2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tabi canım geleceği varsa ne tutabilir ki. Önlem amaclı kullanıp dinleniyorum ama düzenli sancım gelirse dediğin gibi en azından açılmam kolaylassin diye uğraşıcam

Ben nefesimi tuttum seni takip ediyorum her an gelecek gibi duruyor senin bebisin ❤ Allah vaktinde getirsin kuzuyu olmadi gelisimi iyi olduktan saglikli olduktan sonra erken olmasini dert etme canim
Ayyy canımsın çok teşekkür ederim valla bende artık bekleme moduna geçtim dün gece sağlam bir sancı geldi ama 1 kez oldu devami gelmedi. Sanırım iyice kanala yerleşiyor amin insallah, sağlıkla gelsin küveze girmesin de başka hiçbir şeyi dert etmiyorum

Ama

2 3 gündür benimki de cidden az. Burda herkes yazmıştı önceden o yüzden normal karşıladım. Hıçkırık tutyor ama hala 1 2 kez.
Sabaha karşı benimkini de hıçkırık tutmuştu WC e gidip geldim geçmesini bekledim uyuyamadım benimkinin de eskisi kadar bol hareketi yok ama sertleşmesi ve yer değiştirmesi var alanları daraldıkça ondan eskisi gibi hareket edemiyorlar

Doğumdan sonra kiraz sapı maydanoz sapı içmeyi düşünen bar mı. Ben kiraz sapı hep biriktirdim. Ödemim de var. İç diyen de var içme bebeğe zarar diyen de var
Sen kg verirken oda verir canım acele etme onlar için. Bol su iç. Ben sezeryan sonrası bağırsak calıssın dıye bır sey vermişlerdş hastanede ay ben öldüm isalden gazdan bebeğimde emdiği için oda aynısını yasadı. Nezaman ben bıraktım düzeldim oda düzeldi. Ozaman neredeyse yarım kg vermişti yavrum. Bu bebikte herseye dikkat edicem ilk bikac hafta sonra zaten o dünyaya alısınca bir sekilde yolunu buluruz

Canim benim 37. 38. Haftalara girince hareketliligi azaldi ayni senin gibi hissediyorum ama eskisi gibi degil galiba buyudukleri icin daha yavas hareket ediyolardi

Ama

2 3 gündür benimki de cidden az. Burda herkes yazmıştı önceden o yüzden normal karşıladım. Hıçkırık tutyor ama hala 1 2 kez.
Hıçkırık evet oluyor bazen bilemedim
Benimde 37+5 Acaba yerin daralmasından mı dediğin gibi.. benim kanalla ilgili yorum yapmadı doktor.. konuşunca bizimle de paylaş canım merak ettim bende

Benim de azaldı aynı şekilde günlerimiz aynıymış. Gece biraz karnımı okşadım falan azıcık kıpırtı verdi de stres etmeden uyudum. Cok narin narin dokunuşları var. Benim de kontrol yarın bakalım.

Canim benim 37. 38. Haftalara girince hareketliligi azaldi ayni senin gibi hissediyorum ama eskisi gibi degil galiba buyudukleri icin daha yavas hareket ediyolardi
Bencede büyüdükleri için olabilir ya
Evet aynı ben seni ayrıca takip ediyorum o yuzden ahhaha benzer şeyler yaşıyoruz çoğumuz sanırım.. doktorun dediklerini bizimlede paylaşırsın bakalım ne diyecek

Geceleri karnım sert ağrıyarak uyuyorum ben de belki son 10 gündür. Nstde sancı da çıkmıyor, kanala da girmedi bana göre. Bakalım neler olacak

Geceleri karnım sert ağrıyarak uyuyorum ben de belki son 10 gündür. Nstde sancı da çıkmıyor, kanala da girmedi bana göre. Bakalım neler olacak
16 gun kaldi yaziyor sende de kuzu
Artik yavas yavas rahim doguma hazirlaniyor
Benim de gun yaklastikca ne adet agrisi kaldi ne bel agrisi kaldi ne sirt agrisi ne sertlesme
Bazen dusunuyorum da acaba psikolojil miydi hepsi

Aminn cok teşekkür ederim evet cok zor oldu ama sonrası yaşadıgmz hos paha bicilmez❤ bende yorgunluktan uykuszlktan (her 2 saat de bir emzrdgm icin ve gaziďa var bebegin)herbirinize cvp veremiyorm ne olur k.bakmayın
Bebişler doğduktan sonra kimse pek aktif olamicak sanırım güzel bir tempo hepimizi bekliyor

Bende hamur işi falan yemiyordum ama yiyorum artık. Çok kilo almadım bende 60 tan 71 e çıktım . Son haftalar ya hamile olduğumu anlayim ya canım ne istiyorsa yiyorum valla nasılsa son haftada tekrar kilo vericez bi şekilde. Hiç kasmıyorum kendimi o yüzden

Ay benimde aynı çok endişeleniyorum süt gelmicek diyee ama bebek emdikçe süt çoğalırmış öyle diyolar. Bakcaz yaşayıp görmcez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…