2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba benim 15+ küsürlerde geçti canım darısı başına
Kizlar tuvaletim gelince kasıklarım sanciyor sizde de oluyor mu suyu da iyi tüketiyorum aceba üşüttum mu
Evet çok oluyor hatta bazen iğne batması gibi oluyor ama idrar yaparken sıkıntım olmuyor ben de herhalde rahim büyüdüğü için oluyor diye düşünüyorum

merhaba güzel anneler, bende kasım annesiyim nasipse bugün oğluşumuz olacagını öğrendik.
Bende katılmak istiyorum aranıza ekleyebilir misin ygmygm :) birlikte takip edelim süreci sağlıkla inşallah :)
doğum tarihi 20.11.2021
nasipse 1. çocuk ( bir tane de düşük yaşadım)
kese görme: 5+5
kalp atışı : 5+5
hepimize sağlıklı sıhhatli bu süreci atlatmayı diliyorum sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah

Amiiin canım işte bir umut
En rahat döneme girdin o zaman maşallah 2 hafta daha sabır diyprum o zamna kendime. Ya kızıma hamıleyken okumustum 4. Aya kadar gecmezse 9 ay sürüyor diye 9 ay bu şekilde

Hosgeldın canım

Bugun cinsiyet ogrenecek arkadaslar vardi. Bakalim heyecanla bekliyorum..
kiz bebisler ataga mi gececek yoksa erkekler acik ara farkla ustunluklerini korumaya devam mi edecek

Ya ne güzel hastanede böyle telefonla filan ilgilenebilmenBen doktorun kapısında kaskatı kesiliyorum eşimi bile duymuyormuşum
İnşallah çok güzel haberlerle gelin
Doktor ameliyata çıkmıştı sıkıldım beklerken yoksa ben de girmiyorum internete heyecanla bekliyorum sıramın gelmesini çok şükür herşey yolunda plasenta da yukarıya doğru kaymış 1 cm ama risk devam ediyor dikkat edicem iş yapmak yasak cinsiyete de kız görünüyo dedi değişmezse kız inşallah
Hayirla gelsin bebislerimiz. Benimde 1kiz 1oglum var. Simdi 3.ye hamileyim. Cinsiyetini tahmin edemedim arada kaldim :)
Hayırlı olsun sağlıklı olsun inşallah en önemlisi o
Çıkınca yaz canım
Geleli 2 saat oluyo ancak girebildim çok şükür herşey yolunda plasenta aşağıdaydı yukarıya kaymış 1 cm ama risk devam ediyo iş yapmak yasak tahlil sonuçları da çıksın konuşcaz doktorla daha konuşmadık herşeyi.. cinsiyet te bacak arasına baktı bişey görünmüyo kız gibi dedi yani şuan kesin kız ama bu değişen cinsiyet hikayeleri çok duyduğum için birdahaki kontrolde de sorcam kesin mi diye emin olamıyorum nedense
icimdekisess canım sen bugun gidip cinsiyet ogrenecektim dimi? Kullanıcı karıstırmadım umarım
Zaten kız demişti 11+4 te bugün de kız dedi ama ben emin olamıyorum yine de bi şüphe kaliyo içimde çevrede çok duydum sonradan değişen oluyo diye bir sonraki kontrolde de sorcam ne olur ne olmaz

Bugun cinsiyet ogrenecek arkadaslar vardi. Bakalim heyecanla bekliyorum..
kiz bebisler ataga mi gececek yoksa erkekler acik ara farkla ustunluklerini korumaya devam mi edecek
doktor yine kız dedi 2.kez ama ben 3.kez duymadan rahat edemicem hazırlıklara son kez daha duyup başlarım

Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inşallah benim de 1 düşük var ilk çocuğum olacak allahın izniyle hoşgeldin aramıza

Detaylı ultrasona girecekmisin 1 ay sonra canım orada daha net oluyor :) bu haftada emin şekilde söyledıyse kızdır :)

Detaylı ultrasona girecekmisin 1 ay sonra canım orada daha net oluyor :) bu haftada emin şekilde söyledıyse kızdır :)
Bilmiyorum söylemedi bugün öyle bişey doktor bakalım girerim heralde detaylı ultrason dediğin ne oluyo renkli olan mı 4 boyutlu olan ona da baktı bugün ama ayrı giriliyosa onu bilmiyorum kız gibi dedi bacak arasında da bişey görmedi değişmez heralde bakalım

Ne alaka benım yazdığım yorumla sımdı....evladın cınsıyetı tabı kı olmaz. Her kız yada her erkek kardesde yakın olmaz. Yetıstırmek onemlıdır evet ama sız doğru yetıstırdıysenız onlardan yakın kımse olamaz. Kıza kız kardeş erkeğe erkek...tabıkı kız erkek kardeş de çok yakın olur olamaz demliyorum kı ama aynı cıns kadar paylasım olmaz olamaz. Kız kardeşsiniz olaydı bunu anlardınız
Ben hayırlı evladın kızı erkegı olur demedim lütfen düzgün okuyun öyle yorumda bulunun

doktor yine kız dedi 2.kez ama ben 3.kez duymadan rahat edemicem hazırlıklara son kez daha duyup başlarım
Hayirli olsun, saglikla gelsin minik prenses insallah.
Artik 16. Haftadasin, bundan sonra kolay kolay degismez sanirim.

Ben de persembe gunu ogrenecegim bebegimin cinsiyetini. Benim kiza cok hevesim var aslinda ama doktor kiz derse buyuk sok yasarim... Cunku esim hamileligin basindan beri "kesin erkek, hissediyorum" diye tutturdu. Resmen beni de inandirdi
Bir de gecen gidisimde doktor erkek mi istiyorsun diye sorunca dedim galiba erkek ama tam emin olmadigi icin soylemiyor.

Ankete oyunu vermediysen ver bari de kizlar yukselsin

Farklı bir uzman bakıyor ona canım. 20. Haftada yarım saate yakın suruyor tüm organlarına herseye ayrıntılı olarak bakılıyor. Kızımdayken orada kızımı besleyen damarda centik oldugunu ogrenmıstım o haftadan sonra sıfır tuz, maragarınsız, tereyagsız gecirdim hamileligimi ve kan sulandırıcı kullandım. Detaylıya gırmeseydım bilemeyecektım.

Ben kızımı çok seyrek hıssedıyordum rahat olun ALLAH ın ıznıyle bırsey olmaz ıns

Hayırlısı olsun inşallah verdim canım ilk dediğinde vermiştim oyumu aslında eşim de ben de eminim kız olduğuna öyle hissediyoruz da çok değişen var sonradan o yüzden şüphe kaliyo içimde
O zaman gireriz biz de 1 ay sonra muhtemelen önemli bişey demekki
Coraspirin ben de kullanıyorum başından beri 1 düşüğüm olduğu için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…