2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çoook haklısınız. Ben de ilk on gün içinde yaparız diye düşünüyordum, doktor öyle söyleyince beklemeye aldım ancak bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Şimdiden hayırlı olsun size. Nerede yaptıracaksınız?

2 haftalik oldu minnak kizim
Kizlar saglik ocagi sizide cagirdimi 15. Gun ? Sadece tartacakmi acaba
Biz bugün topuk kanı için gittik sadece kan alındı bütün vücutta beyaz uçlu kırmızı lekeler çıktı onu gösterdim geçer dedi inşallah geçer..annem sağolsun tüm sülaleye fotosunu attı resmen nazar değdi 3 günlük bebeğime.

Kızlar biz işitme testinden kaldık sağ kulağında sıvı gözüktü 10 gün sonra kbb ye gidicez inşallah geçmiş olur dualarınızda bizede yer verin Bir de sezeryan olan arkadaşlar öksürük ve hapşırma isteğiniz gelince napıyorsunuz? Bu ikisini yaşadım ve bir daha yaşamak istemeyeceğim bir andı ..

Canım doğumdan bir gün sonra biz de sağ kulaktan kaldık amniyon sıvı kalmış olabilir 15gün sonra gelin 3gün öncesinde banyo yaptırın demişlerdi. Çok şükür geçtik sonradan, yeni doğanlarda sık görülen bir durummuş, büyük ihtimalle geçecektir sıkma canını. Minnoşun sağlıkla büyüsün canım

Biz yaptıracağız 7 günlükken, şimdiden randevuyu aldık bile. Abisi 14 günlükken oldu, memnun kaldık. Ama 7 günlükken daha da iyi oluyormuş.

Acıbadem’de olacak, doğumu orda yaptım, çocuk doktorumuz da orada. Çocuk cerrahından da memnun herkes.

Biz yaptıracağız 7 günlükken, şimdiden randevuyu aldık bile. Abisi 14 günlükken oldu, memnun kaldık. Ama 7 günlükken daha da iyi oluyormuş.
Geç bile kalmışız o zaman
Tecrübeleri de buradan paylaşırız, bizden sonrakilere fikir olsun. Zor bir karar çünkü, insan aynı yoldan geçenlerden destek arıyor…

Bahsettiğin şey oğlumda da var canım ya annem isilik diyo sıcaktan olurmuş bacaklarında yüzünde bile çıkıyo ama sabah varken akşam kayboluyor mesela kendiliğinden geçiyo

İki kulaktanda kalmıştı. Dün tekrar teste girdi ve geçti çok şükür. Genelde bir çok bebekte oluyor sıkma canını

Merhaba herkese.kizlar bizimbebek ishal oldu,oysaki pek interesan bisey yediyimde yok,sarimsak ishal yaparmi?

Geç bile kalmışız o zaman
Tecrübeleri de buradan paylaşırız, bizden sonrakilere fikir olsun. Zor bir karar çünkü, insan aynı yoldan geçenlerden destek arıyor…
7. günden itibaren her geçen gün çocuğun aleyhine işleyecek, ağrıyı daha çok hissedecek, bu da daha güçlü bir anestezi gerektirecekmiş, doktorumuzun söylediği buydu.

İlk oğlumu 3 aylıkken sünnet ettirmiştik sorunsuz rahat geçti bu defada yine 2-3 aylıkken yaptircam inşallah
Bizde bugün 3. Kez gittik işitme testine bu defa sağ kulağı geçti sol geçemedi tekrar gitcez o zaman geçer inşallah

Sağol canım inşallah nst de sıfır sancı çıktı o yüzden cuma günü Dr sancı başlatacak

Kızlar sizin gününüz daha yakın bilirsiniz bu vajina bölgesindeki kemiklerim yürürken yatakta dönerken hareket ettiğimde filan çok acıyor son 3 4 gündür, hareketsizlikten mi acaba dedim hareketi artırdım ama yok, çatı ağrısı denilen bu munyoksa sadece bebeğin baskısı mı yaşayan var mı aynısını ve sebebini bilen?

O ağrı 36.hafta bitimi bende de başladı kuzum.Cok normal.Endise etme.Suan tavan zaten.Articak muhtemelen seninki de.

Doğum yapan anneler korse kullanıyor musunuz?
Benim doktorum önermedi kullanmıyorum..
ben bebekken yaptırmamaya karar verdim
göbeğimi tutuyordum çok az acıyordu o zaman..artık acımıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…