2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de aynen öyleyim geç uyanıyoruz biraz ses çikarmiyor kızım. Bugün erken kalktık dişçiye gittik cok uykusuzum. Yorgunluktan oluyor bence vakit az buluyoruz o zamanda tlf vs uğraşmamak lazım. Ben öyle yapıcam.Dinlenmek lazım.

Selam kızlar. 3 ayın bitmesiyle uyku hâli ve aniden acıkma hissi bitti. Normal mi acaba? Hamilelik uygulamasında daha devam eder yazıyor ama

Aynısı bende var gece çok zor uyuyorum gündüz de çekyat uzanmaya gorim hmn uykuya dalıyorum uyku dediğimde ya 20 dakika yada yarım saat ama gece hiç yok sanki gündüz dünyanın uykusunu almışım gibi

Hepimiz için hayırlısı olsun tabiki sağlıklı olması ilk isteğimiz ama ilk çocuğum erkek bu da kız olsa hiç fena olmaz ben de çok seviyorum kız çocuklarını ikra meyra da kız dedi bakalım inşallah yakın zamanda öğrenebilirim ben de

Senin hislerinin tersi çıkıyor korkma,
gerçi benimde sadece kendi çocuklarmda tutuyor sanırım ama neyse
Hah 30 daha iyi olmuş bir gün bir gündür
Yaa bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum

Aynısı bende var gece çok zor uyuyorum gündüz de çekyat uzanmaya gorim hmn uykuya dalıyorum uyku dediğimde ya 20 dakika yada yarım saat ama gece hiç yok sanki gündüz dünyanın uykusunu almışım gibi
Ya bende inadına çok uyuyorum yaklaşık 12-13 saat rahat uyuyorum bende hamilelik uyku yapıyor sanıyordum

Aynen kullanmak zorundayiz vucudun neye ihtiyaci oluyor biz bilmiyoruz mecburiyetten kullanacagiz saglikli hayirli sekilde dogsunlarda

Ben 3 de 4 de anca uyuyorum ama sabah 8 de bir uyanıyorum yastıktan kafamı kaldıramıyorum bir daha uyuyorum sonra böyle saat başı uyanmaya başlıyorum ama sürekli uyandığım içinde uykumu alamıyorum daha çok uyuyasım geliyor
Yatmadan önce duş mu alsan acaba canım ben mayışıp kalıyorum öyle yapınca

Bende kullanıyorum
Coraspirin
Kan ilacı
Omega 3
D vitamini
Coraspirini tansiyon icin verdi bana balik yemedigim omega ve kis ayi icin devit 3 kansizlik varmis gynoferon hepsine ihtiyacim var ama kizima hamileyken bukadar ilac icmedim

Ya bende inadına çok uyuyorum yaklaşık 12-13 saat rahat uyuyorum bende hamilelik uyku yapıyor sanıyordum
Ne mutlu sana ben sırf gece uyusam tmm benim için yeterli gece dediğimde zaten yatana kadar 1 oluyor 1 den sabah namaza kadar derin uyusam ooo dunya benim ama yok mutlaka geç daldigim gibi bide gece arasi uyanip uykuya dalmak ne çin bekliyorum o da çok can sıkıntısı oluyor sonrası zaten sabah çocuklarım var 3 tane ebasi canlı ders kahvaltı su derken zaten kalkmam gerekiyor o yüzden gece uykusu büyük nimet

Ferro sanol regenesis dvit. Decavit bitti bi iki gündür içmiyorum şimdi diğer ilacı alıcam dr balık yağını ayrı yazmadı çok olur diye. Ben kaçiriyorum arada unutuyorum ilaçlari.
Cok ilac olunca kafa karisiyor devacit benimde bitti ama gene yazdi kullan kesme dedi coraspirinide 34 haftalik olana kadar kullanacagim diyerlerini dogum yaptikdan sonra devam edecekmisim

Yok farketmiyor geçen akşam duş değil bildiğin bir saatten fazla kaldım bonyadan sonra gece 2 buçuk yatak dönüyordum daha dalmamistim düşün

Bende bunaldim evde ya salgin bitsede biraz hava alsak belki yuruyusler iyi gelir hamladik iyice agrilar da hamlikdan oluyor cogu

Hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar
Evet çok şükür bir kızım olduğu için bu sefer cinsiyet hiç fark etmez Ama gerçekten cinsiyet değil, insanlık önemli. Hep söylüyorum. Kayınvalidemin iki oğlu var. Hastalandığı zaman bir oğlu yemek yaptı, bir oğlu temizlik yaptı

Aynen öyle hayırlı insan olsunlar inşallah,benim de dikkatimi çeken o çevremde hep erkek çocuk varsa bir evde annelerine daha bir yardımcı oluyorlar alışmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…