2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sizi cok iyi anliyorum ben kizimda tanidim 7 yil oldu kizim 7 yasina girecek erken dogum yaptim aylar oncesi anladi erken olacagini ve dogum zor sezeryanlikdik normal yaptirdi medipol e gittim ben sancim olunca orasi uygun fiyat diye beni doguma almadi bebegin kalbi durmus bu gece yatis yapalim sabah alalim dedi ben sanci ile kivranin ken zaten olmus cocuk dayanamaz dedi ben kendi dr aradim kalkip geldi karsindan esorfmanlari ile gece hemen acil mudahile ile normal dohum ile bebegimi yasatti kritik dogum uzmaniymis ben dikkat etmemisim hic gittigimde suanda her yeri gezdim yine ona gitmeye karar verdim uzak ama pahalida olsa sagligim ve bebegim onemli para kazanilir dedim gidiyorum poh pohlamaZ cok gulmez ama isini iyi yapar vucudunda cikan lekeye kadar dikkat eder hastasini unutmaz hicbir sey atlamaz beni 6 yil sonra tanidi dogumu hic unutmuyorum kizini gormek istiyorum dedi iyiki onu tanimisim ins bu hamileligimde dogumumda guzel gecer ne cok ovdum dr ama hak ediyor

Acibademde calisan ablam var ama sadece para tuzagi diyor bi ozelligi kuafor suda dogum fakan diyordu tabi hepsinin fiyat ayri gerci ..simdi sormadim ilk dogumda sormusdum ozaman normal dogum 12 bin di

Acibademde calisan ablam var ama sadece para tuzagi diyor bi ozelligi kuafor suda dogum fakan diyordu tabi hepsinin fiyat ayri gerci ..simdi sormadim ilk dogumda sormusdum ozaman normal dogum 12 bin di
Ya bende biraz onu farkettim aslinda toplasan bi iki gun kalcan hastanede simdi fiyat diaridan doktorla toplam 16 17 gibi oluyo cok gereksiz geldi yani devlettede dogum yapiliyo normal fiyatta ozel yerlerdede ama simdi nereye gidicem bilmiyorum kalakaldim yani

Canım bende İstanbul/Şerifalide oturuyorum ve aile doktorumuz Ümraniye de bi hastanede . şiddetle tavsiye ediyorum hemDe yol olarak da uzak değil Ümraniye merkezde hastane özel . Eğer ki düşünürsen özelden mesaj atabilirsin kuzum .. dilerim hayırlısı olur senin için

Aaa ben de orada oturdum beş yıl. Sonra memlekete döndük. Çok severim caddedeki kafelerini

Geçmiş olsun canım. İnsanın başına hiç beklemediği şeyler geliyor. Benim de bu doğumda rahmimi kaybetme ihtimalim var. Çok iyi bir doktor bulmam lazım ama nasıl

Bilmiyorum da 12bin 13 bin bana çooookk geliyor onun yerine evladım için farklı şeyler de kullanırım o parayı .. gayet makul fiyata doğum yapan özel hastaneler de var.. yada özel hastane imkanı olmayıp devlette yapacak olan da vardır.. bu kadar konfor bu kadar büyük rakamların gereksiz olduğunu düşünüyorum.. Allah’a verilecek hesabı düşünerekten.. herKese rabbim gönlündekini versin .. bu benim özel yorumum.. eleştiri yapmadım kişiye özel birşey söylemedim lütfen yanlış anlaşılmasın

Bana erkek dediler bariz erkek oldugunu bende gormustim 11. Haftadaydik sonra nipty testte kiz oldugunu ogrendik cnm :)
Canım kız organı da başta öne doğru çıkıyor, sonra içeri giriyor . O yüzden 16 haftadan önce tahmin yapmamak gerekiyor ama nedense doktorlar aceleci

Bana erkek dediler bariz erkek oldugunu bende gormustim 11. Haftadaydik sonra nipty testte kiz oldugunu ogrendik cnm :)
Bana ilk erkek dediğinde hiçbir şey anlamamıştım, neden öyle dedi bilmiyodum da. Heyecandan usg ye bile dikkat etmemişim Ama bugün gerçekten kız olduğunu bende gördüm. İki bacak arasını açtırmak için baya uğraştık ama bian açılınca baktık düzdü, bi çıkıntı yoktu

Canım zaten şimdi herşey tatsız tutsuz maskeyle gezmekten nefes alamaz olduk evlerden çıkmıyoruz, zor bi süreç..
bu arada validene allah şifalar versin canım

Canım zaten şimdi herşey tatsız tutsuz maskeyle gezmekten nefes alamaz olduk evlerden çıkmıyoruz, zor bi süreç..
bu arada validene allah şifalar versin canım
Kayınvalidem beş buçuk yıl kanserle savaştı, şubatta vefat etti canım. Hepimiz savaştık ama olmadı

12-13 bin neymiş ya

benim sigortam olduğu için ücret ödemiyorum ama ödeseydimde 2019 yılında 3600 falandı şuan 4-4500 civarıdır..
Gerçekten uçmuş fiyatlar

Ben orada enteresan bi sekilde cikinti görmüştüm komediydi doktor gostermsti ona ragmen kizmis bebisim kesin seninkide kizdir cikinti yoksa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…