2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben genel anestezi aldım ilk sezeryanımda ve bence berbat bir şey di. Ayılamıyordum bebeği emziremedim.Terler döküyodum inanılmaz derecede.Bulantı, kusmada olmuştu ve kesinlikle oğlumu da etkilemeşti köpüklü bir kusması vardı ablam sabaha kadar nöbet tutmuştu. Allah izin verirse ben spinal istiyorum.Benim deneyimim böyle olmuştu herkes hakkında hayırlısı olsun inş.

Allah bi sancıda kurtarsın canım.En hayırlısı olsun sizin için.Çok heyecanlısındır ve duygusal tabi.

Kaç haftalıkken olmuş oluyor sezeryan günün canım? Benim deneyimim genel anestezi karar senin ama bende bu kez spinal anestezi istiyorum Allah ın izniyle.

İşte o kaşık biberon zaten. Ağlama lütfen bizimle aynı durumda olan çok kişi var. Üzülürsen sütün hiç gelmez. Biz elimizden geleni yapalım, gelmezse yapacak bir şey kalmadı deriz ama şunu da deneseydim demek istemiyorum o yüzden her şeyi deniyorum.

Bizimde ilk hafta öyleydi hatta agrisi filan mı var diye doktora sormustuk ama şuan düzeldi çok nadir karnı aç olursa agliyo alıştı sanirim

Biz de aynı durumdayız daha altının çıtçıtını açarken çığlığı basıyor 1-2 aydan sonra düzeliyormuş ama o 1-2 ay bile çok uzun geliyor bana

Bizimde ilk hafta öyleydi hatta agrisi filan mı var diye doktora sormustuk ama şuan düzeldi çok nadir karnı aç olursa agliyo alıştı sanirim
Biz de şaşırdık kaldık ya niye ağlıyor anlamıyoruz ama normal demek ki insallah sizin bahsettiğinize göre ikinci annelik ama her bebek farklı valla...

Canim bana hastane surup gibi birsey onermisti cok cabuk bitti sise dun icemedim ve bugun sutumde azalma hissettim bilmiyorum denk geldi belkide.bir olcek kaldi onuda birazdan icicem ama etkiliymis gibi geldi
Benim coook zordu canim. İkisinde de suyum gelince basladi belki ondan etki ettiler. Hele bu sefer cok siddetli ve hizli basladi. En hayirli sekilde saglikla gelsin insallah canim. Geldigi dogum sekli onemli degil
Benim kizimda ayni her bezde kaka var ve bu kaka miktari az oluyor minik. Dolu dolu bir kaka olmuyor ve pisik oldu. Pazar gununden beri geciyor tekrar basliyor molfix kullaniyordum bugun sleppy aldim bezden mi diye ama bu kaka olayindanmis gibi geliyor

InsAllah csnim kontrol vardi bugün 38 doldu dogum pozisyonunda ama daha kanala girmemis doğum yakin görünmüyor dedi haftaya cumaya tekrar çağırdı
Sizinle günümüz aynı gecen hafta bana da aynisini dedi baskı yapıyor ama kanalda değildi. Nst de de bişey çıkmadı yarın tekrar gidicem. İlk doğumunuz mu benim ikinci ama ilk gibi korkularım var.
Bu arada benim çok kasik ağrım oluyor son günlerde çok arttı sabah dinlenip kalktığımda yok ama sonra bı başlıyor aksama kadar yururken daha çok hissediyorum zor yürüyorum odadan odaya bile zarzor geçiyorum. Böyle bişey yaşayan oldu mu doğum öncesi.

Canim bizde de hafif pişik var,ben prima kullanıyorum başka beze geçmeyelim dedim ama sudokrem kantaron yağı sürüyoruz asiri pişik değil ama var hafif düzeyde

Benim de 3. Olacak insAllah ayni kasik ağrısı baskısı cok fazla gece bile hic uykum yok ağrıdan rahat yatamıyorum

Benim de kontrolüm vardı rahim ağzı tam kapalı hiçbir belirti yok dedi ki ben yürüyüş squat hurma ne gerekiyorsa yapıyorum ama demek ki gelmeyince gelmiyor
Benim ilk dogumda da 41 e kadar bekletip suni verilmisti yine de acilma olmamisti hic öykün cok ic acıcı degil ama biraz daha bekleyelim dedi normal icin rahimde yumuşama bi doğum belirtisi falan olmazsa yine sezeryana gün verecek

Ben de geç kalmadan herşeyi denemeye çalışıyorum. Sonradan pişman olmak istemiyorum.
Bugün sağ memeyi de emsin diye meme ucu çıkarıcı aldırdım, çok hafif de olsa faydasını gördük gibi, nispeten daha rahat tuttu memeyi.
Hızlıca 6 ay sonrasına geçsek ne güzel olur…

Benim yatarken çok yok ama yürürken çok zorlaniyorum . Öncekinde hiç böyle olmamıştı doğumun yaklaştığının bı işareti mi acaba
Bilemiyorum canim ama bu hamilelik öncekilere göre zorladi beni baya cinsiyetimiz farkli sadece onunla mi alakali bilemedim ama doğum da hemen olacak gibi degil dedi bana da işte anlayamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…