2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok güzel olmuş canım ben kapatalı 2-3 hafta oluyor ama sürekli acaba şunu koyduk mu diye açıp hee koymuşuz deyip kapatıyorum

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
İnanin hepinizi tek tek cok seviyorum
Eger istemeden kalbini kırdığım biri olduysa affola
Benden yana hakkim varsa sonuna kadar helal olsun
Sizler de hakkinızı helal edin sonucta bi operasyon geciricez
Yarın size yazmaya calisicam mutlaka ama yazamazsam kusuruma bakmayin olur mu
Hepinizi cok seviyorum

Maşallah ne güzel haberler bunlar ya Canım inşallah senin ve bebişin için hayırlısı nasılsa öyle olsun. Sağlıkla kavuşalım, sevgiyle sarılalım bebişlerimize yeter kiii

Yorulduğun için olmuştur canım hic korkma bence. Ekstra farklı bir şey hissedersen kanama su ya da düzenli kasılma sancı gibi o zaman gidersin. Kasilma olunca karnın tamamen sertlesmesi bazende ağrının eşlik etmesi gerekiyor yani bende öyle en azından.

Cok sevindim canım

Helal olsun canım dediğin gibi çok güzel arkadaşlıklar kurduk bende seni çok sevdim İnşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize Allahın izniyle Dualarımız seninle Allah bir avazda kurtarsın inşallah her şey çok güzel olur. Bize haber vermeyi unutma

Ayy nasıl sevindim canım ya çok şükür atlattın bak Artık son hız doğuma hazırlanıyoruzz gelsin bebişler zamanında

Yaaaa nasıl duygusal bir moda girdim şuan hakkım varsa helal olsun inşallah çok güzel geçicek ve Ayliz bebek sağlıkla aramıza gelicek. Dualarım seninle, inşallah bir an önce toparlanır bize de tecrübelerini anlatırsın sağlıkla atlatın inşallah hadi bak iyisin senden önce doğurmadım sıranı çalmadım

Canimsin hep beraber insallah saglicakla alalim kucaklarimiza

Cok sevindim canim iyi olmaniza masallah

Ellerine sağlık annesi çok özenli görünüyor her şey emzirme yastığının aynısı bende de var direk o çekti dikkatimi
Helal olsun canım Rabbim su gibi bi doğum nasip etsin

Yok oyle once ben
sen siranı bekliycen
Bi 40lı haftalara gel dogurma da bak ben sana o zaman sorcam

Senden biran önce sezeryan, hastane,lohusalik ve bebek maceralarını dinlemeyi dört gözle bekliyoruz
Yarın için bol şans diliyorum canim

Öyle toplanma sertleşme değil sadece ağrı, bir şey olmaz dimi ya

Kizlar dogumhaneye bebek icin nasil kiyafetler vereceksiniz? Alt ust takim diyorlar hep ama en sevdigim tulumu sectim hata mi ederim sizce kirlenme vs acisindan? ilk cikista takim takim olmasi guzel olur gibi gelmisti
10 lu hastane çıkışı aldılar bana kayınvalidemler canım. Burdaki tecrübelere ve arkadaşlarımın dediğine göre altlı üstlü takım daha rahat oluyomuş. Çünkü muayene falan oluyomuş bebek sürekli üstünü çıkardıkları için öylesi daha kolaymış. Ben tabi 3 yedek takım daha koydum 5 li olanlardan ve sevdiğim tulumuda koydum yani o 10 lu hastane çıkışının herşeyini koydum battaniyeside var öyle işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…