2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allah Allah cok mu acıydı? Dokunmuş demekki veya üşütmüşsün de miden dolunca hemen sinyal vermis heralde ishal sancisidir o korkma. Kahve icebilirsin iyi gelir
Bazen bana da boyle oluyor.Ozellikle yemek biraz aciysa bile cok kivraniyorum. Bol bol su ic. İshale iyi gelen seyler yiyebilirsin. Gecmis olsun
Normal yemek yemek agir geldi sanirim. Acidan yerlerde kivrandim saka gibi neyse esim zorla uyu uyu dedi uyuyup uyaninca gecmis. Cok tesekkurler ederim

Bende hamile olduğumu öğrendiğimde sevindim ama sonrasında kendimi hazır hissetmiyormuşum gibi geldi. Hamile değilmişim gibi hissediyordum kalp atışını duyunca korkularım geçti

Bende hamile olduğumu öğrendiğimde sevindim ama sonrasında kendimi hazır hissetmiyormuşum gibi geldi. Hamile değilmişim gibi hissediyordum kalp atışını duyunca korkularım geçti
Benim 8.hafta başladı bu hissiyatım. Bakalım hayırlısı artık canım inşallah geçer.

2 tane kayıp olunca 3. De de olur mu acaba korkusundan anneler ilk gebelikleri kadar çok bağlanamayabiliyorlR

Canim beniimm askin cok tatli ama nasil da zor bir surecten geciyoruz
Kimimiz yedikce yiyo simdiden kiyafet degistiriyo kimimiz açlıktan ölüyoruz
Kimimiz kocaya sardı kimimiz bebege kızdı havaya toz uçsa delleniyoruz
Sen bebegini aldırmadın canına kastetmedin sadece insaniz biz zaaflarimiz var nefsimiz var hicbirimiz dort dortluk degiliz ki o yuzden bebege zararlı olan her seyi yavas yavas birakacagina eminim ben eger bebegi gercekten istemeseydin aldirirdin olur biterdi
Ama sen zoru sectin anne olmayi sectin
Bugun hissetmezsin o duyguyu yarin dibine kadar yasarsin ertesi gun umrun olmaz bunlar cok normal ama hepsi gececek bence senden cok guzel bir anne olacak

Kızlar mesajlarınızı okudum B bitkiselhayat canım özelliklle senın yazdıklarını bende yasıyorum bende gebelıkten once sıgara kullanan bırısıyım dun dayanamayıp bı tane ıctım ve vıcdan azabı çekmedım ultrason fotoğrafını buzdolabına yapıstırmıstım ona bakıncada ağladım gece yatarken mutluyum sabah kalkarken yine kilo aldım göbege bak şimdi işe de gitcem bu pantolon da ne sıktı modundayım hatta dün en çokta ben kılo aldımm ya bu böyle gıdıcek hep diye agladım yanı o kadar degısık duygular yaşıyorum kı kelımeler kıyafetsız kalıyor esıme yaptıgım zulüm ayrı zaten arkadaşının nıkahına bensız gıdemezsın sen bekar gıbı bensız mı takılcan dıye ayrı problem yarattım gerçekten kendımı tanıyamıyorum bebege anneliğe hazır degilmisim gibi geliyor bazen o en son gittimde doktora buyumus gordum ya o an cok duygusaldım suan gene mı kılooo modundayım

Benim 8.hafta başladı bu hissiyatım. Bakalım hayırlısı artık canım inşallah geçer.
Canım bana da ara ara geliyor sonra geçiyor ilk çocuk olacaklar için bu his normal bence çünkü bundan sonra tüm hayat akışın değişecek mecburen ama şunu düşünüyorum hep doğduktan sonra onun kokusu, bakışı falan her şeye yeter bence

Olabiliyor bu durum kızlar. Benim de ikinci çocuğum olacak inşallah. 3 senedir istediğim bi gebelikti. Öğrenince çok sevindim ama şimdi oğluma ihanet etmiş gibi hissediyorum kendimi. Bu geçici hormonal bi durum muhtemelen.

Iyi geceler güzel anneler bir sorum olacakdı.yarın ikili test için randevum var saat 11 de kan alınacak ya aç tok fark ediyor mu acaba yaptıranlar bilgi verirse sevinirim.

Iyi geceler güzel anneler bir sorum olacakdı.yarın ikili test için randevum var saat 11 de kan alınacak ya aç tok fark ediyor mu acaba yaptıranlar bilgi verirse sevinirim.
Sadece ikili test içinse aç veya tok fark etmiyor. Ama başka değerlere de bakilacaksa aç gidilmeli tabii. Bende sadece papp-a ve free beta hcg bakıldı, toktum fark etmez dedi doktor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…