2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar sizin gününüz daha yakın bilirsiniz bu vajina bölgesindeki kemiklerim yürürken yatakta dönerken hareket ettiğimde filan çok acıyor son 3 4 gündür, hareketsizlikten mi acaba dedim hareketi artırdım ama yok, çatı ağrısı denilen bu munyoksa sadece bebeğin baskısı mı yaşayan var mı aynısını ve sebebini bilen?
Şiddetli bir şekilde yaşıyorum canim doğuma hazırlık

Kızlar biz işitme testinden kaldık sağ kulağında sıvı gözüktü 10 gün sonra kbb ye gidicez inşallah geçmiş olur dualarınızda bizede yer verin 🤲🏻 Bir de sezeryan olan arkadaşlar öksürük ve hapşırma isteğiniz gelince napıyorsunuz? Bu ikisini yaşadım ve bir daha yaşamak istemeyeceğim bir andı ..
Canım bizim de bir kulak testten kaldı. Tekrar test yapılacak. Yenidoğan bebeklerde olabiliyor dedi doktor. Panik yapma 🥰

Biz bugün topuk kanı için gittik sadece kan alındı bütün vücutta beyaz uçlu kırmızı lekeler çıktı onu gösterdim geçer dedi inşallah geçer..annem sağolsun tüm sülaleye fotosunu attı resmen nazar değdi 3 günlük bebeğime.
Kizimda da cikti ablasi optugunden diye dusundum ben 🤷‍♀️ gecer insallah canim sikma canini.. annen gidince kayinvaliden gelicekmiydi ?

Kızlar sizin gününüz daha yakın bilirsiniz bu vajina bölgesindeki kemiklerim yürürken yatakta dönerken hareket ettiğimde filan çok acıyor son 3 4 gündür, hareketsizlikten mi acaba dedim hareketi artırdım ama yok, çatı ağrısı denilen bu munyoksa sadece bebeğin baskısı mı yaşayan var mı aynısını ve sebebini bilen?
Ayyy o ağrıyı neredeyse 1 hafta ful çektim tam sizin zamanlarınızda, sonra geçti sanırkm kemikler mi esniyor nedir anlamadım ama çok ağrılı bir şey

Merhaba herkese.kizlar bizimbebek ishal oldu,oysaki pek interesan bisey yediyimde yok,sarimsak ishal yaparmi?
Bebeğiniz ne ile besleniyor? Normalde bebeklerin kakası sıvı olur zaten. Ek gıda almaya başladıktan sonra katılaşır. Ayrıca şimdi günde 10 kez bile yapsa ishal sayılmaz.
Benim çok ağırırdı hatta yatakta dönmek eziyetti ağrıdan ağlardım. Doğuma son bir hafta kala azalmıştı. Doğduğu gibi ağrım geçti 😊 doktorum bana kalsiyum ve magnezyum içmemi önermişti. Biraz olsun rahatlatmıştı
Bu akşamki olayımız tam olarak bu .Nasıl çözülür bu iş 😆
Zaman sadece birazcık zaman 😊 sonra öyle bir alışılıyor ki şaşırıp kalıyorsun.

Benim çok ağırırdı hatta yatakta dönmek eziyetti ağrıdan ağlardım. Doğuma son bir hafta kala azalmıştı. Doğduğu gibi ağrım geçti 😊 doktorum bana kalsiyum ve magnezyum içmemi önermişti. Biraz olsun rahatlatmıştı
İnşallah hafifler benimde, magnezyum kalsiyum da önermesi doktor. Teşekkür ederim cevap için 😊

Yedim kaşımadım gizli yiyince derler gizli bişi yemedim Hemanjiyom dedi dr 2 yaşından sonra yok oluyomuş bakalım inş damar beni diye geçiyormuş
Geçer canım merak etme . Benim ilk oğlumda kolunda kırmızı renkte bi leke vardı 2 yaşına kadar geçmişti. Bana diyolardi canin ne cektide yiyemedin. Mezarlığa falanmı gitti bile diyenler oldu

Kizlar göğüs ucu yarası olanlar . denediğim hiç bir şey fayda etmedi bi tek doktor madacassol krem kullan dedi 3 günde iglestirdi şükür ondan sonra hic bir şey olmadi

X