2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benimde düşünmeye firsatim yok canım ama iki gün telaşlandığım zamanlar oldu sonra gösteriyorlar kendilerini merak etme
İnsallah....Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. Var olan yavrularimiza sağlık versin bekledigimiz besledigimiz bebeklerimize de saglikla kavusmayi nasip etsin. İcinde bulundugumuz surec hastaliklar vs insani karamsar hale getirebiliyor. İyi dusunmemiz gerek bebeklerimiz için umut dolu olmaliyiz... Anne olmak zor ama en güzel duygu.

Çok erken öğrenmişsin ilk hamilelikte ben de öyle erken öğrenmiştim inşallah bu da öyle olur bir oğlum var bir tane de kızım olsun çok isterim inş herkesin gönlüne göre sağlıkla gelirler

Çok erken öğrenmişsin ilk hamilelikte ben de öyle erken öğrenmiştim inşallah bu da öyle olur bir oğlum var bir tane de kızım olsun çok isterim inş herkesin gönlüne göre sağlıkla gelirler
Aynı benim gibisin inşallah gönlüne göre olur

Amin

İnşallah balım hayırlısı artık ama inşallah defne müjdesi gelir 31 ine değilde 30 una gidicem kuzum yılbaşı tatiline denk gelirse Dr gider falan bizim Dr tatili gezmeyi çok seviyor riske atamam
Hoşgeldin inşallah hayırlısıyla bir an önce geçer kusmaların bi an önce Dr ilaç yazmadı mi ben oğlumda çok kustum ama bi ilaç vardı adını unuttum günde iki kere kullanıyordum çok rahatlatiyordu
Yaa aynen bende sırf o çatı muayenelerinden dolayı erkek dra gidemiyorum kocaman elleri var korkuyorum
Benimde kız olsaydı ismi Defne olacaktı nasip olmadı
Yaa inşallah bir dahakine nasıp olur hayırlısıyla bakalım bana nasip olacak mı inşallah olur
Selam kızlar benim de bugün kontrolüm vardı.
4subata ayrıntılı usg için randevu verdi.
Yaa nasıl geçti balım senin cinsiyet erkekti zaten demi keyfi yerinde miydi prensin

Merhaba ben de Temmuz annesi olacağım herkes sağlıkla miniğine kavuşur inşallah dün dr kontrolüm vardı 10+2 olmam gerekirken 11+2 çıktı usg de sizler tecrübelisiniz cinsiyet tahmini yapabilen var mı
Bence kıza benziyor ama hayırlısi ama bana çok güvenme ben kız takıntılı olduğum bana göre hepsi kıza benziyor inşallah gonlunden geçen sağlıkla gelsin dünyaya Ikra meyra ya sordun mu o çok iyi anlıyor bu işlerden MahidevranSultan de anlıyor o yorumlamış zaten bide İkra Meyra ya sor bakalım
Yaa Ceyda benim iki hamileliğimde de öyle oldu inşallah bunda hislerim yanıltır kız olur
Ahahha cansın sen bende bir sayfa açayım bari böyle
Yok sen anca bize kadarsin dur

Bendede dikiş yeri aciyor arada

Kaç haftAlık olacaksin cnm?

MahidevranSultan doktoruna sorarak boyadı.görünce yazar sana
Sanirim 22.haftaya geliyor canım tam hesaplamadim ama. İnşallah sıkıntısız gecer
Yaa nasıl geçti balım senin cinsiyet erkekti zaten demi keyfi yerinde miydi prensin
Evet canım erkek. Bu kez üniversiteye gittim ayrıntılı usgye orada randevu alabilmek için o da erkege benziyor dedi. Cihazı pek iyi değildi.

Oy maşallah bir kız Bir oğlan annesi ne de güzel yakışacak sana sağlıkla gelsin minik prens

Kızlar delircem her gece sabaha kadar uyanigim napsam uyuyamıyorum sabah 9 olunca geliyor uykum bi kaç gündür annemdeydim 9 dan 11 12 ye kadar uyuyordum oğluma annem bakıyordu rahattım gece uyuyabilme umuduyla gün arasında uykum ne kadar gelsede uyumuyorum. Ama çok enerjikte olamıyorum artık evime geçtim bide oğlum dokuzda uyanıyor yani hiç uyuma lüksüm kalmadı bu gece uykusuna bu çözüm yok mu ya uykusuzluğun verdiği halsızlıkten oğlumu evi ihmal etmekten çok korkuyorum

Allah Allah neden acaba ya
Uyumadan evvel süt ayran yoğurt denedin mi,banyo yapıp yatsan?

Nasıl kiz sabaha kadar hiç uyumuyor musun? Benim 12de pilim bitiyor bazen gec uyuyorum ama uyumayınca insan sersemlesiyor. Gün de iyi gecmiyor.

Bende öyleyim ya gram uykum yok sabah ise gidiyorum böyle gündüzde uyuyamiyorum ddiğer oğluslarimda devamlı uyuyordum buseferde erkek ama uykusuzum enterasan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…