2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Serdar Ortaçın seni çöpe atacağım poşete yazık şarkısı bizden baba tarafına gelsin (halam hariç)
Anne tarafı candır ya samimi sıcakkanlı eğlenceli,baba tarafı gibi soğuk nevale değiller

Benimde fsh hormonum yüksekti. Kist görüntüsü yoktu yumurtalarda yinede pko oluyor tabi.
Bende 2.yi düşünürsem ne zaman deniyim diyodum söylediğin gibi bu seferde hemen olabilir
İki yıl geçsin inşallah başla Bu bebeklerimiz sağlıkla gelsin nasipse Ama arada yaş farkı olmasın diyorsan güzel olur

İyi yapmışsınız canım. Ben de kapalı havuzu olan bir otele mi gitsek diye düşündüm ama yemek içmek hep sıkıntı. Virüs artık her yerde. Yine evdeyiz galiba

Baba tarafı aynen ya bi de içten içe çekemiyorlar Gerçi ben anne tarafınında hayrını görmedim Annem aşırı düşkün ama görmese 24 saat telefonda konuşur onlarla.

Bizde 6 yıl istemedik ozamanlar birde mahallede oturuyorduk . Çocukları olmuyor diye dedikodu çıkarıp bana bi karışım falan teklif etmişlerdi

Benım kızım 30 haftalıkken belli olmaya başlamıştı hele dışardan kimse anlamazdı tesettürlü olduğum için ama bu bebek şimdiden belli diyo
Sanırım 2. Gebelikten dolayı hemen öıkıyoe

Baba tarafı aynen ya bi de içten içe çekemiyorlar Gerçi ben anne tarafınında hayrını görmedim Annem aşırı düşkün ama görmese 24 saat telefonda konuşur onlarla.
Bende anne tarafımı severim. Babamı bile kendi akrabaları değil gidince annemin tarafı misafir eder.
Benimde teyzem annemi hergün arar evinde ne var ne yok herşeyini biliriz

Bizde 6 yıl istemedik ozamanlar birde mahallede oturuyorduk . Çocukları olmuyor diye dedikodu çıkarıp bana bi karışım falan teklif etmişlerdi
Banada şu otu kaynat iç falan diyolardı
15 günde bir sen adet oluyo musun fln diye garip sorular soruyolardı. Eşimin başka şehirde uzaaaak akrabası var her aradığında onların bebeği oldu mu diye soruyomuş. Şimdi kendi kızının olmuyor 3 yıldır gitmediği doktor kalmadı.
Bu ülkede ciddi sağlık sorunu olup bebeği olmayana Allah sabır versin.

Bende anne tarafımı severim. Babamı bile kendi akrabaları değil gidince annemin tarafı misafir eder.
Benimde teyzem annemi hergün arar evinde ne var ne yok herşeyini biliriz
Çok düşkün sorun orada bizim Covid zamanı orada kalıyormuş kaç gündür konuşmuyorum küstük Fedakarlık karışılıklıysa ne güzel sizin için.

Amin amin biz gülüp geçiyoruz istemediğimiz için ama isteyip te olmayanlar için bu sorular çok ağır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…