2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım gözün aydın sonucun tertemiz çıkmış.Ben de pazartesi verdim nifty Genoksa 10 12 iş günü ama 8 iş gününde de çıkabilir dediler.Seninki kaç günde çıktı rica etsem öğrenebilir miyim?Cinsiyet bilgisi sadece doktora gonderiliyomus öyle dendi bize.Doktor goruyodur cinsiyeti elindeki rapordan.Bi sor istersen.Tekrardan gözün aydın olsun

Çok teşekkür ederim sizinde çok güzel haberler almanızı yürekten diliyorum. Ben de genoksa geçen hafta salı günü kan verdim sonraki günler arefe ve bayram hafta sonu derken biliyordum hemen çıkmayacağını, pazartesi bekledim dün irtibat halinde olduğum bayana yazdım, bizim için çok zor bir süreç olduğunu fakat onlarında işinin yoğun olduğunu dile getirerek perşembe yada cuma çıkmış olurmu diye sordum ve hemen labrotuvarla görüşüp dönüş yapacağım dedi biraz uzun sürdü ama geri dönüş yaptı ve yarın ( yani bugün 19 mayısta çıkacak olan sonuçlar var ve benimkide onun içindeymiş ama tabi kesin sonuç çıkarmı bilgi vereceğim dedi ve az önce çıkmış pdf olarak gönderdi

Ben şuan kilo almadım kıyafette almadım ilk hamileliğimdn bahsetmiştim doğuma giderken bile 38 beden pantalonla gitmiştim çünkü hamile kıyafeti kendi bedeninize özel olarak yapılıyor zaten ama normal kıyafette büyük beden almak gerekiyor tabii. İlk doğumuda +9 kilo ile tamamlamıştım. LC dan almıştım bide DeFacto dan

Evet lcw dan aldım kotu. Pantolonu cok guzel rahat ama tayti daha cok eşofman gbi onu evde gitmeye aldim

Bu arada arkadaşlar ikili testim guzel çıktığı için dr üçlü dortlu taramaya gerek görmedi sadece AFM MOM testi istedi. Bebegin böbrekle ilgili sıkıntısı var mi yokmu ona bakiliyormus sizden istendi mi

Kızlar iyileşmeye başlayan,bulantısı kesilen,enerjisi gelenler var mı aramızda?Ben aynı şekilde devam ediorum yaacaba bütün hamilelik böyle mi gecicek.Kilo verme,açlık,halsizlik,bulantı,kusma,ağızda berbat bı tat.Boyle gecmicek düzelicek desin biri.14 haftaligim çok zor.Duskun insanlar gibi oldum resmen.Yerimden kalkamiorum.Doktorum 16 da geçer büyük ihtimalle dio

Ben de bulantı ilacı almadığım zaman çok kötü geçiyor günüm. Doktor ilaç vermedi mi gebelik bulantısı için prilam dr alıyorum işe yarıyor

Aynen ben de öyleyim hatta 12den sonra rahatlayacaksın dedikleri için ben mi anormalim diyordum önce bu kadar değildim ben son 2 haftadır baya halsiz hissediyorum

Ben de bulantı ilacı almadığım zaman çok kötü geçiyor günüm. Doktor ilaç vermedi mi gebelik bulantısı için prilam dr alıyorum işe yarıyor
Prilamı ben de kullaniorum canım.Hatta doktorum bulantılarım şiddetli olduğu için ilave bi de dramamin yazdı ama nafile

Wala perişanım kuzum Sürünüyorum.İnsallah 16 da geçer bekliorum bakalim.
Ben de aynı durumdaydım zofer içmeden duramıyordum.. 12.haftayı bekledim olmadı, 14ü bekledim yine olmadı ama ilginç bir şekilde 16.haftaya girince azalmaya başladı ve 1 haftada hiçbişeyim kalmadı, umarım senin de çok hafifler ve tamamen kaybolur İnsanı hayattan ve hamilelikten soğutuyor resmen

Bugün okuduğum en güzel mesajj16 da geçti demek.Darisi başıma

Iyi aksamlar kizlar.vallah şom agizlilik yapmiyayim diyorum ama olmuyor.bosuna 16 filan beklemeyin.rahatlicagim yerde 2 gundur perisanim.ne yediysem cikardim,burnumada kacdi diye kokusu tum gun delirtdi.eskiden hic olmazsa sabah ac iken cikarinca rahatdim.simdi tam yemeyi bitiriyorum ve cikariyorum

Kizlar aranizda "ozel" cocugu ve ya yakini olan var mi?hamileliyinde kilisu boyu nasil oluyor acaba?benim bebis 12-12 sm olmadi gerekirken 9 sm kalmiş.kilosu en fazla 100 olmasi gerekirken 150 cikdi.icimi sikinti basdi acaba down sendromlumu diye.ben hic bi testi vermedim,zaten ne tedavisi var nede kurtaj etdiremem diye.yaş 36

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…