2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Keemden bişey olmaz zannetmiyorum, kuru tutmaya çalış ıslak bırakma , penye iççamaşırı giy, sakın naylon olmasın, sabun , şampuan , jel vs kullanma sadece duru suyla temizle vajinanı ama mutlaka kupkuru olsun, nem mantarın düşmanı. Birde arkadaşın biri sirkeli suyun iyi geldiğini söylemişti sirkeyi çok abartmadan sulamdırıp temizliği yap bi dene onuda. Ben mantar olduğum zaman eskiden sadece krem kullanmazdım daha çok kaşınırdım o yüzden kreme bişey diyemicem. Hani fitil yada hapla iyi geliyordu ama sade krem işe yaramıyordu.

Iyi yaparsın canım. Doktorun en başından beri takip ediyor. Sıkma canını. Istirahat ederek çözersin inşallah bu durumu. 37 den sonra zaten erken doğum da sayılmıyor. Biraz daha dursun bebiş, söyle ona muzurluk yapmasin

Cnm zaten son zamanlar, iyi bir ozel hastaneye gitsen mi acaba?
Şuanda medilife beylikdüzüne gidiyorum kontrollere. Ama maddi açıdan sorun olabileceğinden devlete gitmeyi tercih ettik doğum olmayacağından emindik sadece neyim olduğundan emin olalım diye gittik. Özele ayırdığımız belli bir bütçe var onun üstünde çıkan her extra bizi zorlar bu olaydan sonra direk medilife a gideriz dedi eşimde zaten.

Çok teşekkür ederim ya iyiki gelmişim gerçekten. 34+6 hafta şuan. Aktif doğum vs yok poliklinik kontrolü vericez dedi ama ben yarın kendi doktoruma gidicem. Inşallah bende 2 hafta daha dayanırım
Yavrucum agustos annelerinde 20. Haftalarda ne acilmalarla 38. Haftalara kadar beklediler
Hem 35. Haftadasin bu haftayo da bitir bebegin ciger gelisimi de tamamlanacak zaten
E bende 2.500 gr guzel bir kilo hic korkma ki sadece yat dinlen 1 haftayi daha doldur kazasiz belasiz insallah
Dualarimiz seninle

Kuru tutmaya calisiyorum ama akinti izin vermiyo inan bugun 4 tane ic camasiri degistirdim pamuklu giyiyorum kremi surdum aklima o geldi bitek sirkeyi denicem saolasin carsambaya kadar idare etmeye calisayim insallah gecer

Kuzum enfeksiyon mide bulantisi yapar diye mi yazdilar acaba anlamiyorum ama
Ben bu zofer i hergun hem de en yuksek doz 8mg kullaniyorum hamileligimin basindan beri kusmamak icin

Çookkk teşekkür ederim inşallah dediğin gibi olur birkaç hafta daha dayanıp güzel bir doğumla kavuşurum inşallah hepimizin ki sağlıkla gelsin güzel hikâyelerimiz olsun

Kendi doktoruna da gidicekmissin iyi de yaparsin haftanda 35 olmus zaten kanalda da degilmis bebis azcik daha beklerse cok guzel olur yarin doktorundan sonra bizede yazarsin bekliyoruz iyi haberlerini
Inşallah iyi haberlerle gelirim azıcık daha tutmam lazım bebişi

Ay inşallah tutucam 2 hafta daha ya tam kanala yerleşmemiş allahtan hala şansım yüksek

Çookk teşekkür ederim henüz kanala tam yerleşmemiş hala şansım yüksek bence, tutmaya devam inşallah

Kızlar ben eve geldim ama bir sorum var kanama olması normal mi çatı muayenesinden sonra. Ama boyle baya kıpkırmızı kan ya. Leke gibi bekliyordum ben ama öyle olmadı.

Onu yapıyorum zaten hamileliğin başında hamile yastığı almıştım onunla yatıyorum.uyku da yok aslında tam olarak. 3.5 -4 civarı uyuyorum anca

Kuzum kafanı boşalt stres yapmamaya gayret et oldukça zor biliyorum Bu gece dinlen yarın bakalım doktorun ne diyecek..
hem tam kanala yerleşmemiş olayın iyi yanını düşünelim.. inşallah 37 ye kadar bekleyecek minnos

Kızlar ben eve geldim ama bir sorum var kanama olması normal mi çatı muayenesinden sonra. Ama boyle baya kıpkırmızı kan ya. Leke gibi bekliyordum ben ama öyle olmadı.
Çatıdan sonra olabilir diyorlar aslında.. miktarı ne kadar acaba? Mesela doktor bana pedi doldurcak kadar olmalı demişti doğum için ..

Ben sormuştum doktor normal demişti. Sık sık hareket etmiyor. Hatta bu hafta iyice yumak yumak oluyor bir sagda bir solda alani daraldigu icin demişti. Hatta dolaşırken de aci hiasediyorim artık cuma randevum inşallah cumaya kadar aksilik olmaz dayanırım

Cok teşekkür ederim Öyle yapmaya calısıcam canım hastayım diye pek rahat uyuyamiyorum ama inşallah kafama takmadan uyurum. Kanala tam inmemiş oluşu biraz ümit oldu bana da umarım 2 hafta daha kalır içerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…