2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya benim de cumartesi Yarına alacaktım ben de olmadı. Karşılaşırdık belki Senin ne kadarlık oldu? Bana 16 da gel demişti 16+3 de gitmiş olacam.
Canım benim 15+1 olacak ama bir an evvel kan testinin de yapılması gerekiyor. Çünkü endokrinolojiye de gidiyorum. Diğer hafta Ahter beye tekrar gideceğiz gibi

Canım ya bende neler yazmak istiyorum ama gerek yok gerçekten yorma kendini.. başınız sağolsun Allah tekrar sağlıklı hayırlı evlat verisn inş

Canım benim 15+1 olacak ama bir an evvel kan testinin de yapılması gerekiyor. Çünkü endokrinolojiye de gidiyorum. Diğer hafta Ahter beye tekrar gideceğiz gibi
Tsh mı yükseliyor? Ben de onu ayda bir yaptırıyorum Haşimato yum ama bir şekilde sınırlarda kaldı şimdiye kdr . İnş yükselmemiştir yine ilaç var gerçi de arada geç kalmadan yakalarım.

Tsh mı yükseliyor? Ben de onu ayda bir yaptırıyorum Haşimato yum ama bir şekilde sınırlarda kaldı şimdiye kdr . İnş yükselmemiştir yine ilaç var gerçi de arada geç kalmadan yakalarım.
Evet en son sağlık ocağında yaptırınca 3.3 çıkmıştı. Sonra Ahter hoca testi tekrarlattı. Medical'da 2.2 çıktı ama ayda bir bakıyor endokrinoloji doktoru. Bu ay da biraz geçti. Gebelik de tsh yükseltebiliyormuş.

Siz çıldırmışsınız gerçekten ben mi yazıyorum yorumları insanlar konuşuyor hal yükleniyor cevap hakkım doguyor. Ne kadar seviyorsunuz uzatmayı yeter Allah için yaa bıkmadınız yazmaktan konu kapansın diye bekliyorum zırt pırt biri çıkıyor yine söyleniyor illallah cidden yeter bezdim yaaaa

Niye tedirginsiniz...benim de kontrolüm yrn...kısmetse cinsiyeti öğreneceğiz
Aslinda boyle tedirgin olmamin sebebi sekerimin olmasi. 2 hafta boyunca her gun hareketini hissedip, sonra birden kesilince ister istemez insan tedirgin oluyor. Icimi ferah tutmaya calisiyorum zor olsa da.
Benim kontrolum de persembe gunu, ben de insallah cinsiyetini ogrenecegim
Anket sonucuna baktim da erkek bebisler çogunlukta. Bugun listeye bir kiz bebis mi, yoksa bir erkek bebis mi eklenecek.. Merakla bekliyorum

Sorun olduğunu zannetmiyorum ben bı kaç haftadır hissediyorum mesela ama hala düzenli değil bir gün boyunca hissetmediğim oluyor yani. Hissetsek bile hareketleri takip etmek için erken daha

Bencede daha çok küçük sürekli hareketlerini hissetmeyebilirsin. Dün hissettim ama bugün bir hareket yok bende de. Bazı günler hissediyorum bazen iki üç gün hiçbir şey hissetmediğim oluyor
Umarim minnosum iyidir. 2 hafta boyunca hissettim, sonra birden kesildi. O yuzden tedirgin oldum.
Belki de gunden gune buyudugu icin kasik bolgesinden bir tik yukari cikmistir, o nedenle hissetmiyorumdur diye kendimi rahatlatmaya calisiyorum. Sekerim olmasa belki boyle tedirgin olmazdim.
Elimden geldigince dikkat ediyorum ama bazi gunler yuksek cikiyor, ozellikle sabah kalktigimda.

Arkadaşım tamam Sende kapat konuyu. Diğer arkadaşlarda kapatsın. Ne gerek var tartışmaya katlanamayan beğenmeyen başlığı takibi bırakır yazmaz bu kadar basit

Buraya bilgi almak birşeyler paylasmak danışmak için yazıyoruz lütfen kırmayalım kimseyi. Sizi bilmem ama bu yazılanları istemsizce okuyorum haksız yere eleştirmemek için kimseyi ve geriyor beni bunlar
Haklısınız keşke herkes sizin gibi düşünse ben 1 hafta önce yazdım o anki ruh hali ile paylaştım ama günlerdir sürekli herkes bir laf yarışı peşinde hep bir akıl verme şükret haline denip duruyor. Hayattan bezme noktasına getirdiler beni. Hepimiz ne güzel evlat sahibi olacağız anlaşıp bişeyler pahlaşmak yerine sürekli akıl veriliyor olımsuz yönde. Şuan size yazdığım konu hakkında son mesajım umarım daha kimse yazmaz. ( evladınızı sağlıkla kucaklamanız dileğiyle)

Bugunde 13+4 den yazıyorum
Bulantım hala devam 12. Hafta dedim olmadı 13.hafta dedim olmadı 14 den umutsuzum ama bekliyorum benim gibi bu haftalarda bulantı devam edip sonra birden gecen oldu mu? Var mı bana bir umut verebilecek Her sabah umutla gözümü acıyorum ama umudum saniyeler içinde son buluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…