2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım biberondan kaynaklı oluyor dedi dr özellikle bana sakın emmese bile biberon verme şırınga ile ver mamayı dedi sütun tam gelene kadar dedi biberon alışırsa memeyi bi daha almaz dedi
[/QUOTE]
Canim gün içinde bir ya da iki kere biberon veriyorum avent üstelik surekli versem neyse de

8
Bix de 19 günlüğüz 10 gündür 3 günde 1 yapıyo kakasını başta sorun ettim ama normalmiş sadece anne sütü ile besleniyorsa
Kalça için 2 aylıkken gel dedi bizim doktor siz 1 aylıkken gitmişsiniz 1.ayda göz muayenesine gidicez
Memeyi verirken şekerli su damlat göğsüne biz öyle tutturduk başta

Aynen bizimde oyle

Bezin degdigi yerlerde var canim. Yani kakyi yapinca temas ettigi yerler prima en iyisi cidden ya. Kizimda son zamanlar cok zamlaninca baska bezler kullanmistim pisik olmayan cocuk pisik olmustu. Ama bu sefer cooook asiri incelmis geldi bez

Kalça çıkığı kontrolü nasıl oluyor acaba?

Baran 3420 doğmuştu sarılıkta hastaneden çıkış 3500 dü yarın kontrol var bakalım kaç oldu
İşte en çok merak ettiğim bu. İlk ay ilk günler oluşan kayıplar nereye gidiyor kalıyor mu hesaplanıyor mu
Kızlar 1 numara bebek bezi ne kadar süre kullanılıyor? Aradığım zaman bulamıyorum internetten siparişle getirtiyorum biraz stok yapmam lazım
1numara kısa süreli kullanılıyor canım en çok 2 de kalıcaz 1 numaradan çok stok yapmamanı tavsiye ederim
Sarılık değeri 15,2 çıktı doktor yatış verdi ya
İnşallah hemen düşer canım refakatçi aldılar mı seni.?

İnş cnm evet ben ve eşim beraber kalıyoruz normal odada oğluşta yanımızda ama çok ağladı gözü kapalı çıplak ışığın altında duruyor, uyududa şükür duruyor uyanıkken hiç tutamadık

Bu süt akıntısı hep akcak mı bebek emdiği zaman aksın ya yerli yersiz akıyo
Aynı şeyi düşünüyorum şu sıralar gögüs pedi aldım daha pişman oldum başını sanki kurutuyor daha Bi ağrıdı bir kaç defa kullanabildim sadece
başka ne çözümü var acaba

Biberon vermeyin. 25 günlük bebeğim Bende de doğduğundan beri memeyi istememe var. Biberonla mama veriyorduk. Doktor biberon emziği kesin dedi.emziği bırakamadık ama biberonu bırakınca 3-4 günde memede durmaya başladı. Sonra alıştı diye yine biberonla mama takviyesine geçtim yine unuttu meme emmeyi. Şuan biberonu bıraktım tekrar, meme için uğraşıyorum. Yavaş yavaş almaya başladı. Kaşık ya da kaşık biberonla besleyin.

Ya sorun şu ki mamayi azalttım ben gece bir kere veriyorum bazen de gündüz bi kere yani biberona alışması cok zor emzik zaten almiyor,bugun sac kurutma makinesi sesi ile ve uykuda emzirdim hep bi ara sütümü sagdim verdim mecburen biberonla...Bu ara iki memeden 120 ml süt çıkıyor nasil acaba bence sütüm az değil ama

Aynı şeyi düşünüyorum şu sıralar gögüs pedi aldım daha pişman oldum başını sanki kurutuyor daha Bi ağrıdı bir kaç defa kullanabildim sadece
başka ne çözümü var acaba
Diğer türlü de kıyafet ıslanıyor, kokuyor falan ben mecbur diğer çocuklarımda emzirmeyi bırakana kadar kullanmıştım.

Bende sağıp takviye yapıyorum.. bence 3-5 günlüğüne bi deneyin biberonu bırakmayı , bende günde En fazla 2-3 kez kullanıyordum biberonu. Sütünüz çok iyi benim 60 çıkıyor en fazla.

Maşallah nazar degmesin sütün gayet iyi bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…