2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hangi şehir hastanesi acaba

Bende şehir hastanesine gidiyorum ve çalışıyorum. Oradaki doktorlarda devlet hastanesinden geliyor benim gittiğim şehir hastanesi yoğun ve randevu bulmak çok zor.

Kızlar ya 9+4te crl 27 çıktı. Sizce normal mi? Şu yüzden soruyorum ikili testi bu haftadan sonra yaptırabilirsiniz deniyor ama 45mm olması gerekiyormuş minimum? Sizin kaçtı 9+larda
Normal bence. Şimdi baktım benim de 9+4 de 28.4 çıkmış. Daha bence yapılma zamanına var. Ben 12 haftada yaptırcam yani haftaya

Öyle tabi en güzeli o, normale bi alternatif gibi düşünmemek lazim sezeryani ama malesef öyle algılıyoruz nedense
Canınız hangisini istiyorsa öyle yaptırın hayat sizin vücut sizin karar sizin. Normalde sezaryende bizler için sonuçta. Ama tek tavsiyem çevrenizdekilere aileniz hariç keyfi yaptırdığınızı söylemeyin dillerinden kurtulamazsınız. Ama bi sağlık durumu olduğunu bilseler o kadar üzerinize gelmezler. Çevrenizde öyle insanlar yoksa daha iyi tabi

Bu ikili test için ilk defa devlete geldim doktor resmen uyuyordu, hiç bişey söylemedi bunu bile ben internetten sonuç sayfasından buldum kendi doktoruma 2 hafta sonra gideceğim
Diger kizlar da atar belki karsilastirirsin ama bence hiic endise etme canim. Bu deger cok normal olabilir veya bebek gec olusmus bir hafta vs geriden geliyor olabilir. Sonrasinda kapatir o farki da.

Çok haklısınız ikisi de bizim icin önemli olan sağlıkla kavuşmak. Valla cevremde normal doğum yapan yok hepsi normali deneyip sonradan sezeryane dönen insanlar, kuzenlerim eltim görümcem kimse bisey diyemez açıkçası

Öyle tabi en güzeli o, normale bi alternatif gibi düşünmemek lazim sezeryani ama malesef öyle algılıyoruz nedense
Epidural anesteziylede normaldığum yapanlar gayet rahat olduğunu söylüyor. Birde sezeryandan sonra enfeksiyon riski de var ve süt normal doğuma göre daha geç geliyor.

Çok iyi o zaman milletle uğraşılmıyor yoksa

Epidural anesteziylede normaldığum yapanlar gayet rahat olduğunu söylüyor. Birde sezeryandan sonra enfeksiyon riski de var ve süt normal doğuma göre daha geç geliyor.
Öyle tabi riskleri var ama boyum cok kisa kemik yapım büyük ihtimal normale müsait değildir, bircok doktor boy konusunda hiç düşünmeden sezeryan öneriyor, o yüzden bunu bile bile normali denemek boşa kürek çekmek gibi hissettircek bana yani inanmicam başarabileceğime büyük ihtimal

Doktora soyledim ama ilac da istemedim direneyim diye patates, Beyaz peynir, pirinc lapasi gibi yiyecekler onerdi. Hakikaten de bunlar iyi geliyor ama bir noktada canim normal yemek de yemek istiyor yani. Bana havuc da iyi geldi. Az kaldi umarim haftaya 12. Haftayi doldurmamizla rahat evreye geceriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…