2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok sevindim yarın ben de gideceğim benim de kanama var bakalım

Benim gorumcemin de hamileyken pedi doldurcak kadar kanamasi oldu bi kere cok korktuk ama bebek gayet iyiydi, yiyecek rızkı varsa hicbisey olmuyor bebeklere ama iste annelik duygusuyla telaş yapiyoruz, kanama normal degil sonuçta. Rahatlamana cok sevindim Allah bi daha yaşatmasin insallah

Aaa yüzüm teoremi nedir ay evet en güzel kısımlarda alışveriş kısımları
Ahahah normalde yanlış yazmam ama bu hamilelikte karakter değiştirdim valla kontrol bile etmeden atmışım yazıyı Yüzük kız yüzük
Yüzük teorisi dediğin galiba di mi ? Benim onda hamile kalmadan önce erkek çıkıyordu hamile kalınca kıza döndü
Evet hamileyken yaptım ben sadece, bin tane şeyde kız çıktı makaslar üzerine mi oturmadım neler neler Bir tek yüzük teorisi erkek gösteriyordu Ama hayırlısı olsun inşAllah kız erkek o kadar önemli değil
O ney yüzüm teorisi bana da yapsana
Yüzük yüzük ya yanlış yazmışım

Çok sevindim. İnşallah kanama alanında kaybolur gider

Heee yüzük tamam ben de diyorum öyle teori varsa bilmem lazımdı diyorum amaaan önemli olduğundan değil eğlence valla vakit Geçiriyoz ben de karbonat denemiştim kız göstermişti

Çok çok çok teşekkür ederim canım belki de çok evham yaptığımdan beynim koruma mekanizmasına geçti şimdi ne yediğim ne içtiğim ne iş yaptığım ne ağrım hiçbirini kafama takmıyorum tüm evham uçtu anne gibi değil eski halindeyim inşallah görürüm bebişi ve o hissiyat geri gelir.. Dediğin gibi yalnızlık, iş stresi ve hamilelik ve bazı maddi sıkıntılar hepsi bu bilincimi oluşturmuş olabilir... Çok çok sağol canım valla delirdim zannediyorum bazen içim rahatladı

Hatırlarsan ultrason yolu gözlüyorduk. Ben geçen perşembe girdim Allah'ım kolları bacakları nasıl şekillenmiş tam bir mucize onu görünce nasıl rahatlıyor insan sen de görünce o hissiyatın geri gelecek emin ol

Aynen stresim biraz fazla o tetiklemiş sigara konusunu, 3 haftadır içmemiş tiksinmiştim ve benzer duygular yaşayanları gördükçe içim çok rahatladı... senin cinsiyet belli olmuştur inşallah ya işin heyecanı tabi ki de önemli olan sağlık... ben ve eşim, kardeşler aileler herkes kız istiyor aile erkek kaynadığı için..rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin, Sizin var mı aklınızda veya hissiyatınızda cinsiyet?

Canım ya çok sevindim iyi olmasına minnağının rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.. Sigara ile ilgili çok fazla makale ve çalışmaları okudum geçmişte.. 1 düşük değerli sigara ile lekelenme, düşük, akciğer gelişimi, yarık dudak, ani bebek ölümü, erken doğum vs. olmayacağını malesef adım gibi biliyorum. Keşke o kadar araştırmasaydım. Ama bugün veda etmeye karar verdim tekrar sigaraya. Ben kendimi biliyorum 2 3 tane içmem devamını getiririm. Keşke hareketlerini hissediyor olsaydım her şey daha kolay olurdu, buraya yazınca hamile olduğumu hatırladım biraz sanırım bu etki etti. Çok teşekkür ederim

Bin kere maşallah Bak işte geçen haftalardaki o heyecanım yok inşallah dediğin gibi olur canım salı günü bir şeyler görür ve heyecanımı geri kazanırım

Kaçıncı haftaydı canım senin salı günü benim 9+4 olacak gözükür mü acaba?

Bin kere maşallah Bak işte geçen haftalardaki o heyecanım yok inşallah dediğin gibi olur canım salı günü bir şeyler görür ve heyecanımı geri kazanırım
İnşallah bana da arkadaşlarım kalp atışını duyunca ağladın mı dediler yok dedim tek ağzımdan çıkan şey şükürler olsun oldu nasıl ağlamazsın falan dediler. Kendimi sorguladım baya ben neden ağlamadım ya ben hissiz bir insan mıyım ya diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…