2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Şurubun adı neydi? Onu da araştıralım.
Bebeğin bezini her değiştirmede krem sürüyor musun, ona rağmen pişik olduysa cildi bezi sevmemiş olabilir.

Kızlar göğüs ucum acıyo herkesin acıyomu gamestan die bişi yazmış dr nasıl kullanıyonuz veya ne iyi geliyo hemen jilet gibi kesen

Canim bizde de hafif pişik var,ben prima kullanıyorum başka beze geçmeyelim dedim ama sudokrem kantaron yağı sürüyoruz asiri pişik değil ama var hafif düzeyde
Ya demek ki surekli kaka olmasindan oluyor bezde acaba ne zaman kakalar duzene girer ilk kizimda boyle degildi. Ve sanki az az ama toplam kaka miktari az gibi
Hala dogmamistiii ptesiye kdr dogmazsa suni sancı ile sabah 7de baslayacagiz bakalim
Ay hadi hayirlisi kanala girmis mi
Şurubun adı neydi? Onu da araştıralım.
Bebeğin bezini her değiştirmede krem sürüyor musun, ona rağmen pişik olduysa cildi bezi sevmemiş olabilir.
Harveys mom-ma canim bilmiyorum ama bana etkisi varmis gibi geldi ama cabuk bitti ilk bir kac gun surmedim ama simdi mecbur suruyorum. Bakalim yeni bez nasil olacak.

Son düzenleme:
O bünyeden bünyeye değişebilir ama lansinoh göğüs ucu balmının yorumları gayet iyi. Ben de gümüş kapak kullanıcısı olarak çok memnunum. Bunlar iyi gelecektir ama iyileşene kadar biraz sık dişini yavrun için. Evlibayann

Kanali son 2 kontroldur konusmuyoruz, ben sormyorum o da soylemiyor ahshahsh, unuttu herhal

Kanali son 2 kontroldur konusmuyoruz, ben sormyorum o da soylemiyor ahshahsh, unuttu herhal
Kafasina gore takiliyor adam ya bazi doktorlar boyle cidden. Kizima cocuk doktoru ilac vermisti reflu icin ben kullanmadim bi dahaki gittigimde kullanmadigimi soyledim ve kadin iyi yapmissin dedi madem kullanmamam daha iyi neden verdin

Allah bi sancıda kurtarsın canım.En hayırlısı olsun sizin için.Çok heyecanlısındır ve duygusal tabi.
Çok sağol canım Heyecan kısmı geçti sabahtan beri beklediğim için.duygusal kısmındayım her arayan bekleseydin evde diyor sanki keyfimden sezeryan olucam gibi davranıyorlar.gerçekten bir hafta daha beklesem gelir miydi diye düşünüyorum
inşallah canım sağolasın doğrudur benim ağrı eşiğim yüksek etki etmedi suyum gelse eder miydi acaba evde suyumun gelmesini mi bekleseydim hiç bilmiyorum kafam allak bullak

Yok canim hic bunlari dusunme doktoruna guven

Boşver sen o söyleyenleri herkes herşeyi biliyor zaten.Sonuçta sen de bebeğin de gözetim altındasınız böylesi daha iyi bence 40 haftadasın çünkü bebeğin kakasını yapması konusu beni tedirgin eden konulardan.Çünkü bikaç tanıdıkda yaşamıştıkta.Hem rızkı bu dünyaya ne zaman gelecek ise bunu kimse engelleyemez günü saati var gibi Allah ın izniyle olan bir şey. Rabbim kolaylaştırsın, zorlaştırmasın..

4 yaşındaki yigenimden 90 yaşındaki dedeme kadar herkes emiyo mu diye soruyo o kadar sıkıldım ki . Herkesin herşey hakkında bi bilgisi var bı benim yok sanki. Ne zaman bitiyo bu lohusaliiikkkk
Ben bu yüzden daha kimseyle telefonda görüşmüyorum artık Herkes annemi, kayınvalidemi arıyor ikisine de asla bana telefon vermemelerini söyledim. İnsanlar ama hala ısrarla arayıp benimle konuşmak istiyorlar, ya tebriğini ettin işte neden bunaltıyorsun anlayan beri gelsin. Zaten bir de son dakika sezaryen olmuşum, telefona çıkmasam bile annem konuşurken karşı tarafın “Doğuramadı mı?” dediğini duyuyorum, ona da sinir oluyorum. Bu konuda gerçekten kendimi bir sınavda başarısız olmuşum gibi hissettiriyorlar sağolsunlar.

İlk gün sütüm yoktu, arkadaşım “Neee mama mı veriyorsun sakın verme” diyip durdu telefonda. Çocuğumu açlıktan öldürmek sanırım mama vermekten daha iyi (Bu mama düşmanlığı da nedir anlamış değilim)

Yine bir iş arkadaşım nasıl olduğumu sordu, iyi hissettiğimi söyleyince “Sezaryende daha sonra kötü oluyorsun zaten, sen 1 hafta sonra gör” dedi (Ne alaka olmasını geçtim, gayet her gün daha iyi hissediyorum her normal olan insan gibi)

Doktorumun asistanı bile “Sezaryen olmuş doğumunuz, dayanamamışsınız” deme densizliğinde bulunabiliyor gerçi akrabaya tanıdığa ne gerek.

Doğumun ertesi günü gelenlerin ise göbeğime bakıp “Bir tane de içeride var herhalde” diye espri yapmasına hele hiç girmiyorum. Lohusa depresyonu diye bir şey yok, çevremizde bizi depresyona sokacak böyle insanlar var maalesef işte.

Keyfinden de sezeryan olabilirdin yani nedir bu insanların embesilliği ben anlayamıyorum. Cahillik mi dersin, düşüncesizlik mi ne dersen de artık... Boşvercez mecbur.

İnsanlar... Salak sulak konuşmayım demezler de konuşup anlayış beklerler...

Bilemiyorum canim ama bu hamilelik öncekilere göre zorladi beni baya cinsiyetimiz farkli sadece onunla mi alakali bilemedim ama doğum da hemen olacak gibi degil dedi bana da işte anlayamadim
Bakalım yarın bana ne diyecek. Magnezyum da kullanıyorum ben bu arada magnezyum kullananlar ne zaman bıraktılar sancı olmasını engellemez mi devam etmek doktorum geçen hafta kullan dedi ama kasılmayi önlemek için de kullanılıyor diyebiliyorum

Yok canim hic bunlari dusunme doktoruna guven
Öyle yapıyım
değil mi herkesin bir doğum saati vardır ben engelleyemem herhalde.amin amin Allah hepimizin doğumunu kolaylaştırsın inşallah çok sağol
Her ikisi de hem cahillik hem düşüncesizlik düşünmekten başım ağrıdı.boşvermeye çalışacağım
anneme sezeryan kötü bir şey nasipte bu var belliki diye anlatıyordum hemşirenin biri duymş sanırım yanıma gelip neden sezeryan odaklısın kaç yaşındasın diyor.insanlar ne kadar tuhaf.annem anneannen dicek ki bir doğum yapacak onu da doğuramamış diyor.çok sıkıldım.çevremizde keşke böyle düşüncesizler olmasa.doğuramamış ne demekse sancımı beklesem kakasını yapsa daha mı iyi birisi aradı yok öyle bir şey yapmaz beklicektin diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…