2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba. Dün gece şiddetli diş ağrısi çekip uyuyamadım. Dişçiye gittim antibiyotik yazdı iltihap olmuş dişim. Kanal tedavisi şart ama röntgen çekmeden yapamam doktoruna danış dedi. Doktoruma sordum sakıncasi yok sadece röntgeni 12. Haftan bitince korunaklı çektir dedi. Çok üzüldüm bebeğime bir şey olucak korkusu var. Bir de stresten mi bilmiyorum sağ kasığımda batmalar başladi

Benim de bebegim 13 aylik. Doktor emzirmemde hic bir sakinca olmadigini soyledi. Doğumdan sonra ikisini birden emzirenleri cok duyuyorum. Yanliz benim artik gogsumun birinden sut hic gelmiyor. Sadece biriyle emziriyorum. Hakkaten azaliyor sut.
Allah yardımcın olsun canım. Bulanti yasamak, yemek yiyememek, buna ragmen emzirmek zorunda olmak hic kolay degil. Benim hic bulantim vs olmamasina ve hatta herseyi yemememe ragmen 2 kg vermişim. İnsallah bir an once gecer bulantilarin.

M Makki nasilsin?? İnsallah kolay atlatirsin coviti. Birkac gundur cok yogundum ama aklimdaydin.
O oksapar seninle olan bebegini saglikla kucagina alirsin ins Allah onu sana bağışlasın.
beren26 canim iyi olduguna sevindim ayaklarini sicak tutmaya alismalisin cunku dogumdan sonra bebege de gaz oluyor.:)

İnsallah hepimiz bebegimizi saglikla aliriz kucagimiza kizlar

Keske bu bulantilar için kesin sonuc alinan bir ilac olsaymis. Yazdiklarinizi okuyunca üzülüyorum. Allah yardımcınız olsun kizlar. Bir an once gebeligin balayi donemine geçiş yaparsiniz ins
Ayy insallah bir an önce Artik cocuklar yatak hazirlayip sen dinlen anne diyorlar uzerime de battaniye örtüyorlar

AYnen canım çok kötü yaa gerçekten artl bende doktora danışmayı düşünüyorm hep söylemeyi unutuyorum ağrısı ayrı insanı zorluyor inşallah iy gelir canm

Kızlar bugun kontrol günümdü kqnama alanım hala sabit çocuk normal şükür normalden 5 gün önde ölçtü doktor transfer tarıhıme göre ama herşey normaldı şükğr ense kalınlığı burnu hep normaldı indrarda keton pozitif çıktı malesef şekerden dolayı yediklerime dikkat ediyorum belkşde ondandır açtım gittiğimde veeeeee doktor dediki bebek ERKEK gönlüm hep kız istiyordu ama ben ilk günden emindim 3rkek olduguna içime hep erkek doğdu oğlum olacakmış ultrasonda 13+2 görülüyordu

Eklentiler

• IMG-20210215-WA0001.jpeg
    66,4 KB · Görüntüleme: 66
Canım aynı sorun bende de var. Doktorum mutlaka yürümelisin dedi. Elimden geldiğince adım atmaya çalışıyorum. Cidden daha iyiyim
İşim gereği günde 10-18 Bin adım atıyorum. İlk üç ay çok yürüyüş yapılmaması hakkında yazılar okumuştum korkuyordum bir şey olur diye içim rahatladı ama ben de faydası olmamıştı bunun.

Kabızlık bende de çok fazla kayısı etik fayda etmedi doktora sordum şurup adı verdi aldım ama henüz içmedim

AYnen canım çok kötü yaa gerçekten artl bende doktora danışmayı düşünüyorm hep söylemeyi unutuyorum ağrısı ayrı insanı zorluyor inşallah iy gelir canm
Kuru kayisiyi 5-6 saat kadar suda bekletip sonra beklettigim suyla beraber kayisilari da tuketince cok iyi geliyordu. Hic birsey fayda etmiyorsa duphalac şurup iyi geliyor. Geçmiş olsun

Canım yüzü gözü belli ve çoook dadlıııbin kere maşallah rabbim kucağına sağlıcakla almayı nasip etsin inşallah... Nub teorisine de uyduramadım cinsel organı aşağı dönük dar duruyor kız gibi demek ki ben bu nubtan da anlamıyorum erkek dediklerinde yanılma payı olmuyormuş.

Bende aynı yürüyorum haftanın 5 günü sağlıklı besleniyorum acı biber çok yerim su çok içiyorum erik kayısı ne varsa denedim doktor aynı şurubu verdi bana da

Valla canım çok hareketliydi resme bakınca gülüyor gibi görüyorum. Eli duraklı yüzünde ağzındaydı doktor bakarkrn cinsiyet tahmin ı varmı dedim bişey demedi erkek ben biliyorum dedim Allah iyliğini versin evet erkek gibi duruyor doğru söyluyorsun dedi ben nub falan bılmıyorum sadece 9. Haftada ben hastanede yattım 4 gün bebek çok hareketliydi kendini surekli silkeliyor du doktor bu çok hareketli dedi tamm erkek dedim bıde hep sağ kasığım ağrıyordu nub falan bışmıyorum da erkek deyince pek değişmiyor haftalık kontrolum oluyor benim kanama alanım oldugu için haftaya bakalım ama yüksek ihtimal erkek dediler

Maşallah subhanallah sağlıkla gelsin 2021 senesi erkek senesi diyorlar çoğumuzun oğlu olacak sanırım

Maşallah saglikla gelsin grubun ilk cinsiyeti belli olan bebegi oldu. Darisi bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…