2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Odaklanmamaya çalışıyorum ama gerçekten hiç bu kadar kasılmam olmamıştı bir kere korkunca istemsizce aklım gidiyor oraya. Belkide bu haftalarda normaldir ama bilemedim işte.
Benim tam 2 hafta önce olmuştu
Doğum tarihlerimiz arasında da 12 gün varmış seninle. Sanırım bu haftalar normal. Ben ağlamıştım hem ağrıdan, hem korkudan. Şimdi alıştım mesela. Doğuma kadar ara sıra yoklar artık bu kasılmalar seni de. Doğum sancısı muhtemelen çok daha farklı olacak.

Nerelerdeydin? Merak ettim seni

Ben daha komigini anlatiyim. Bizim bebek her ultrasonda eli yumruk seklinde alnında duruyor, burnunu kapatmis yüzünün yarısını göstermiyor sekilde. Ya hepsinde mi böyle olur ayrıntılı ultrasondan ve hatta onun öncesinden beri her ultrasonda aynı şekil. Bizim de burunlar kemikli özellikle burnunu merak ediyoruz bunun duruş hep aynı. Eşim doktora diyoki hocam eli alnına yapışık olabilir mi? Ama bunu şakasina değil ciddi soruyor bi anomali olabilir mi diye

Ay hala bekliyorum ya hareketleri biraz normale döndü ama kasılmam aynen devam ediyor hiç bu kadar olmamıştı. Acaba diyorum.kafama taktiğin için mi fark ediyorum ama insan tedirgin oluyor.
Yok canım vardır, kafaya takmaya alakası yoktur yaa. En azından bi arasan doktorunu.

Kiyamam yaaa
Bizim kız da öyle ya eşime dedim ki artik estetik paralarini biriktir dehset buyuk gozukuyor burnu ben bile korktum yani acaba ne cikacak diye
Ne esimin ne benim taraimfa yok burnu buyuk olan ama insallah fotolar oyle cikiyodur

Ayy çok teşekkür ederim inşallah öyledir benimde. Ben hiç yorulmadım üşümedim ama biraz grip oldum soğuk su içmekten. Başlarda ona yordum sonra baktım hep düzenli şekilde devam ediyor bir de ilk hamilelik bilemiyorsun tabi. Az önce adet sancısı ve gaz sancısı aynı anda geldi 2 kez vallahi dedim bu sefer doğuruyorum ama geçti çok şükür. Kasılma aynen devam ediyor. Biraz daha bekler inşallah

Ay inşallah yalancı sancılardır bunlar böyle razıyım yeter ki şimdi gelmesin.

Kiyamam yaaa
Bizim kız da öyle ya eşime dedim ki artik estetik paralarini biriktir dehset buyuk gozukuyor burnu ben bile korktum yani acaba ne cikacak diye
Ne esimin ne benim taraimfa yok burnu buyuk olan ama insallah fotolar oyle cikiyodur
Biz göremedik o elinin duruşundan dolayı ama kaçışı yok mutlaka kemikli olur, artık doğunca gösterir insallah

K Kbo4 yavrucum naptin nasilsin
Az önce adet savcısıyla gaz sancısı bir arada geldi çok sık 2 kez oldu doğuruyorum sandım yerimden kalkamadım. Kasılmalarım hala çok sık ve ağrılı o yüzden gitmeye karar verdim hazırlanıyorum eşim de geliyor çok şükür. Inşallah yalancı sancidir da boşuna gitmiş olurum gelip hep beraber güleriz evhamlı hallerime

Canim benim gitmesen de ya gece gidicen ya sabaha kadar kendini yiycen
Iyi yapmissin hayirli haberlerle gel insallah

Kiyamam yaaa
Fotoğraftan öyle muhtemel benim de yeğenim olacağı zaman doktor şey demiş burnu çok iri bebek bi doğdu burnu fındık gibi altı aylık oldu hala küçük yani o yüzden ultrasona çokta aldanmamak lazım

Belki hastalığından dolayı hareketleri azalmıştır. Sen halsizsen falan o da aynı enerjiyi kullandığı için. Geçmiş olsun. Sancıda sanırım dakika tutuluyor sende sancı yok neyse ki.

Yok yok direk acile gitmeye karar verdim istersem boşuna gitmiş olayım ne olacak sanki.
Aynen canım. İhmale gelmiyor bu durum. Oğlumun erken doğması biraz da benim ihmalim. Sancım var diyordum annem dahil çevredeki herkes yok ay sancısıdır dediler. Sonra doğdu oğlum. Onun için en ufak bi ağrıyı aksatmayın. Hastahane ve doktorlar bunun için var.

Çok haklısın gidiyim elim boş döneyim yeterki iyi olduğunu bilelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…