2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benimki kıpır kıpır şuan Allahtan o şekilde iyi olduğunu anlıyorum.
Benim düşüncem de 2cocukla kalmak ama hamilelik ağır geliyor ondan zorlanıyorum bazen
Bende
2 çocuk ta kapanışı yapmayı planlıyorum . Ne şekilde korunmayı düşünüyorsun ?
ben şimdiden bunları araştırıyorum :)

Detaylı ultrasonu benım sigorta karşılamıyor :)
Gebelik boyunca ödediğim tek para :)
600 tl demişler sanırım eşim öyle bişeyler dedi

amin hepimiz inşlalah güzel haberlerle geliriz
Hee anladim evet. Bende 22 +2 yazmişim ama 22 +1 miş.Hafta olarak benden 2 gün önce girmiş oluyorsun:) neyse hayirlisi inşallah.

Reactions: H E
Hee anladim evet. Bende 22 +2 yazmişim ama 22 +1 miş.Hafta olarak benden 2 gün önce girmiş oluyorsun:) neyse hayirlisi inşallah.
Aminnn 20+6 ya istedim ama doluymuş
Eskiden salı ve perşemve orda olurdu şimdi sadece pazartesi geliyormus o yüzden yoğunluk var sanırım Gop merkezinde

Aminnn 20+6 ya istedim ama doluymuş
Eskiden salı ve perşemve orda olurdu şimdi sadece pazartesi geliyormus o yüzden yoğunluk var sanırım Gop merkezinde
Hee sen ordayken gidiyosun. Ben ataköy towerstaki yerine gidiyorum. Sali ve perşembeleri de ataköyde:)

Bende
2 çocuk ta kapanışı yapmayı planlıyorum . Ne şekilde korunmayı düşünüyorsun ?
ben şimdiden bunları araştırıyorum :)
Bilmiyorum henüz karar veremedim. Bana kalsa tüpleri bile baglatabilirim ama o da sonra sorun oluşturur mu bilmedigim için emin olamıyorum. Spiral var ama o da kesin sonuç değil. Burda spirale rağmen hamile kalan arkadas vardi.
sen ne düşünüyorsun

Benim düşüncem de 2cocukla kalmak ama hamilelik ağır geliyor ondan zorlanıyorum bazen
Bende 17+3 haftalıgım 14 15 haftalarda bebegin hareketleri mi bagırsak hareketlerimi bilmiyorum hissediyordum seviniyordum bebegimi hissediyorum diye şimdi bir haftadır hiç bir şey hissetmiyorum bu benim 2. Çocugum olacak 4 tane kayıbım var o yüzden çok korkuyorum birazda kilom var onunla alakalı olabilir mi

21den 24.haftaya kadar sanirim. Yani en geç 24.haftada yapılmış olması lazım diye hatırlıyorum.
Benim de 22+3 te detaylı
Detaylı ultrason yapılması şart mı ? Yapılmasa da olmaz mı ?...

Cinsiyetleri nedir

Bütün sorulara cevabım “Evet”
Öğretmenim, gelişim psikolojisi ve öğrenme psikolojisi okudum. Alanımın en yüksek puanlı üniversitesini kazanıp KPSS’de Türkiye derecesi yaparak atandım da siz bunları buraya niye yazdınız? Sanki başka sayfada tartışırken buraya düşmüş gibisiniz.

Evet canım şart. Hem de perinatoloğa yaptırmak lazım. Örnek veriyorum: Allah korusun bebeğin kalbinde bir delik var. Hemen doğumdan sonra kalp ameliyatına alıyorlar. Kuzenimin başına geldi. Şimdi kızı ilkokulda

Öyleyse hissettiğiniz bağırsak hareketleridir çünkü bebek hareketleri gün geçtikçe artiyor. Ama endişeniz varsa doktora kontrol olun kalp atışlarını dinletsin size. Bir de evet göbek yağları çok ise hareketler geç hissediliyor
Evet bence yapılmalı yani çocuğu aldırmak için değil ama çocuğun gelişiminden emin olmak için ben gerekli görüyorum.
Bana ozelde fiyatlar uçuk geldiği için ben üniversite hastanesinde yaptiricam inşallah
Cinsiyetleri nedir
İlki kız 3 yaşında:)Bu da erkekmis bakalım degisik tecrube olacak bana

Detaylı ultrasonu benım sigorta karşılamıyor :)
Gebelik boyunca ödediğim tek para :)
600 tl demişler sanırım eşim öyle bişeyler dedi

amin hepimiz inşlalah güzel haberlerle geliriz
Bende sordum konyada farabi hastahanesinde 400tl dediler

Hahaha +1 ile katılıyorum. Okuduğumda aynı tepkiyi verdim. Eğitim fakültesi mezunuyum ama bebeğimin hareketlerini kafama takıyorum demek ki cahil olduğum için takıyormuşum

Havva Aras Canım mesajı alintilayamadim bi problem var telefonda hiç bir mesajı alinti yapamıyorum kızlar cevap veremediklerim varsa Kusura bakmayın seninde bebeginin adı aybars olacakmış öyle yazmışsın ne guzel adas olacak minikler inşallah sağlıkla gelsinler de dünyaya ama işte benim eşim isim hakkı bende diyip taş koymaya çalışıyor yoluma insalah koyabilirim bu ismi çok sevdim

Detaylıyı Samsun da mı yaptıracaksınız.
ikinci hamileliğimde ya medikal ya medicana da yaptırmıştım samsunda hatırlayamıyorum,normal görünüyordu herşey,26.haftada devlet hastanesinde sıradan bir muayenede böbrek kanal genişlemesi olduğunu öğrenmiştim.acaba detaylıyı yaptırırken de var mıydı anlamadılar mı bilmiyorum.belki de sonradan gelişmiştir.

Bende yaptırım o zaman detaylıyı. Allah bağışlasın evlatlarınıda, bunu da sağlıkla kucağına almak nasip olsun inş

Evet Samsun’da yaptıracağım ama mart ayında olduğu için henüz araştırmaya başlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…