2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana da doktor /80 erkek dedi Burda bazıları kız bazıları erkek dedi hayırlısı olsun

Bebek sol da erkek ise benim bebek solda doktor sol tarafında diye dış gebelikten şüphelenmişti
Kesenin neresinde olduğu önemli bu teoride. Doktorunuzun söylediği rahmin soludur bence. Tabi bunlar da tahmin yöntemi sonuçta kesin değil ama az kalmış sizin yakında öğrenirsiniz

Öyle mi hayırlısı olsun kızında erkeğinde çok güzel yanları var Allah bağışlasın oğlanlar anneye çok bağlı olurlarmış valla sorma erkenden meraklanıyoruz işte halbuki zamanı gelince öğrenicez bunlarla vakit geçiriyoruz bakalım benim ki tutacak mı

Kesenin neresinde olduğu önemli bu teoride. Doktorunuzun söylediği rahmin soludur bence. Tabi bunlar da tahmin yöntemi sonuçta kesin değil ama az kalmış sizin yakında öğrenirsiniz
Bana /80 dedi doktorum ikili tarama da erkek dedi İkra meyra ilk kız sonra erkek dedi bilmiyorum

Yaa kiyamam inan bana ilerde bunlari dusunup esinle beraber gulup gececeksiniz
Bunun gecici bi surec oldugunu bil olur mu kendini de sakin suclu hissetme

Geçmiş olsun tansiyonun çıkmadıysa sorun olmaz merak etme tansiyon yükselmesi bebeğe giden damarları kapatıyor ondan bebeğe kan gitmediğinde kalbi duruyor zannımca öyle durumda tansiyonun normal tutmaya çalış inş birşey olmaz kansulandırıcı kullandığın içinde tıkanıklık olmaz rahat ol yani yinede doktora anlat bu durumu önlemsel birşeyler diyebilir yada bu durumda endişelenecek birşey yok der ben böyle şeyler okumuştum ama internet bilgisi neticede
İhlamur iç gün içinde doktorlar izin veriyor sakinleştirici özelliği var kendini dışarıya kapat ne kadar huzursuz gebelik geçirirsen bebeğinde doğduktan sonra ağlama nöbetleri geçirebilir Ben eşim ne derse desin bu dönemde inan umuruma gelmiyor cevremdeki durumlarda kendimi hazıladım kapattım.

Teşekkür ederim. İnşallah öyledir. Ve umarım bende herkese kapatabilirim kendimi her koşulda.. Normalde böyle duygu patlamalarım pek olmaz ama hamilelik dönemlerinde gergin oluyorum ben sanırım ne kadar sorunsuz olsun istiyosam sorun çıkıncada bi o kadar geriliyorum galiba kontrolüm dışı sorunlar diye

Yani ama yedi ay var daha insan herşeyi öğreniyor Hamilelik bitse bebek gerginliği hissediyor doğduktan sonra huzursuz bebeler oluyorlar birde sürekli ağlayan bebek lohusalık bu durumlarda zor. Çevrenle çok yakınlık kurma bu dönemde kendini mutlu eden şeyler yap günlük işlerinide yap bunun gebeliğe zararı olmaz hemde seni oyaladığı için çok düşünmemiş olursun

Çok doğru aslında bende eşime kimse gelip bakmasın ben yemeği yaparım sen diğerlerini yapıyon idare ederiz dedim. Ama ikinci kürtaj zamanı riskli gebelikti, bu seferde 6.hafta bitimi akıntım koyulaştı bi akşam leke yada kan olacak diye korktum yemekle uğraştığım bi gündü doktoru aradım endişelenip saat 21-22di. Endişelenme dinlen ilaçlarını al uzan sadece dedi.
Benim rahim yerleşimimden dolayıda bulaşık ve çamaşır makinasına eğilme demişlerdi 2. Kürtajdan önce.
Onların etkisiyle aman bişi olmasın mantığında eşim bişi yapsam panik oluyo o zamanda ya bişi olursa vesvesesi veriyo diye yapmıyorum 13-14hafta olsun yaparım yavaştan bişiler, 4-5aylık olsa normal hayata dönerim modundayız. Uğraş olsun diye örgü örüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…