2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok şükür. Yoğun kusmalarınızın peşine bıçak gibi kesilme ne zaman oldu acaba? Ben de o günü bekliyorum :)
ben yazacaktim simdi sen yazdin 12. haftanin icindeyim hala dewam ediyor özellikle aksamlari yemekten 45 dk yada 1 saat snra muhakkak yediklerimi cikartiyorum napicaz ne zamn gececk bogazim aciyor suan 😔🤦‍♀️

Çok şükür çok sevindim sonuçlarının iyi çıkmasına🥰 Darısı bizim başımıza artık😇 Artık canım kızım diye seversin göbüşünü😍
çok teşekkür ederim. eşim şimdiden "prenses" diye sevmeye başladı :KK70:
Ben de çin takvimine inanmazdım ama bak seni bilmiş. İçine doğuyor muydu peki cinsiyeti merak ettim 🙈🥰
İçime doğan bir şey olmadı, 6. hissim kuvvetli değildir. Sadece kontrole gideceğimiz sabah bir an "erkek" diyecekmiş gibi geldi, eşim de öyle hissetmiş. sonradan söyledik birbirimize. Biz tutturamadık. :p

ben yazacaktim simdi sen yazdin 12. haftanin icindeyim hala dewam ediyor özellikle aksamlari yemekten 45 dk yada 1 saat snra muhakkak yediklerimi cikartiyorum napicaz ne zamn gececk bogazim aciyor suan 😔🤦‍♀️
Ay evet akşam yemeği asla kalmıyor midemde 🙁 genelde aç uyuyorum 😢 ben patates püresi yiyip öyle uyumaya çalışıyorum o bayaaa bastırıyor midemi belki sende denersin canımm

Ay evet akşam yemeği asla kalmıyor midemde 🙁 genelde aç uyuyorum 😢 ben patates püresi yiyip öyle uyumaya çalışıyorum o bayaaa bastırıyor midemi belki sende denersin canımm
kg da oynamada oluyor istihfar etmeme ragmen stabil 😄 bi deneyeyim cnm yedigim en guzel ögün kahvaltı mis gibi yiyorum 😻

Benim 1 haftadır sabah bulantılarım geçti. Sabahları çok seviyorum :) ama saat 4 gibi tekrar başlıyor. 6 gibi öğürüyorum artık ne çıkarsa ve yatana kadar mide bulantım devam ediyor. Yavaş yavaş azalacak heralde bu şekilde

Ben de devlet özel karışık gidiyorum. Ama ikili teste devlette güvenemem gibi geliyor. Benim sorduğum fiyatlar da hep böyle. 600 700. Ama benim anladığım bir tek burna enseye bakıp yollamıyor. Böbreğe bağırsağa falan da bakıyor. Çünkü USG yarım saat sürüyor diyorlar. Napcak bu yarım saatte. Devlette ise 5 dk sürüyor diye duydum. Yani fark var bayağı
sizin bu yazdığınız ikili test değil de detaylı ultrasonmuş gibi geldi bana. o daha sonra olmuyor mu acaba?

Bir de fikrinizi soracağım. 12. haftada olduğum için multivitaminlere başladım. Doktor "folik asite devam edebilirsin." dedi. Ama multivitaminlerin içinde de bayağı folik asit var zaten. Folidays'i artık bıraksam daha mantıklı değil mi?

kg da oynamada oluyor istihfar etmeme ragmen stabil 😄 bi deneyeyim cnm yedigim en guzel ögün kahvaltı mis gibi yiyorum 😻
Ben 1.5 kilo vermişim.. ama üstünde durmuyorum ilk aylar normal buda .. bende en çok kahvaltı seviyorum ahahha 😂 yediklerim orda da belli şeyler olsada en rahat kahvaltı geçiyor 🤗 yalnız olmadığımı bilmek beni çok rahatlatıyor en azından burda okudukça

Çok şükür. Yoğun kusmalarınızın peşine bıçak gibi kesilme ne zaman oldu acaba? Ben de o günü bekliyorum :)
Tam bu sabah
Daha düne kadar her sabah en az 3 kere gun icinde de bir kac kere kusuyordum agzima giren tek sey cubuk kraker ve leblebiydi elim bile çiğ et kokuyodu her seyden herkesten nefret ettim ama sabah bi uyandim kusma yok hafif mide bulantisi var ama kusma yok tabi inanilmaz korktum hemen gittim ultrasona sukur sorun da yok normalde 10+4 bugun ama 11+4 cikiyor ultrasonda
Darisi basina insallah

Selam kızlar tsh problemi olanlar için yazıyorum. 1 ay önce 4.4 tü. 50 mg ilaç kullandım. 0.4 e düşmüş bugün.
12. Haftadan sonra bebek kendi troidini üretiyor diye biliyorum bayağı düşmüş belkide ilaç kullanmanız gerekmez bende bir ay felan kullanıp bırakıyorum ara ara ölçtürüyordum beş olmuştu başladım ilaca düşünce bırakacağım

sizin bu yazdığınız ikili test değil de detaylı ultrasonmuş gibi geldi bana. o daha sonra olmuyor mu acaba?

Bir de fikrinizi soracağım. 12. haftada olduğum için multivitaminlere başladım. Doktor "folik asite devam edebilirsin." dedi. Ama multivitaminlerin içinde de bayağı folik asit var zaten. Folidays'i artık bıraksam daha mantıklı değil mi?
Benim ek vitaminlerimde de folik asit olunca doktor gunluk 400 mikrogram olarak ayarlamami, yani folik asidi birakmami onerdi.

X