi doktor.
Kendi doktoruma da götürdüm raporu, o da risk yok görünüyor şu an için dedi. Yalnız böyle durumlarda, AFP hormonunun yüksekliğinde tansiyon ve kilo kontrolü gerekiyormuş, tansiyonu özellikle olumsuz etkiliyormuş.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Eşim seyahatte olduğundan, aileden kimseye de haber vermek istemediğimden yalnızdım, başka kadınların desteği iyi geldi

Neden 4lu tarama oldunuz ikili tarama testi risklimi cikmisti

Maalesef bende böyle biliyorum hatta kaş kiprik gürleşsin çıksın diye de yağ kullanılıyor zaten hormonlar tavan yağ ile birlikte artar diye düşünüyorum
Krem kullanılabilir bence ben ilkinde herşeye rağmrn çok çatladım. Dierlerinde hiç çatlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…