2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet canm. Deren Derin de çok aşırı yakın yadefne samyeli nin kızlari gibi
Evet onlardan zaten aklımda kaldı bide sadakatsiz dizisindeki kız da derin ama güzeller valla

Kızlar merhaba. Bulantılarım bitti diye sevinirken şimdi de baş ağrılarım başladı bol su tüketiyorum, tansiyonum da normal çıkıyor. Ama yok alnım zonkluyor. Önerileriniz var mı??

Kızlar merhaba. Bulantılarım bitti diye sevinirken şimdi de baş ağrılarım başladı bol su tüketiyorum, tansiyonum da normal çıkıyor. Ama yok alnım zonkluyor. Önerileriniz var mı??
Bende oyleyim canim ilacda almiyorum cekiyorum nedenini hic bilmiyorum sinizutmu acaba bende varda

Cnm ara ara banada geliyor. Bende günlük 2lt su içerim ama illa oluyo bazen. Bikeresinde uyuyamamıştım o güN bütün gün ağrıdı. Bi kaç kere daha oldu ama onların Nedenini inan bende bilmiorm

Ballar burasida pek suskun oldu tatilemi girdi hamilelik 3 gun, bu arada ben bebegimi sanki hissediyorum gecmi kaldim erken mi bilemedim 15+4 olduk elime sislik geliyor o arada geziyor gobek altinde cok hafif vurmuyor ama hareket ediyor gibi nefesimi tutuyorum o derece zor hissediyorum benmi yine yaniliyorum acaba genemi bagirsak hareketi

Sen zaten 13.haftalarda da hissediyorum diyodun:) o sen değil miydin. Ben hala hissetmiyorum...

Yakında net hissedersin zaten 16dan sonra daha iyi anlaşılır

Kuzenimiz in adı begüm ondan olmaz
ikra,erva, da guzel isim sena sare hira mina,nisa,beste,doga,duru,,elfin,hüma,iklim,kayra,miray,naz,nehir nida,oyku,sahra .. Modern isim olarak bunlar cok hos bence simdi benimki erkek ya kiz ismi cok buluyorum erkek hic bulamirum sizde kiz anneleri erkek isimleri onerirsiniz bizlere

Sen zaten 13.haftalarda da hissediyorum diyodun:) o sen değil miydin. Ben hala hissetmiyorum...
Evet canim elime geliyor du ogunler zaten devamli geldi ama hareket etmiyordu yumurta buyuklugunde demisdim hatirladiniz suan sanki boyle tam harekette diyemem bal bir anda kayip gidiyor cok hafif hareket halinde yinemi yaniliyorum acaba bagirsak hareketleri ile

Yakında net hissedersin zaten 16dan sonra daha iyi anlaşılır
Ay ins canim sagliklimi degilmi merak ediyorum hissetsem rahatlayacagim biraz gerci biz anneler buluruz yine stres yapacak birseyler

Cnm ara ara banada geliyor. Bende günlük 2lt su içerim ama illa oluyo bazen. Bikeresinde uyuyamamıştım o güN bütün gün ağrıdı. Bi kaç kere daha oldu ama onların Nedenini inan bende bilmiorm
Hormonlardan yine herhalde benim burnum da tıkanıyor bazen burun tıkanıklığı oluyormuş hamilelikte ona bağlı ağrıyor bazen ama son 2 gündür hiç
Geçmedi çok zor

Bende var ya. Burnum tıkalı uyanıyorum bazı sabahlar. Bende almıyorum ilaç ki alsak da parol falan sadece içebiliyoruz onlar da çok hafif beni kesin kesmez
Benim burnumda kaniyor cabim parolda icmiyorum kafama gore icmem korkuyorum genede gecer ins canim ya bugun bacaklarim cok agriyor basim bitti dokunamiyorum aciyorda bel ve genetal bolgede dahil sanki ustumden tir gecmis gibi hasat oldum

Var mı sızlerde de sırtını donen cinsiyeti sonradan öğrenen
Biz geçen gittiğimizde öğrendik, 16.haftaydı işte.. ama az kalsın öğrenemeden çıkacaktık, bacaklarını birleştirdi asla açmadı, dr karnımı salladı, ben kendimi salladım tam açacak derken bu sefer bacak bacak üstüne atıp, tamamen kilitlemesinmi bacaklarını neyse biraz daha uğraştık sonra açıldı bi ara, o ara gördük.. birde baya çikolata yemiştim halbuki.. sizde biraz uğraşsaydınız, kalçanı falan sallasaydın belki dönerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…