2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkesin çantası hazır, ben daha kıyafet almadım bile... Gerçi kıyafet bir günlük iş aslında
Öyle ama yıkama ütüleme vs işleri var, bi de insanın kafasında "çanta hazırlama" diye bi şey sürekli durdukça da rahatsız oluyor. Ben öyle olmuştum yapınca bi rahatlık geldi.

Beni de ekleyin kizlar yarin kontrolum var ne yorum yapacak cok meraktayim. Eger hala kanala girmemisse doktorun alternatif plani ne olur onu soracagim. Insallah bizi cok bekletmeden gelir bebisler saglikla.
Kanala girip girmemesi zannımca dıgum suresini uzatıyor sncılar gelsede bu iki gun alıyor kasılmalarla kanala iyice giriyor öncesinde girenlerin belki daha kısa kolay oluyordur birde ğruyı öncedinde çekmiş oluyorlar zten ksılmalar bebeği aşağı ittiriyor bende sertleşmeler yogun değil şuan halen daha ayakta çok kaldıktan sonra oluyor ama sertleşmelerle durum ilerler yani hiç belli olaz

Ooo sen bayağı tedariklisin, ben de günlerce zor seçtim, 5 li sette battaniyeli iyi bulmuşsun,ben çok aramıştım, bı de lacivert mi mavi mi olsun diye düşünüp durdum, mavi aldım , hafta sonu veya başı 30 derecede, bebek deterjaniyla yıkayıp koyarım inşallah çantaya

Kizlar dogumhaneye bebek icin nasil kiyafetler vereceksiniz? Alt ust takim diyorlar hep ama en sevdigim tulumu sectim hata mi ederim sizce kirlenme vs acisindan? ilk cikista takim takim olmasi guzel olur gibi gelmisti
Ben altust takım içinin çıtçıtlı zıbınını ayrı aldım kruvaze ve kısa kol tam tkımda içi ya uzun ya kafadan giyinmelik oluyor onun için ben hstne takımlrımı öyle seçtim uç takımımda öyle giyinmede kolaylık olsun diye en rahatını en kalitelisini dogunca giyilmesi için ebeye vermeyi duşunuyorum

Canimsin
Senin guzel dogum haberlerini de buyuk bir sabirsizlikla bekliyorum

Cevap verdiğin için cok teşekkür ederim canım.suan benimde doktorum böyle birseyden bahsetti ama negatife dönmüştü benim makat kenarında ben vardı o büyüdü siğil gibi birsey oldu cuma randevum var sanırım benimde sezeryan olur hakkımızda hayırlısımasal bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah güzelliklerle gelsin prenses

Hayır ya bence hani dogurdun o kadar bu çatı muayenesinden mi korkacaksin demek istemiştir. Onu çok söylüyorlar takma
Doğum yapan kişiye çatı muayeneside yeni duyuyorum benim ilkinde bile bakmadılar tersti hep dikişliydi rahim ağzı vajina girişi felan bebek kilosu olmadıgından ikincide bir dogum yaptığın için bakmıyorlar diye duşundum zaten bebeğin kafadındaki kemiksi oluşum ust uste biniyor herturlu geçiyor bence bazı bebekler stres yaptığı için geçmiyor dönuşleri yapmıyorlar yoksa eskilerde beş kilo bile doğuyordu gunumuzde nedense doğmuyor

Bebek buyudukce baski yapiyor bacak agrisi ondan oluyor.

Bendeki tek belirti şu an bebeğin kafasının kanala yerleşmiş olması, plasentada bir sorun yok çok şükür doktorum eğer birkaç hafta önce olsaydı durdurmak için bir şeyler yapardık ama artık yapmayı tercih etmiyorum dedi. Erken doğum olacak da demiyorum dedi, kanalda dört beş hafta kalan bebekler bile oluyormuş ama bazısı da birkaç gün kalıyor mümkün olduğunca dinlenerek geçirmeye çalışacağım bu süreci, hayırlısı diyorum artık ne diyeyim

Sagol canim bundan sonra hep beraber bol bol bebek sohbetleri yapicaz insallah
Canısı Hayırlı sağlıklı doğumlar olsun,helal olsun hak neyim geçmedi ki ama için rahat olsun. Ayrıca doğuruncası başka gruplara gitmeyesin buradan yazmaya devam yoklama alırız bak eksik yazılmayasın
Kızlar durduk yere ayak bileğinize ağrı giriyor mu? Ödem felan mı acaba diyorum ama hiç şiş yok bende
Arada evet. Ama artık her türlü ağrı mübah. Bu Arada evde durumlar nasıl oldu ? İnşallah hayırlı bir sonuca bağlanmıştır Dualarım sizinle

Yarin güzel haberini aliriz insallah Saglikla kolaylikla gelsin guzel kuzu ❤

Gunlerimiz ayni belki benzer surecleri yasiyoruzdur. Daha 2 haftamiz var umarim girerler kanala tabi hayirlisi neyse o olsun.

Kasılma usten gelir sanki birşey vucudunu sarar gibi ama altta doğru ittirir sen hissetmezsin senin hissettiğin sertlik karnın sertleşir yumuşar hatta birşey böbreklerinide sıkar gibi olur seninki normal ağrı bu haftadan sonra olması gereken birşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…