2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar, bel ağrısı çeken?
Ara sıra az miktarda burnundan kan gelen var mı acaba?
Bugün başladı bel ağrılarım kuzum.Zaten sırt bel ağrım hep vardı anladım ki gebelikle tavan yapicak.Benim baya zorlu gecio fiziksel olarak.Meme protezimden dolayı extra yük var sırtımda ve belimde,midem ezelden beri sorunludur,bulantılarım hala devam ediokarnım aç ve aşırı halsizim.Saglicakla zamanında alalım inşallah kucağımıza

Canım doktor kesin kız dedi. Cinsiyetimiz kesinleşti ikili test sonucundaki beta da tutmadı
Hadi gözün aydın hayırla sağlıkla gelsin prensesin
Hayırlı olsun prensesin sağlıkla gelsin insallah bence hazırlıklara basla değişmez artık
Amin inşallah haftaya tekrar çağırdı doktor o zaman da bakalım kızımıza hazırlıklara da başlarız daha çok var evi bi temizleyip sonra başlarım dedim
Bir erkekte benden doktor erkeğe benziyor ama haftaya tekrar bakalım dedi sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil
Amin en önemlisi sağlık haftaya inşallah kesinleşir
Kardeşim aile arasında ufak bir organizasyon hazırladı. Doktor cinsiyeti ona söyledi. Şimdi balon patlatmaya gidiyoruz.
Bekliyoruuuuzzzz

Lcw den pantolon aldım birde tayt. Tayt bende çok begenmedim evde giyicem. Pantolonu cok rahat neden rahat edemediniz
Ya tayt aldım ben 1 tane ama kumaşı böyle sanki çok likralı gibi değil bir kaç giymeye böyle bollaşacak gibi duruyor üstte açıkçası hamilelik sonrası da kullanmayacağım için çok bir şey de almak istemiyorum arayışlardayım şu an

Ben de yorulunca sırt üstü yatamıyorum belime ağrı saplanıyo ama dinlenmiş olunca olmuyo ağrılarım çok şükür burnumdan da kan gelmiyo ama arada sabahları tıkalı olan burnumu çekince pembemsi kan oluyo aşırı kanama olmuyo

Kızlar bu çatı ağrısı mı bilmiyorum tam ama çatı ağrısı yaşayan var mı ,bu haftalarda erken değil mi daha

Hamile kıyafetlerini bendeniz neyse onu almalısınız ben 38 beden giyiyirdum yine 38 beden almıştım
Ben de 38 aldım hamile kıyafetleri zaten bol oluyor kendi bedenim tam oldu.kot askılı aldım 40beden kalmıştı sadece geldi baya büyük.açılma payı da bırakmışlar yanlardan.küçülttüreceğim mecbur

Kızlar bu çatı ağrısı mı bilmiyorum tam ama çatı ağrısı yaşayan var mı ,bu haftalarda erken değil mi daha
Ben yasiyorum çatı ağrısı ozellikle cok yuruyunce kalcamda oluyor genelde. Normalmis doktor oyle demisti.
Evet arkadaşlar erkek bebişimiz oluyor. Nub hariç diğer teoriler bizde de tutmadı

ygmygm
Tebrikler saglikla alin kucaginiza oglunuzu

Zaten artık yuzustu sirtustu yatmak yasak sadece sağ sol yapabiliyoruz
Hepsi normal. Drum burnun kanar korkma diyor ama hic kanamadı daha
Ben de internetten almayı düşünüyorum beden konusunda tereddüt ettim kendi bedeniniz bir büyüğü şu anda tam mı geldi
Ben 40 giyiyorum 42 aldım biraz büyük geldi degistirmedim nasılsa sisicem diye

Hamile kıyafetlerini bendeniz neyse onu almalısınız ben 38 beden giyiyirdum yine 38 beden almıştım
Benim de 38 ama biraz kilo da aldım şiştim şu anda 38 beden hamile kıyafeti olur mu bana onu bilemedim kafam ondan karışıyor işte siz kilo fazla almadınız mı? Basen bölgem ve bacaklarım kalınlaşıyor benim
Zaten artık yuzustu sirtustu yatmak yasak sadece sağ sol yapabiliyoruz

Hepsi normal. Drum burnun kanar korkma diyor ama hic kanamadı daha

Ben 40 giyiyorum 42 aldım biraz büyük geldi degistirmedim nasılsa sisicem diye
lcw’dan mı aldınız

Anneler çok şükür nifty testim güzel çıktı risk yok Fakat bazı anneler cinsiyette öğrendiğini belirtmiş raporda bir yerde yazıyormu testi yaptırdığım yerle görüştüm sağlık bakanlığının yasası gereği sözlü yada yazılı cinsiyet paylaşılamıyormuş birde biz göremiyoruz zaten dedi yani bakılmamış demek oluyor anladığım kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…