2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Peki ben bu baş ağrısı için parol içiyorum ya bi sıkıntı yok demi
Parol yada minoset içebilirsiniz. Drum cok mecbur kalırsan bunlari ic dedi
kızlar son adet tarihimi sağlık ocağında yanlış yazmışlar e-nabızda 11 gün geride çıkıyor aradım hiçbir şekilde düzeltilemeyeceğini söylediler bilginiz var mı?
Benim eski gebeligimde oyleydi düzeltemediler. Yanlis girmişlerdi öylede kaldi. Ben kendi dogru zamanımda gittim hep sıkıntı olmadı
Vardır bir hayır drlar bile gebelerde aşıya karşı ikiye ayrılmış durumdayken beklemek en iyisi bencede

Ya tansiyondandır ya da kullandığın ilaçların yan etkisi olabiliyormuş doktorla konuşun öyle bişeyse başka ilaç yazar düzelir bi tanıdığım öyle olmuştu çünkü

Gerçekten iyi geliyor geçen bende baş ağrısıyla uyandım öğlen bir Türk kahvesi içtin direk kesti.ya da kolada olabilir dayanamadım onu da içtim

Öyleyim. şuan hiç vitamin kullanmıyorum ama kullanınca da aynıydı bakalım haftaya muayene var vereceği şeyler iyi gelcek mi.her gün bir iş yapabiliyorum bir sofrayı toplayınca tükeniyorum.normalde halsiz biriydim şimdi daha çok halsizim.evde otur otur iyice hantallaştık.kansızlık da etkili

Kızlar aşı oldunuz mu hamilelikte olcak olanlar tetanoz gibi şeyler koronadan bahsetmiyom hiç arayan soran yok ta sağlık ocağından

Kızlar ben bugün
Kızlar aşı oldunuz mu hamilelikte olcak olanlar tetanoz gibi şeyler koronadan bahsetmiyom hiç arayan soran yok ta sağlık ocağından
Ben bugün doktor kontrolüne gittim ıyi geçti. Orada bahsettikte 16+4 um daha bir ay sonrası için önerdi doktorum tetanoz aşısını. Sağlık ocagı 19 mayıs haftası demişti ama kendi doktorum daha sonrayı önerdi.aramadilar beni henüz bakalım arayacaklar mi 19 mayıs gelince.kol ağrısı yapar dedi doktor.

bende de hep öyle çıkıyor 10-6 \ 9-6 normalmiş
Benim sinirda yüksek çıktı tansiyonum bu gun kontrolde belki heyecan yapmışsındır kontrol et evde sakinken dedi eğer böyle çıkarsa ilaç yazarız dedi doktorum.normalde düşüktür benimde tansiyon kontrol edeceğim bakalım.

Aynen öyleyim, birazcık acıkayım mutfağa gidip bir şey almak bile ölüm gibi.. bakalım ben de Çarşamba günü gideceğim ne diyecek

yalnız değilsin benim de perşembe kontrolüm günler geçmiyor bazen aynı endişe kaplıyor dua okuyup sakinleşiyorum hareketini hissedene kadar böyle sürecek galiba Allah korusun aksilik olsa kanama sancı illa bi şekilde belli eder sen içini ferah tut yarın güzel haberlerle gelirsin inşallah

Canım her şey yolundadır merak etme. Benimki de pek tembel. Ultrasonda dürterek uyandırıyoruz resmen

Bende bu gun senin gibiydim çok stresliydim ama herşey yolundaymış canım stres yapma inşallah herşey yolunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…