2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Oğlunun doğum gününü kutlarım kuzum iyiki doğmuş Allah Defnemizin de doğum günlerini kutlamayı nasip etsin inşallah

Amin inşallah herkes yılı suçluyor Ne güzel gitmişken biraz kafa dağıtırsınız iyi olmuş senin için :)
Aman yıl suçlu tabi Bihterin bir sözü vardır hiç yaşamamış olamayı dilerdim bu seneyi diye iyi oldu evet ama internet yavaş çekiyor ama şömine olayı falan güzel yani severim burayı

Cinsiyeti öğrenmeyenler nasıl dayanıyorsunuz ya ben doktor doktor gezecektim öğrenene kadar neyseki 2 doktor gezdikten sonra öğrendim. Bütün memleketi gezmeme gerek kalmadı
Valla benim memlekette bir devlet hastanesi var birde çook eski bir özel hastane var içindeki eşyalarda eski birde özel poliklinik var 500 tl veriyorsun, iki hafta daha beklerim öğrenmek için ama gidip 500 tl yede vermem çocuma bişeyler alırım onun yerine beklemekten başka yapacak birşey yok küçük şehirde

Amin inşallah herkes yılı suçluyor Ne güzel gitmişken biraz kafa dağıtırsınız iyi olmuş senin için :)
Bu arada Yılmaz'ın ölümünü izledin mi ben çok az izleyebildim ama asıl sahneleri gördüm yılmaz ve demirin konuşmasını demirin Yılmaz'i kurtarmasını ve Yılmaz'ın ölümünü izledim

Çok güzel maşallah burun kemiği ölçümü için doktorum benide çağırmıştı tekrardan ,gittiğimde ölçememişti,önemli birşey mi acaba bende gitmedim ,diğer herşeyi ölçüldü ense kalınlığı falan güsel elh.

Aman yıl suçlu tabi Bihterin bir sözü vardır hiç yaşamamış olamayı dilerdim bu seneyi diye iyi oldu evet ama internet yavaş çekiyor ama şömine olayı falan güzel yani severim burayı
Aynen bizim suçumuz yok Aman iyi olmus internet telefon az uzak kalıp kafa dinlemek lazımBizde yedigöllere gitmiştik güzel yerler

Bu arada Yılmaz'ın ölümünü izledin mi ben çok az izleyebildim ama asıl sahneleri gördüm yılmaz ve demirin konuşmasını demirin Yılmaz'i kurtarmasını ve Yılmaz'ın ölümünü izledim
Ben bakmadım sinirim bozulmasın diye ya Demirle konsumasına özette baktımda bütün sezon kavuşmalarını bekle sonra böyle olsun Züleyha şimdi Demir’e aşık olur

Aynen bizim suçumuz yok Aman iyi olmus internet telefon az uzak kalıp kafa dinlemek lazımBizde yedigöllere gitmiştik güzel yerler
Tabi canım bizim ne suçumuz olacak hepsi Amerika'nın oyunları
Yine bir yolunu bulup geldim
Ya bayılırım oraya çok severim öyle yerleri Abanta da bayılırım

Kızlar ben erkek doktor tercih ediyorum. Kadınlar bazen çok agresif gergin olabiliyor
Doğumda da erkek doktor seçicem napim ya doğum yapmak ayıp mı sanki.
Benim doktorum da erkek. Kadin doktora gitmek aklimin ucundan bile gecmedi. Biz kadinlar tum duygularimizi belli edebiliyoruz gun icinde milyon defa ruh halim degisiyor erkekler daha profesyonel tepkilerini belli etmeme konusunda. Ben de huysuzum doktor bsna ters bisey dese tepki veririm bu nedenle erkek sectim.

Ben bakmadım sinirim bozulmasın diye ya Demirle konsumasına özette baktımda bütün sezon kavuşmalarını bekle sonra böyle olsun Züleyha şimdi Demir’e aşık olur
Ay inşallah
Ama o hepsinin öğrenme zamanları vardı mahvoldum orada, Züleyha Yılmaz'a hayallerini anlatıyordu o sırada oğluma iyi bak Züleyha dedi fenalaştı doktorlar geldi ölüm saatini söyledi falan orada koptum
Artık final yapmalılar hem Hünkar hem Yılmaz daha kimin gitmesi gerekiyor acaba

Bence de final yapar yakında ama bi hünkar Yaman olduktan sonra onun gibi davranır artık. Kendi çikmiş diziden üç yıl emek verdi Böyle bırakmasaydı Uğur güneş ya.Biz evde sıkıldık bunaldık izliyoruz sen bırak boşver tadını çıkar manzaranın

Son düzenleme:
Bende tutturcan inanıyorum
Kuzum annemdeyim ya telefon yasagi koydu hep elimde diye evlenip iki cocuk annesi de olsan anneden korkuyorsun işte yarın eve gitcem daha aktif olurum inşallah
Ay bende seni sordum tam
Yazdım valla üste kuzum
İzledim azda olsa canım çıktı ağlamaktan
Kalp kalbe karşı iste❤
Oğlunun doğum gününü kutlarım kuzum iyiki doğmuş Allah Defnemizin de doğum günlerini kutlamayı nasip etsin inşallah
Sağol canim benim ay insallah ağzın bal yesin ne guzel konuştun öyle
E Elayagiz nice yıllara doğum günü kutlu olsun yakışklının
Sağol balım cok tesekkur ederim
Arkadaşlar felaket tellalligi yapmak istemem ama bence 2020 2021 in fragmaniydi
Ali rahmet te hakkın rahmetine kavuşuyor kalp krizi geçircek ölcek bencede final yapmalılar Çok saçma olcak dizi hazir azrail cukurovaya gelmişken mujganin o sevimsiz halası da ölse keske

Başka projesi varmış aman burada hamile kadınları ağlatmaya değer mi,kendimi Züleyhanın yerine koydum da böyle bir acı yok gerçekten,hele o fekelinin evlaat diye bağırması falan ay yine gözlerim doldu
Ahaha doğru ama Yılmaz'ın ölümünü kaçırmazdım dondu zaten sürekli ağız tadıyla izleyemedim sinirlerim bozuldu

Bende inanıyorum tutturcam

Kız deme öyle ağzını hayra aç,ama bencede öyle
Ali Rahmet mi ay yok artık
Yok kız o ölmesin sürünsün istiyorum hapse düşsün orda da Hünkarı bıçakladığı gibi bıçaklansın
Bugün yine çok ağladım Yılmaz'ın ölümüne

y o halayı daha yakalayıp daragacında sallandırmadılar mı

Ben iyi ki izlemedim o zaman her şeye agliyorum bunada aglamayim O Projesi’de elinde patlar inşallah bize neler yaptı biraz yüzünü eskitseydi tutan bi yapımdan çıkınca öyle oluyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…