2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Geceleri öyleyim ben uykucu çıktı aynı babası mızıklayınca hemen emzik dayıyom anında uyku modu

Sellaam uykusuz ama bi o kadar tatliş anneler kizlar ben hala paytak paytak yürüyorum azıcık sezeryan yerim acıyor geçti sayılır dayanilmayacak gibi değil ama duzeltemiyorum yürümemi benim gibi olan var mı çok kafama takıyorum

Benimkisi de öyle, 27 günlük mama ne kadar alıyor?
Mamayi azalttım gece veriyorum bir de gündüz bu kere genelde emziriyorum iki üç gündür kavgalı ama zorla da olsa emiyor,ama iki gündür akşam 9 dan sonra bi ağlama basladi kolik degildir insallah 1 ya da 2 saat kucakta gezdirerek susuyor o sırada asla emmiyor mesela.Kolik bebek nasıl oluyor acaba?

Kızlar merhaba bizi sağlık ocağı aşı için çağırdı, 1 aylık olanlar aşı yaptıranlar oldu mu aramızda? Huzursuzluk vs. Yaptı mı aşı bebişinizde?

Canım bizim çocuk doktorumuz günde 20 gram almalı en fazla demişti. Benimki günde 50 gram almış on gün boyunca diye mamayı kestirdi acilen süt yeterli sadece dedi bakalım haftaiçi öğrenicem yeni kilo durumunu

Buhar makinesinin içine kekik yağı ya da okaliptus yağı damlatın. Aynı şeyi yatağının kenarına damlatarak da yapabilirsiniz. Başına yakın bir bölgesine.
Deneyeceğim önerilerinizi. Teşekkür ederim.
Arada benimkindede genizinden ses geliyor..Dr normal olduğunu yenidoganlarin yaşadığını söyledi...öyle kekik çayı felan yapmayın çok küçük henüz....burnu tıkanıyor ona dikkat edin yeter
Teşekkür ederim cevabınız için. Sizinkinden gelen ses te hırıltı şeklinde mi?
Doktorumuz 2 saatte bir vermeye devam edin dedi.devam ettikçe geçti.gerçi arada yine oluyor serum fizyolojik kullanıyorum.doğalgazdan sanırım tıkanıyor minikler
Cevabınız için teşekkür ederim. Serum fizyolojik damla mı 2 saatte bir?
Burnunu aspire ediyormusunuz
Yok etmiyorum. İlk aylar uygun değilmiş çocuk doktoru öyle söyledi. Sadece serum fizyolojik damla veya okyanus suyu spreyi kullanabilirsin demişti.

Hepsi ayrı bir kafa bu bebişlerin ama gece uyanık kalmasındansa gündüz kalması daha iyi bence.gece dinlenirsin benim kızda akşam 8de başlıyor azar azar uyuyor gece 12den itibaren sabah 4 5e kadar kadar 20dk ya da 10dk aralıklı uyanıyor uykusuzluktan gözümü açamıyorum
Kızlar bizim dün göbek bağımız düştü ama içi böyle hafif bişeyler var ben temiz suyla temizledim geçer mi ne zaman düzelir
Birkaç güne o da düşer
Rica ederim evet serumfizyolojik

Oh oh maşallah, bende arada gece veriyorum ama ya almıyor, ya akınca vermiyor geri.kendi atmıştı dün

Geceleri öyleyim ben uykucu çıktı aynı babası mızıklayınca hemen emzik dayıyom anında uyku modu

Aaay ilk oğlum emziği anında almıştı ve bizim kurtarıcımızdı. Bırakırken de çok kolay bırakmıştı. Ama bu 2 numara çok tutmuyo ağzında, atıyo hemen tutsa keşke, en azından uykuya dalmak için.

Aaay 9.gün itibariyle düzeldim ben şükür. Ve 11.gün itibariyle de normal hayatıma dönebildim diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…