2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İlk gebelik miydi. Ben hala hissedemiyorum valla. 13.haftalarda da çok zor ya:) kendini dinlediğin için psikolojik olabilir belki

Aminnn 20+6 ya istedim ama doluymuş
Eskiden salı ve perşemve orda olurdu şimdi sadece pazartesi geliyormus o yüzden yoğunluk var sanırım Gop merkezinde
Gop taki yerde ucreti ne kadar bilginiz varmi?
Bu arada kız ismi: begüm . anlamıda güzel tavsıye olarak . ben kız olursa düşündüğüm isimlerden birisi, tabı karışan çok sagolsunlar
Bende kızım olursa iki isminden biri kesin Begüm:)

Reactions: H E
İlk gebelik miydi. Ben hala hissedemiyorum valla. 13.haftalarda da çok zor ya:) kendini dinlediğin için psikolojik olabilir belki
Hayir canim elime ayni geliyordu esim e dokundurttum oda inanmiyordu sasirdi yumurta gibi geliyor simdi biraz daha belirgin ama hareket etmesi onemli benim icin ilk degil balim 3 gebelik bu birde 41 kiloyum normaldir bukadar ele gelmesi insAllah en kisa zamanda ikimizde hissederiz hareketlerini de rahat nefes aliriz genelde gece merakdan bekliyorum elim karnimda hareketini gun ici unuttuyorum

Bende var ya. Burnum tıkalı uyanıyorum bazı sabahlar. Bende almıyorum ilaç ki alsak da parol falan sadece içebiliyoruz onlar da çok hafif beni kesin kesmez
Baş ağrısını hafifletici alın ve şakak bölgesine sürülen mentollü ürünler varmış onlardan kullansak sakıncasi olur mu acaba, bilgisi olan ya da kullanan var mı?

Baş ağrısını hafifletici alın ve şakak bölgesine sürülen mentollü ürünler varmış onlardan kullansak sakıncasi olur mu acaba, bilgisi olan ya da kullanan var mı?
Vinks mi nedir mentollu onlar hamilelikde kullanilmiyor diye duymusdum ama canim ben yanlisda hatirliyor olabilirim buruna falan surulen hani tikaliyken migren tasi var bende ama o yuzden kullanmadim oda mentollu cunku

Ele şişlik gelme, elinle hissetme olayı nasıl oluyor yaa.. ben hiç öyle bakamıyorum, bastıramam bile. Dokunarak hiç hissetmedim ama içimde kıpırtılar oluyor

Kaan çınar deniz kayra Karan ege Bartu berke Enes toprak rüzgar

Ele şişlik gelme, elinle hissetme olayı nasıl oluyor yaa.. ben hiç öyle bakamıyorum, bastıramam bile. Dokunarak hiç hissetmedim ama içimde kıpırtılar oluyor
Canım senin ilk bebeğin miydi? Özellikle yatınca yuvarlacık rahim ortaya çıkıyor Benim 18.haftada görünmeye başlamıştı yatınca. Ayaktayken 20 haftada

Benim burnumda kaniyor cabim parolda icmiyorum kafama gore icmem korkuyorum genede gecer ins canim ya bugun bacaklarim cok agriyor basim bitti dokunamiyorum aciyorda bel ve genetal bolgede dahil sanki ustumden tir gecmis gibi hasat oldum
AA burnun niye kanıyor ki? Bende parol da içmiyorum zaten yok bile evde benim hamilelikten önce baş ağrımı yalnızca majezik keserdi parol da neymiş yani hiç içmem daha iyi. Allah Allah kendini çok mu yordun neden öyle oldu ki

Hiç etki etmiyor mentollü farmasinin bir kremi var bende. Gebelikte kullanılabiliyormuş zaten bitkisel ilaç falan değil yani ama gram faydası olmadı bana belki başka ürünler etki eder

Benim burnumda kaniyor cabim parolda icmiyorum kafama gore icmem korkuyorum genede gecer ins canim ya bugun bacaklarim cok agriyor basim bitti dokunamiyorum aciyorda bel ve genetal bolgede dahil sanki ustumden tir gecmis gibi hasat oldum
Burun kanaması normal .. artan kan hacminden dolayı :)

Bende bastirmiyorum kuzum, kasiga yakin bolgede oluyor birde tam seyin ustunde gobekden 4 parmak asagi sisiyor yuvarlak sekilde elini koyunca zaten tam anliyorsun onu ama kipirti yok bende onu bekliyorum simdi o sisilik geziyor elimin altinda ama.hareket etmiyor yani vurmuyor kipirdasa tamam diyecegim

Him herkesde oluyor yani kizimda da olmusdu o yuzden normal karsiladim ama bana ozel saniyordum
Benımde ilk gebeliğimde olmuştu bianda akıverirdi :)
İlk başlarda korkmuştum tabi ama doktorla konuştuktan sonra normal olduğunu duyunca normal karşılamaya başlaıdm sadece dışarda olunca insanlar baya korkuyordu

Canım aynen sadece kayma gibi bir his oluyor zor anlaşılıyor demen gibi o hareketi ışte vurma falan yok sadece oynuyor kayıyor gibi bir his benimde öyle

Canım senin ilk bebeğin miydi? Özellikle yatınca yuvarlacık rahim ortaya çıkıyor Benim 18.haftada görünmeye başlamıştı yatınca. Ayaktayken 20 haftada
Yok cnm ilk gebeliğim değil İlkinde de öyle elimle hiç yoklamamıştım. Bastırmayı falan pek yapamıorm, korkuorm. Dışardan şimdilik farkedemedim ama 18-19 da falan belki dikkat edersem görürüm belki

Hmm anladım. Şişlik var cnm, onu gördüm bende benimki şuan göbeğe daha yakın. Bende yazdığını okuyunca şöyle elimle bi gezineyim dedim göbeğimde ama bişey gelmedi elime, ondan merak ettim nasıl oluyo die. Dışardan şimdilik bebeği elle hissetmek çok zordur daha yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…