2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yanı bende iyi düşünmek istiyorum ama doktorum eşime büyük ihtimal girer falan demiş ona canım sıkıldı. 2.383 çıkmıştı tam 35+0da. Bir sonraki kontrole dayanırsak 36+0 olucak.
Kim bunu önceden bilebilir ki küvöze gircek gircek diye bekledim ben ayılınca hemşireye ilk bebek küvözde mi diye sormuştum hatta girmedi. Sen güven bebeğine, hadi bakalım bebiş de 2,5 kiloyu geç anneni utandır.

Ay çok duygulandım. Keşke hepimiz aynı gün doğursaydık herkese ayrı ayrı heyecanlanıp meraklanıyorum. Hayırla sağlıkla her şey umduğundan daha güzel olsun yarın.

3 gündür maşallah iyi gidiyoruz bir bu kadar daha dayansın aslan oğlum ya geçen gün gelen nişan mıydı ona emin olamadım yoksa biraz daha rahat olucam. Inşallah nisansa bile bende nişanı gelip 2 hafta sonra doğuranlardan olurum

Muayenelerden de olabilir çok kafana takmamaya çalış. Gelirse de 20li haftalarda değiliz çok şükür buyursun sağlıkla gelsin küçük ama cevval derler hemencecik büyür.

Biz de seni seviyoruz cnm hadi bakalım güzel haberlerle seni bekliyor olacağız

Muayenelerden de olabilir çok kafana takmamaya çalış. Gelirse de 20li haftalarda değiliz çok şükür buyursun sağlıkla gelsin küçük ama cevval derler hemencecik büyür.
Tabi canım sağlıklı olsun da koynumda büyüsün ne fark eder. Haftamız çok da küçük degil çok şükür

Aynen ideal olsun fazlasında gözümüz yok sonrasında yediririz zaten
Ya sandalye başında da olsa şişer tabi seni çok iyi anlıyorum
Ben de öyleyim ben kendi işimi yaptığım için evden çalışıyorum zaten . ressamlık yapıyorum mimari proje işleri için soyut tablo gönderiyorum onlarda baya büyük boyut oluyor kısmetse doğumdan 2-3 hafta önce bırakacak inşallah akşamları şiş oluyo hep el ayak

Kizlar dogumhaneye bebek icin nasil kiyafetler vereceksiniz? Alt ust takim diyorlar hep ama en sevdigim tulumu sectim hata mi ederim sizce kirlenme vs acisindan? ilk cikista takim takim olmasi guzel olur gibi gelmisti
Hastane çıkışının alt üst takımını vereceğim ben. Ilk fotoğrafları en sevdiğim kıyafetle olsun istiyorum.

Hastane çıkışının alt üst takımını vereceğim ben. Ilk fotoğrafları en sevdiğim kıyafetle olsun istiyorum.
Dogumhaneye verecegim keseyi hemen gittim degistirdim bu yorumlardan sonra fotografa saklamak da cok iyi fikri.peki hastane icin fotografci ayarladiniz mi? Ben cok abartmak istemedigimden kendim cekeriz diye dusunuyorum ama sonra bu huyum yuzunden guzel seyleri de kacirmayayim dusuncem de oluyor
bebisimizin ismi olmadigindan kapi susu falan da yok. Isimsiz cikolata goturucem hastaneye. Isim bulunca bi hediyelik yaptiricam neyse ki. Oglan ileride anne benim niye yok diye kizmaz umarim

Aa ben senin çalıştığını bilmiyodum kolaylıklar diliyorum. Vergi ve denetimle uğraşıyorum ben de ama önceden 1 saatte yaptığım işi şimdi dur ayağımı uzatayım dur bi su içeyim meyve yiyeyim diye diye 2 saatte yapıyorum, doğum izni boşuna çıkarılmamış gerçekten son haftalarda çalışmak zor oluyor, devredeceğim kimse de yok eğer 27 Eylül'de doğarsa beyannamelerin son günü oluyor gece beyanname yapıp doğuma gitmemek için gelecek ay erkenden bitirmem lazım.

En kolayından ve hiç sorunsuz bir doğum olsun inşAllah sağlıcakla kavuşun bebişinize... dualarım sizinle, güzel haberlerinizi bekliyor olacağız tabii ki...

Canım benim hastane zaten ziyaretçi kabul etmiyor o yüzden hastaneye çikolata gibi bir şey götürmeyeceğim. Fotoğrafcı da ayarlamadım. O konuda pek bir isteğim yok açıkçası. Daha isme karar veremediniz mi? Ben artık vermissinizdir diyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…