2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kız bebekleri olanlar banyo yaptırırken meme ucunu sıkıyormusunuz annem tutturdu sıkalım biz hep öyle büyüttük diye neymiş efendim şişermiş büyük göğüslü olurmuş
Merhaba anneniz aslında iyi birşey diyor sıkma demeyelimde ovusturma tarzında ilk kızımda yapioduk süt durur derler bizdede böle minik kist gibi şeyler oluyor eğer hiç bastrmazsaniz . Benim ilk bebegimde kaslarıni burnunu bile hafif elimizle hep şekillendirerek yenidofan olduğu için şekli otursun die severerek oynayarak yap cnm büyüklerin bazı bildikleride doğru .

15:00 da doğdu kızım çok şükür Suni sancılarla sancım 100lerdeydi ama açılma artmadı spinal anestezi oldum henüz uyuşuğum ama korkulacak hiçbir şey yokmuş onu söyleyebilirim Tek elle yazmak zor oluyor serum bitip toparlanınca detaylı yazacağım.hep uyumak istiyo memeyi zor tuttuk biraz.pembiş suratlı minnak kız

Harika bir haber daha Gözün aydın, Allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyütsün

Ama internetten okuduğum kadarıyla apse yapıp enfeksiyon bile olabilirmiş eğer sıkılırsa.Bilemedim gerçekten

Kızlar doğum yaklaşınca karnın tepesi inermis,mide bosalirmis,bebek aşağıda görünümüs doğru mu bu?Benim kızım hala karnımın tepesinde,deli gibi de tepinio.Tek değişiklik yüzüm şişti.Gorenler doğum yaklaşmış ilk defa yüzün değişti diolar.

Ben ara sıra sağ kolum da bi uyuşukluk hissediyorum.Ama sık sık olmadığı için çok takılmadım.

Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün sağlıkla mutlulukla inş. Spinal anesteziyi bende merak ediyorum.

Bak bugün burada yazan bir arkadaş sayesinde ne keşfettim sac kurutma makinesi sesi ise yarıyor denedik sustu valla en azindan ağlamadan temizliyoruz artik

Canımm tebrik ederim. Allah analı babalı büyütsün Bol bol süt diliyorum

Kız bebekleri olanlar banyo yaptırırken meme ucunu sıkıyormusunuz annem tutturdu sıkalım biz hep öyle büyüttük diye neymiş efendim şişermiş büyük göğüslü olurmuş
Benim annemde sıkıyo göğsünden süt cikiyo sıkmazsan sancı yapar bebeğe dedi bende bişey demedim artık zaten bişey desemde gizli gizli yapiyolar

Benim karnim doğum anına kadar hiç inmedi her gören daha 2haftan var diyordu ama o gün doğurdum.

Hiç öyle şeyler düşünme bence güzel şeyler düşün olumsuz şeyler düşünmekte sütü keser hemen gelmez zaten ama zamanla çoğalır

Şükür gün geçtikçe daha iyi olacağım gibi geliyo
Bizde çıktık şükür iyiyiz çok tatliş bebiş adet sancısı gibi sancı başladı 2.5 s önce geldim odama iğne yapar mı ki sondayıda çıkarmıyo
Gözüm aydın canım allah analı babalı büyütsün bak o kadar korktun ama çok güzel atlattın inşallah
Teşekkür ederim canım kasılmalar gelince belden aşağını serbest bırak açılmaya etki eder bende öyle oldu veya yaptıkları o açılma için olan iğne etki etti bilmiyorum
Çok şükür sen de aldın kucağına allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın

Kızlarrrr etiketlere bakamıyorum şuan, 9bucuk gibi suyum tamamen geldi, dus aldim, doktora geldim, suyum tamamen bitmişti, kafasini kanala sokamamisti, 2 cm açıklığım vardi, sancim yoktu, suni sanci basladik ama bebek zorlandi sokamadi kanala kafayi, kafa bombe yapmaya başlayınca risk almak isteemdik sezaryene alindim acil, ancak vesile oldu, miyomum avokado büyüklüğünde olmuş meğer, onu cikarirken doktor cok zorlandı, ameliyatım normalden uzun surdu, doktor kan ter icinde kaldi. Benim de şiddetli agrim oldu o esnada Ancak her şey yolunda, iyiyiz cok şükür. Bebis 3.190gr 52cm. Sukurler olsun

Senin de gözün aydın canım, maşallah bebişine ve sana Sağlıkla huzurla büyüsün

Muhtemelen öyle birşey var dolaşım bozukluğu ama benim korkum bebeğe bi zararı olurmu ya da doğumda bi engeli olur mu pazartesi gideyim baktirsin doktor icim rahatlar

Geçmiş olsun canım maşallah sizlere rabbim analı babalı büyütsün bol sütlü günler gözünüz Aydın olsun

Gözün Aydın olsun canım bol sütlü günler rabbim hayırlı uğurlu etsin darısı bizlere artık

Ama internetten okuduğum kadarıyla apse yapıp enfeksiyon bile olabilirmiş eğer sıkılırsa.Bilemedim gerçekten
Sıkılmaz dokunulmaz senden geçen hormonlardan erkek ve kız çocukta göğüste sertlik büyüklük olabilir hatta kız bebeklerde vajinal akıntı bile olabilir normal bunlar dokundukça uyarı verirsin

Benimde mide rahatlamadi tam tersi iki 3 gündür reflum mahvediyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…