2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hoşgeldin canım hayırlınolsun

Hos geldiiiinnn, içime erkek dogdu birden nedense saglikla gelsin kuzucuk
Ayyy çok teşekkür ederim, hoşbuldum. Tahminler erkek yoğunlukta ama benim içimden bir ses kız diyor bakalım sağlıklı olsun da amin
Cuma günü bekliyoruz o zaman haberlerini sağlıkla gelsin inşallah hoşgeldin ❤
Hoşbulduk çok teşekkür ederim hemen haber vereceğim iple çekiyorum

Aminnn insallah canim, hepimizin patir patir dogum haberlerini de alalim birbirimizin
İnşallah
Ayy kızlar bende de acayip bir heyecan var. Yarın 15 haftalık oluyor ve doktor randevum var. Cinsiyet öğreniriz büyük ihtimalle iki oğlum var bakalım yine bir oğluş mu geliyor yoksa kız mı
Sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah yarın bekliyoruz haberini heyecanla benim de bugündü randevum gece rüyalar gördüm sen de benim gibi cinsiyetle ilgili rüyalar görürsün bu gece kesin

Sağlıklı hayırlı evlat olsun inşallah yarın bekliyoruz haberini heyecanla benim de bugündü randevum gece rüyalar gördüm sen de benim gibi cinsiyetle ilgili rüyalar görürsün bu gece kesin
Amin İnşaAllah genelde rüyamda doktor tam cinsiyeti söyleyecek uyanıyorum bakalım sabaha kadar nasıl geçiricem

Hoşgeldiiiin aramıza

Simdi yazıyordum bende ygmygm ogumuz geliyor kismetse bir kızımız vardi simdi oglusumuz gelecek ins

Aaaa ne güzeeeel.. hayırlı olsun

Cinsiyetimiz değişti oglus geliyoo bağdaş kurmus bide sıpa Eki Görüntüle 2851906

Oooooy oy oyyyy o da nee yarabbim gördüğüm en güzeeeeel en net görüntülerden. Cinsiyetin değişmesi çok bomba Aaay merak ettim, hangi hastane burası? Hangi şehir? Cihaz çok iyiymiş.

Kızlar bugün ikili test sonuçlarımi aldim, gayet guzel çok şükür, dusuk risk çıktı, 1/10000

Ooooh maşallah gözünaydın canım..
Bende sonuçları bekliyorum heyecanla..

Aramıza hoşgeldiiiin

oooy oy oyyyy o da nee yarabbim gördüğüm en güzeeeeel en net görüntülerden. Cinsiyetin değişmesi çok bomba Aaay merak ettim, hangi hastane burası? Hangi şehir? Cihaz çok iyiymiş.
Şırnak Silopi canım özel muayene. Bende hiç böyle bişey tahmin etmiyorum bı an açınca doktor renkli ultrasonu şok oldum

Hayırlısı olsun inşallah verdim canım ilk dediğinde vermiştim oyumu aslında eşim de ben de eminim kız olduğuna öyle hissediyoruz da çok değişen var sonradan o yüzden şüphe kaliyo içimde
Amin insallah.
Gerci senin haftan ileri ama evet degisen cinsiyet hikayelerini okuyunca insan ister istemez suphe duyuyor. Benimkisi nifty ile belli olacak. Sanirim oyle olmasaydi ben de ayrintili ultrasona kadar emin olamazdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…