2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hakkinda hayirlisi canim. Sonucta insallah bugun kavusacaksin yavruna sadece onu dusun. Birde suni sanci etki edip acilman olmayabilirdi o daha kotu

Sancı da gelir inşallah sağ salim kucağına al canım

Slm kızlar uzun zamandır girip yazamıyordum ama arada bir okuyup çıkmak zorunda kalıyordum. Bir çok anne adayı doğumu gerçekleştirmiş ne güzel bahtları hep açık olsun inşallah. Doğumu bekleyen anne adaylarına da bir avazda kurtarsın sağlıcakla kucaklarına almaları nasip olsun. Benim doğumum ise ilki sezaryan olduğu için ikincisi de malum sezaryan olucak. Allah'tan birşey çıkmazsa 18 kasım perşembe günü bende doğum yapacağım. Dualarınızda beni de eksik etmezseniz çok mutlu olurum. Sağlıcakla kalın..

Hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah bi sancıda kurtulursun

Kızlar nişanım geldi biraz da su sızıntısı olmuş ama sancim yok beklemedeyim
Aaaay çok heyecanlıı canım Allah hayırlı doğum nasip etsin inşallah Senle günümüz yakın ya senden böyle mesaj görünce ayrıca bi heyecanlandım, mutlu oldum

Sağlıkla kucağınıza alın, analı babalı büyütün inşallah

Aynen kasik ve kalça kemikleri felaket benimde birde sag bacakta dolaşım bozukluğu varmış sola göre daha çok şişme var ve uyuşukluk da başladı o da korkutuyor beni sorunsuz doğumu atlatırız insAllah

Kızlar merhabalar, hala doğuramadım ben bugün gittim yine nst de çok az sancı çıkıyor açılma yok bebiş iyi hamdolsun. Pazartesiye gelmezse fitille başlayacağız artık risk almak istemiyoruz daha fazla. Tecrübeli olan var mu fitille açılma oluyormuş sonra az az suni sancı veriyorlarmış. Doktoruma çok güveniyorum ama süreci merak ediyorum

Arkadaslar son haftalarda bacakta uyuşma yasayan oldu mu aranızda sag bacagimda şişlik vardi bugün uyusma iyice arttı dokunuyorum hic his yok karincalaniyor sadece diz ile kasik arasi.doktora sordum pazartesi gel bacaklarindaki kan dolaşımına baktıracağım dedi

Bende yok ama tek taraflı şişme his kaybı dolaşım bozukluğuna işaret eder diğer bacağa göre soğuksa atardamar yerlerine bak internetten kasigindaki damarlara bak ikisi aynı güçte mi atıyor ayak bileği ve üstünde var onlara da bak

Hemde öyle bir agliyor ki yıkıyor ortalığı yaygaraci cok kaka olayı ilk onbes gün önemliymiş günde 4.5 sefer yapması iyi beslendiğini gosterirmis. Onbes günden sonra önemli degilmis idrari takip etmeliymisiz doyup doymadigini anlamak için. Doktor soyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…