2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Geçmiş olsun canım. İnsanın başına hiç beklemediği şeyler geliyor. Benim de bu doğumda rahmimi kaybetme ihtimalim var. Çok iyi bir doktor bulmam lazım ama nasıl
Benimde doktor hastane sıkıntım var ya her şey normal su an diye rahatlatıyorum kendimi 5 dk sürüyor instagramda çok aktifmiş ilgileniyormuş gibi gönderileri içerde bi an önce çıksın diye bakıyor sanki bi soru soramıyorum iki hasta aynı anda alıyor birisi içeri birisi odasına. Ama senin de iyi bi dr bulman lazım durumun daha sıkıntı şimdi.

3500 civarı doğum genelde.Ünide özel bakan doçent var kendisi girer mi acaba Üni hastasinde doğum yapan var mı aramızda.

Ben orada enteresan bi sekilde cikinti görmüştüm komediydi doktor gostermsti ona ragmen kizmis bebisim kesin seninkide kizdir cikinti yoksa :)
Belkide senin gördüğün de kordondu.. çıkıntı yoktu cnm, bu sefer bende gördüm :)

Geçmiş olsun canım. İnsanın başına hiç beklemediği şeyler geliyor. Benim de bu doğumda rahmimi kaybetme ihtimalim var. Çok iyi bir doktor bulmam lazım ama nasıl
Sagol canim cok gecmis olsun sanada rabbim ins yasatmaz kotu birsey dr sans isi inan bu surecde en onemli sey dr onuda birtek dogumda taniyorsun muayenede gene anlasilmiyor kritik dogum uzmani bulman lazim canim ona guvenip guvenmemende bir kac kontrolde anlasilir bir dr insana kotuyu soylemeli ama senin ruh halinide bilmeli ben erken dogum yapacagimi bilmeden 2 ay gezmisim dr soyleseydim.daha erken dogururdun dedi acilmanda vardi ama bunu sana net sekilde soyleseydim bebek icinde senin icinde kotu olurdu dedi yat gezme sen ozelsin hersey yasak dedi tabi ben anlamadim oda esime soylemis oyle cigerlerini tamamlayanakadar bebek kaldi ins sanada cok merhametli isinin ehli biri denk gelir canim

Cok haklisin bende katiliyorum canim istisnalari var tabi onlar ayri birsey diyemem bende cok ucuk buldum dogrusu ama rabbim ne gosterir bilemem mecbur olmadikca dusunemem orayi medicalpark da pahali aslinda 6000 bin fazla ama dr orada olunca korktum bir kac yerden tabi belki nasipde devlet olur orasida ayri yetisemeyiz karsimiza o esnada baska yer cikar hersey olabilir

Sağ ol canım inşallah ben de iyi bir doktor bulabilirim Arkadaşlarla sohbet ederken doğum yapılacak hastenede mutlaka bebek yoğun bakımı olmalı diyorum. Ayy sen çok kötü düşünüyorsun diyorlar. Tam tersi iyi düşünüp her şeye hazırlıklı olmak lazım. Çok şükür kızımda hiçbir sıkıntı yaşamadık ama kader bu belli olmaz

Evet canım cerrahisi iyi bir doktor bulmam lazım. Başka şehirde doğuracağım zaten yol gözümde büyüyordu. Şimdi sağlık olsun da yol gidilir diyorum

Bencede çok iyi düşünüyorsun ben ilk oğlum 32. Haftada suyum geldi konyada gittiğim hastanede bebek yoğun bakım ünitesi yoktu devlet hastanelerine gittim özel hastaneleri gezdim almadılar beni sonra ambulansla ankaraya hacettepe hastanesine gittim çok eziyet çektim rabbim bidaha yasatmasın şimdi hastanenin bütün imkanlarını araştırıyorum ayni seyi bidaha yasamak istemem

Geçmiş olsun canım. Bu sefer çok sağlıklı atlatırsınız inşallah
Bir de ben bilmiyordum, doktor iyi diye bir hastaneye gidiyordum. Yeni doğan yoğun bakımı yokmuş. Doktor olan kuzenlerim müdahale etti. Hemen o hastaneyi bırakıyorsun dediler.

Bende cok takiyorum ama bazen takmamak arastirmamak iyi galiba umursuz olunca gayet rahat oluyor isleri banada aynen oyle diyorlar ozelde yaptigima bile laf yapiyorlar bu dogum yapmiyor dr yapiyormus diye dalga geciyorlar degermi okadar para vermeye ne gerek var herkes gibi sende git normal dr diye ama anlamiyorlar beni bende onlari bende istiyorm masraf olmasin ama kac dogum yapabilirim buda son artik rabbim iyisini bilir yas 35 oldu iki cocuk yeter varsin bundada dr ma gideyim para yerine gelir sende tak ama cok degil orta olsun yoksa o minnaklar saglikli dogunca insan kiziyor keyfini cikaramadim hamileligin diyr

Saol canım bencede doktor kadar hemşire ebe doğum hane içi hastanenin imkanlarida önemli benim arkadaşta mesela çocuk doğumda mikrop kaptı kuvezde tuttular görmek isteyin dogumhaneyi hijyenik mi bakın çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…