2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Dün gittim bende boy 15 cm, ağırlık 143 gr dı... 16.haftada.

Merhabalar kızlar , yazılanları okudum. Hepinizin ve bebişlerinizin iyi olmadına sevindim . Ankarada yaşayıp ta hastanelerde emzirme ve bebek bakım eğitimi almayı düşünen var mı aranızda ?

Ya hiç öyle düşüncem yok hayırlısıyla zamanında doğsun da bitsin bu serüven diyorum bende
Benim son hamileliğim olduğu için bitsin istemiyorum. Hele karın büyüyüp hareket etmeye başlayınca çok tatlı oluyor. Dokunmalara tepki veriyor falan. Hıçkırıyor

Benim son hamileliğim olduğu için bitsin istemiyorum. Hele karın büyüyüp hareket etmeye başlayınca çok tatlı oluyor. Dokunmalara tepki veriyor falan. Hıçkırıyor
Benimki kıpır kıpır şuan Allahtan o şekilde iyi olduğunu anlıyorum.
Benim düşüncem de 2cocukla kalmak ama hamilelik ağır geliyor ondan zorlanıyorum bazen

Her dk test atılıp duruyor acaba çocuk gelişimi kitabı okudunuz mu? Çocuğa baıırılınca nasıl travma oluşuyor? İki çocuk arası süre? Birşey öğretirken bağırmamak? Hatalarında hangi dil kullanılacak? Erkekse çocuk sen erkeksin diyip ilerde potansiyel katil olarak büyütmemek? Okutuyorum adı altına bloktan bölümleri okumamak? Tuvalet eğitimi verirken korkutursanız çocuğunuzun cimri ve kontrol manyağı olacağını? Şiddeti öğreneceği kelimeleri kullanmamalı? Tehdit etmemeyi? Korkutmamayı? Vurmamayı? Hayvan sevgisi aşılamayı? Önünde tartışmalayı? Her işi kendiniz yapıp öğretmeyi sonrada kızmamayı? Bunları okudunuz mu hanım efendi öğrendiniz mi çocuk nasıl gelişir? Eğer annem biliyor eski usül derseniz kusura bakmayın eski nesilin pisliğini topluyoruz halen erkekleri kral gibi yetiştiren şuan onların yetiştirdikleri her gün kadın öldürüyor yada işsiz mesleksiz ler, kadınlar ise kocam olsun diye ilk bulduklarına yapışıp, kayın valide sorunsalı diye başlık açıp duruyor? Kızlarınızı güçlü erkeklerinde merhametli oğlunuza tapmadan yetiştirin. Şimdi çişinizi izleyeceğiniz önce hayvan sevgisi olan, her işini kendi halleden, dxmeslek sahibi olacak çocukken azarlanmamış, ilgisiz bırakılmalı, kardeşleriyle ilgilenen annesinin stres topu olmamış yetişkin uzman kitapları okuyarak büyütülmüş bir evlat yetiştirin, merak etmeyin sperm bolca var ama olgun ruh sağlığı birey sizler ve eskiler gibi aşk meyvesi değilde 70 senelik bir can olarak görülmeli

Bu arada özel sigorta da vardi. Ne kadar dediler fiyat? Hayirli haberler duyarsın inşallah :)
Detaylı ultrasonu benım sigorta karşılamıyor :)
Gebelik boyunca ödediğim tek para :)
600 tl demişler sanırım eşim öyle bişeyler dedi

amin hepimiz inşlalah güzel haberlerle geliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…